חוקי הסמים בבאלי ואת שאר אינדונזיה

Posted on

אינדונזיה מטילה עונשים כבדים על זרים נתפסו עם סמים לא חוקיים

חוקי הסמים בבאלי ואת שאר אינדונזיה
סצנת הסמים באינדונזיה היא משהו של סתירה. חוקי סמים אינדונזיים הם בין המחמירים בדרום מזרח אסיה, אך השימוש בסמים לא חוקיים הוא יחסית גבוה בחלקים מסוימים של המדינה.

המלחמה בסמים של אינדונזיה נפגעת במקצת על ידי גיאוגרפיה בגודל האי של המדינה. סוכנות אינדונזית למלחמה בסמים BNN אין מספיק משאבים כדי לפקח על מיילים אינסופיים של ארץ החוף, שדרכו מריחואנה, אקסטזי, ספיד, והרואין מצליחות להסתנן פנימה עם סדירות.

זה לא צריך להתפרש לאור ירוק כדי לפנק, למרות. הרשויות האינדונזיות מוכנות לעשות דוגמא של זרים אשר משתמשים בסמים לא חוקיים בשטח השיפוט שלהם. כלא Kerobokan של באלי בתי שפע של זרים שחשבו שהם יכולים להונות את המערכת ואבדו את ההימור.

עונש על שימוש בסמים ב אינדונזיה

תחת אינדונזית חוק מס ’35/2009, ברשימת החומרים המפוקחים של המדינה מחולקת לשלוש קבוצות שונות. XV פרק של החוק 2009 קובע את העונשים על כל קבוצה, ואילו נספח המפרט את כל התרופות ליפול לתוך כל קבוצה. משחק וסחר של כל התרופות הרשומות בנספח אינם חוקיים, אלא על ידי אנשים או חברות אושרו על ידי הממשלה.

קובץ PDF של החוק (ב אינדונזי) ניתן להוריד כאן: חוק מס ’35/2009 אינדונזי (חיצוני). אתה גם יכול להתייחס למסמך זה: גרסה האנגליה של חוק המכורים האינדונזי – Consortium הבינלאומי למדיניות סמים .

תרופות קבוצת 1 נתפסות על ידי הממשלה האינדונזית כחסרות תועלת טיפולית עם פוטנציאל גבוה לגרימת התמכרות. תרופות קבוצת 1 לזכות המשפטים הכבדים ביותר – מאסר העולם על החזקה, ואת עונש המוות עבור סוחרי סמים שהורשעו.

  • המשחק הוא שדינו 4 עד 12 שנות מאסר, וקנסות של IDR 800 מיליון ל 8 מיליארד דולר (ארה”ב 89,600 $ בארה”ב 896,000 $). אם התרופות תעלינה 1 קילו (עבור תרופות גלם כמו מריחואנה) או 5 גרם (עבור תרופות מעובדות כמו הרואין וקוק), עונש מרבי של מאסר העולם ניתן להטיל.
  • סחר היא שדינה 5 מאסר 15 שנים וקנסות של IDR אחד מיליארד עד עשר מיליארד דולר (ארה”ב 112,000 $ ארה”ב 1.2 מיליון $). אם הנפח של סמים עולה 1 קילו (עבור תרופות גלם) או 5 גרם (עבור תרופות מעובד), עונש המוות ניתן להטיל.
  • סמים ב קבוצה 1, רשימה חלקית: הרואין, קוקאין, מריחואנה, חשיש, מסקלין, MDMA (אקסטזי), פסילוסיבין, מסקלין, LSD, אמפטמין, מתאמפטמין, אופיום ונגזרותיו

תרופות קבוצה 2 נתפסים על ידי החוק כפי שימושי למטרות טיפוליות, אך מסוכן בשל פוטנציאל ממכר הגבוהה שלהם.

  • המשחק הוא שדינו 3 עד 10 שנות מאסר, וקנס של IDR 600 מיליון עד 5 מיליארד דולר (ארה”ב 67,200 $ בארה”ב 560,000 $). אם נפח של סמים עולה 5 גרם, 5 עד 15 שנות מאסר עלול לגרום.
  • סחר היא שדינה מאסר 4 12 שנים וקנסות של IDR 800 מיליון עד שמונה מיליארד (ארה”ב 89,600 $ בארה”ב 896,000 $). אם הנפח של סמים עולה 5 גרם, עונש המוות ניתן להטיל.
  • סמים ב קבוצה 2, רשימה חלקית: מורפיום, מתאדון, אוקסיקודון, פטידין ו hydromorphone

תרופות קבוצה 3 נתפסים טיפולית שימושי בינוני ממכר, אבל לא באותה מידה כמו תרופות קבוצה 1 או 2.

  • המשחק הוא שדינו 2 עד 7 שנות מאסר, וקנס של IDR 400 מיליון ל 3 מיליארד דולר (ארה”ב 44,800 $ בארה”ב 336,000 $). אם נפח של סמים עולה 5 גרם, 3 עד 10 שנות מאסר עלול לגרום.
  • סחר היא שדינה 3 מאסר 10 שנים וקנסות של IDR 600 מיליון לחמישה מיליארד דולר (ארה”ב 67,200 $ בארה”ב 560,000 $). אם הנפח של סמים עולה 5 גרם, מאסר של 5 עד 15 שנים ניתן להטיל.
  • סמים ב קבוצה 3, רשימה חלקית: קודאין, dihydrocodeine ו עצירות

העונשים המפורטים כאן אינם מוחלטים – שופטים אינדונזיים עלולים לקחת נסיבות מקילות בחשבון להטיל עונש קל יותר כתוצאה מכך.

שיקום לערעורים

שמתיר החוק האשים משתמשים בסמים כדי להיות נידון שיקום במקום זמן בכלא. סעיף 128 של חוק מס ’35/2009 אינדונזי מאפשר למשתמשי קטינים (אלה תחת 17 שנים של גיל) כדי להיות נידונים שיקום במקום. פסיקת 2010 (חיצוני) שהונפקה על ידי בית המשפט העליון האינדונזי מקובעת את הכללים שלפיהם שיקום עשוי להיבחר במקום בכלא, כולל כמות מקסימלית של תרופות בכל קבוצה שצריכה נמצאו על המשתמש בעת מעצרו .

האם עונש מוות יוטל, אסירים רשאים לערער לבית המשפט המחוזי גבוה, אז בית המשפט העליון. אם ייכשל בכך, אסיר שנידון למוות רשאי לערער עליה בפני נשיא אינדונזיה לחנינה.

מגבית היא חרב פיפיות – משפט גבוה רשאי להגדיל משפטים, כפי שעשו עם ארבעה חברים באל התשע שאת המשפטים שודרגו על ידי בג”ץ באל מהחיים בכלא למוות. (משפטים אלה הופלו בחזרה למאסר עולם על ידי בית המשפט העליון האינדונזי.)

סוחרי סמים קוטה, באלי

למרות החוקים אנטי-סמי בבאלי הם חד משמעיים, סוחרי סמים עדיין פועלים עם כמה פטור מעונש, במיוחד סביב אזור קוטה. תיירים דיווחו מקבלים בקשות ולחש פטריות מריחואנה ממקומיים בסביבה. זה היה שידול אחד כזה כי יש נער האוסטרלי הזה בצרות. כפי שהוצע לו על 25 $ ב תרופות ידי סוחר רחוב – הוא קיבל אותה, המשטרה סמים התנפל עליו לאחר מכן.

בטח, אתה עלול לקבל את הצעת חשאי של תרופות מכמה סוחר סמים גב רחוב קוטה, אבל אמר סוחר סמים הוא בדיוק כמו הסיכוי לעבוד עם שוטר מחלק הסמים עוקץ סמים. ראו הוזהרתם. האם אתה מוצא את עצמך בצד המקבל של אחת מגרשי מכירות לחש אלה, להתרחק.

מה לעשות אם אתה נעצר ב אינדונזיה

כשטיילתי אינדונזיה, אתה כפוף לחוקים אינדונזיים. עבור אזרחים אמריקאים, השגרירות האמריקאית אינדונזיה מחובתה להאריך סיועו במקרה של מעצרם, אבל זה לא יכול להבטיח את שחרורם.

השגרירות האמריקאית אינדונזיה (jakarta.usembassy.gov ) יש לפנות במקרה של מעצר: הם ניתן להשיג ב 62 21 3435 9050 עד 9055 על ימי עבודה. לאחר שעות ובחגים, קוראים +62 21 3435 9000 ולבקש את הקצין התורן.

הקונסוליה האמריקנית בבאלי ניתן להגיע גם אם המעצר מתבצע שם: שיחה 62 361 233 605 בשעות עבודה מקובלות. לאחר שעות ובחגים, קוראים +081 133 4183 ולבקש את הקצין התורן.

קצין שגרירות קצר לך על המערכת המשפטית של אינדונזיה ולספק לכם רשימת עורכי הדין. הקצין יכול גם להודיע ​​למשפחה או לחברים שלך על המעצר, ותאפשר את העברתם של מזון, כסף, ובגדים מהמשפחה או חברים הביתה.

מעצרים ותרופות בולטים ב אינדונזיה

פרנק אמאדו , נעצר ב 2009, ונידון למוות ב 2010, ממתין ערעור. אמאדו, אזרח ארה”ב, נמצא עם 11 קילו של מתאמפטמין. ( Antaranews.com )

קורבי Schapelle , נעצר ב 2005, שעתיד לצאת במהלך 2024. 9 קילוגרמים של חשיש נמצאו בתיק הגלשן שלה בנמל התעופה הבינלאומי Ngurah Rai של באלי. ( ויקיפדיה )

באלי תשעה , נעצר ב 2005, ונידון למאסר עולם או מוות. אזרחים אוסטרליים אנדרו צ’אן, Si יי חן, מיכאל Czugaj, Renae לורנס, Tach Duc Thanh Nguyen, מתיו נורמן, סקוט Rush, מרטין סטיבנס ו Myuran Sukumaran היו מעורבים להבריח 18 קילוגרמים של הרואין לאוסטרליה. צ’אן Sukumaran היו מנהיגי המרד של הקבוצה, והיה הקציב עונש המוות. שאר נידונו למאסר עולם. ( ויקיפדיה )

נער אוסטרלי מזוהה – ילד בן 14 שנים נתפס עם רבע אונקיה של מריחואנה ב -4 באוקטובר, 2011. המשטרה כבשה אותו יחד עם חבר 13 בת לאחר שיבקע סלון עיסוי ליד קוטה ביץ ‘. העונש המקסימאלי במקרה שלו היה שש שנים, אך השופט החליט לגזור עליו חודשים, כולל זמן הוצג קודם לכן. הוא טס הביתה לאוסטרליה ב -4 בדצמבר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *