חואן-les-Pins בריביירה הצרפתית

Posted on

 חואן-les-Pins בריביירה הצרפתית

מבוא

חואן-לס-פינס, הנופש בריביירה הצרפתית על קוט ד’אזור, הוא חלק חוף הים הנוצץ, המודרני אנטיב-חואן-לס-פינס, אבל זה מאוד שונה ותחושה מן אנטיב. חואן, כפי שהוא ידוע יותר בכינויו, מאופיין האירוע המפורסם ביותר שלה, ג’אז השנתי פסטיבל חואן שלוקח על העיר בכל חודש יולי. אנטיב וחואן-les-Pins נמצאת משני צדי אנטיב d’קאפ, על השטח של וילות וגנים פרטיים עשירים מתמלאים בריחות המתוקים של פרובנס. ברקע הים התיכון נוצץ, תפאורה מתאימה לשני הנופש.

סקוט Fitzerald נשאר כאן ויש המון מה לראות קשור הכותב והחברה הגבוה האמריקאים.

עובדות אנטיב-Juan Les Pins

  • 80,000 תושבים
  • בריביירה הצרפתית
  • שנית לעיר גדולה על קוט ד’אזור
  • ממוקם בין ניס לקאן

להגיע לשם

אתה יכול לעוף לתוך Nice-Côte d’Azur Airport בטיסות ישירות מארה”ב ושאר אירופה. יש שדה התעופה שני מסופי מודרני ממוקם 4 ק”מ דרומית-מערבית ניס סביב 10 קילומטרים צפונית מזרחית אנטיב-חואן-לס-פינס.

עם למעלה מ -10 מיליון נוסעים בשנה, Nice-Côte d’Azur Airport הוא מתקן עסוק, שירות כיום כמעט 100 ליעדים בינלאומיים. ניתן להגיע ברכבת מערות אירופאיות צרפתיות אחרות, ללא ספק הדרך הטובה ביותר לראות את האזור הכפרי. שדה התעופה מחוברת היטב היא ניס אנטיב-חואן-les-Pins עם אוטובוסים, רכבות (לקחת את האוטובוס לתחנה) ומוניות.

התמצאות
חואן-לס-פינס ואת אנטיב d’קאפ הם מקומות ללכת – אחרת, איך תוכל לראות הילוך הנופש שלך לאורך טיילת חוף הים, בבתי הקפה הרבים טרסות אשר מציעים הזדמנויות בעוברים ושבים חובה? יש שירות אוטובוסים מקומי טוב, שבו ניתן להשתמש גם לקבל מעיר לעיר או לכפר.

היכן להישאר

כמו חואן-les-Pins הוא בראש ובראשונה נופש, יש שפע של מלונות לבחירה, בכל הרמות והתקציבים. הם נעים בין היוקרה, אמנות נפלאה דקו Hôtel Belles-Rives, ביתו לשעבר של סקוט וזלדה פיצג’רלד בימיה העליזים של הריביירה הצרפתית של 1920, אל Marjolaine Hôtel La, שבו פנים ידידותית במיקום מרכזי מפצה חדרים קטנים. אם אתה רוצה לבקר בחודשי הקיץ המפורסם פסטיבל ג’אז, להזמין זמן רב מראש.

איפה לאכול

אתה אף פעם לא רחוק צלחת של אוכל חואן, אבל צריך להיזהר כמה מסעדות קטנות לאורך החוף. הם עשויים להיראות מקסימים, אבל האוכל משאיר משהו כדי להיות רצויים. אם אתה מעוניין לצרף את הים התיכון, אז להזמין בכל ביג’ו Plage על Littoral Bd du. החוף הפרטי הוא מקום נפלא עבור קוקטייל הנשקף אל Iles de Lérins ומחיריו סביר עבור מעמדה ובישול טוב.

L’Amiral היא מסעדה משפחתית נעימה כמה רחובות משם מהים. אם אתם מזמינים למשך יום חמישי, להורות על הקוסקוס מראש.

איפה להתבדר

ישנם ברים בכל מקום חואן, אבל לבדוק תקין Le Crystal במרכז למשקה לילה מאוחר שבה מכהן כדי ינשופים בלילה צמאים מאז 1938.

בהתאם מרגיש מופקר חואן-לס-פינס, קזינו עדן, עם מכונות ההימורים שלה, כמו גם דרכים מסורתיות יותר מלהפסיד כסף, הוא המקום עבור מהמרים.

מידע לתייר

אנטיב-חואן-les-Pins לשכת התיירות
אתר אינטרנט

חואן-les-Pins פסטיבל הג’אז

אתר אינטרנט

ג’אז ז’ואן הוא אחד מפסטיבלי הג’אז הטובים ביותר בצרפת, ובוודאי אחד עם המיקום הטוב ביותר משקיפה אל הים התיכון. תמיד נופלים בחודש יולי, יש לו לילה אחד על יום הבסטיליה, 14 ביולי, אז כמו ג’אז רוחות למטה, השמיים מאירים עם מופע זיקוקים מרהיב מעל קאן מרחוק. זה די חוויה.

אנטיב בקר

אם אתה חואן (כמו כולם קוראים את זה), אתה הופ, לדלג קפיצה הרחק אנטיב אשר היא עיר עבודתם תקינה שמחזיקה הולכים בכל ימות השנה. אבל יש לו גם יציאה גדולה, מצודה, רחובות מתפתלים ישנים, חנויות טובות, מסעדות ובתי קפה, שהנו שוק מקורה, ומרינה מעולה של מ’יכטות הדולר.