חוקי הסמים ב סינגפור: המחמירים על הפלנטה

Posted on

חוקי הסמים ב סינגפור: המחמירים על הפלנטה

ככל חוקי בסמים קשים מודאגים, סינגפור יש כמה הקשות על ספרים.

השימוש לרעה הקפדנית של מדינת חוק הסמים מענישה ברשותו אפילו כמויות זעירות של סמים לא חוקיים קובעת ביצוע אם אתה נמצא אשם בביצוע כמויות גדולות של סוגים מסוימים של תרופות.

על פי חוק של סמים לרעה, נטל ההוכחה מוטל על הנאשם, לא על הממשלה. אם אתה נתפס עם כמויות גדולות של סמים, אתה בחזק פשוט על פי חוק להיות סחר.

זה מרחיק לכת עוד יותר-אם אתה בעל בית או מכונית שבה בסמים לא חוקיים נמצאו, אתה בחזק פי החוק לקיים ברשותו של התרופה, אלא אם כן אתה יכול להוכיח אחר.

החוק עולה בקנה אחד עם חוקי התרבות-קשה אכיפת החוק האוטוריטרי של סינגפור, עצירים בלא רחם, נחשבים לעבודה טובה להרתיע עוולות חברתיות כמו שימוש בסמים.

הדיפלומט הבכיר של סינגפור בבריטניה, מיכאל טאו,  הגן חוקי הסמים הקשים של סינגפור על ידי הצבעה על השיעור הנמוך יותר של המדינה לשימוש בסמים.

“8.2% מכלל האוכלוסייה בבריטניה הם המתעללים חשיש; ב סינגפור , זה 0.005% עבור אקסטזה, הדמויות הן 1.8% עבור בבריטניה 0.003% עבור סינגפור;. ו אופיאטים-כגון הרואין, אופיום, מורפיום – 0.9 % עבור בבריטניה 0.005% עבור סינגפור,” טען טאו. “אין לנו סוחרי סמים דוחפים בגלוי ברחובות, ואינם צריך לרוץ מרכזיים להחלפת מחטים.”

עונשים בגין החזקת סמים

על פי חוק של סמים לרעה, את העונשים שנקבעו עבור אחזקת כמויות קטנות נע בין קנסות של עד 20,000 $ לכל היותר עשר שנות מאסר.

כאמור בסעיף 17 לחוק, את אמורה אוטומטית להיות סחר בסמים אם אתה נתפסת עם הסכומים הבאים:

הרואין – 2 גרם או יותר קוק – 3 גרם או יותר
מורפיום – 3 גרם או יותר MDMA (אקסטזי) – 10 גרם או יותר
חשיש – 10 גרם או יותר קנאביס – 15 גרם או יותר
אופיום – 100 גרם או יותר מתאמפטמין – 25 גרם או יותר

לפי נספח 2 לחוק, עונש מוות שייקבע אם אתה שהורשע בהחזקת כל אחת מהפעולות הבאות:

הרואין – 15 גרם או יותר

קוק – 30 גרם או יותר

מורפיום – 30 גרם או יותר

חשיש – 200 גרם או יותר

מתאמפטמין – 250 גרם או יותר

קנאביס – 500 גרם או יותר

אופיום – 1200 גרם או יותר

החל מינואר 2013, שינויים בחוק לתת לשופטים מרחב תמרון קטן יותר: במקום להיות נדרש למסור את גזרי דין מוות על הברחת סמים, השופטים רשאים להטיל עונשי מאסר עולם במקום.

הנאשם חייב להיות מסוגל להוכיח היו הם בלדרים תרופה יחידים; כי הם סובלים מכמה נכות נפשיות; והם בטח עזר הלשכה המרכזית מכור בדרך כלשהי מהותית.

בדיקות סמים מנדטוריות

בסינגפור, אתה יכול להיגרר משמור ללא צו ו תאלץ להגיש בדיקות סמים על ידי הרשויות בסינגפור. כפי יועץ תרופה סינגפורי ו-עצורים לשעבר הטוני טאן מסביר: “[עונש על] בפעם הראשונה אתה נתפסת על סמים לצריכה היא לשנה אחת, בפעם השנייה היא שלוש שנים ובפעם השלישית היא חמישה מינימום עם שלוש מלקות, “אומר טאן. “צריכה רק אומרת שהתן שלך בדקה חיובי.”

לדברי טאן, הלשכה המרכזית מכורים (CNB) קצינים מוצבים התעופה צ’אנגי , מחפשים סימנים של שימוש בסמים.

“בסינגפור, אם אתה לוקח תרופות בחו”ל ברגע שאתה חוצה את הגבול לתוך סינגפור ולבדוק חיוביים אתה עדיין תחויב למרות שאתה לא לצרוך את התרופות בסינגפור,” אומר טאן.

מה לעשות אם אתה נעצר

כאשר בסינגפור, אתה כפוף לחוקים סינגפורים. אם אתה אזרח אמריקאי, השגרירות האמריקאית סינגפור יש להודיע ​​מיד עם מעצרם שלך. אם אתה לא בטוח כי השגרירות קבלו הודעה, לשאול את הרשויות עוצרות להודיע ​​לשגרירות מייד.

קצין שגרירות קצר לך על המערכת המשפטית של סינגפור ולספק לכם רשימת עורכי הדין. (סינגפור אין מערכת של סיוע משפטי חינם, למעט הון במקרים-חס וחלילה שלא נגיע לזה!) פקידי השגרירות לא יכול לשחרורו שלך, כפי שהיה בניגוד לחוקי הסינגפורי.

הקצין יהיה גם להודיע ​​למשפחה או לחברים שלך על המעצר, ותאפשר את העברתם של מזון, כסף, ובגדים מהמשפחה או חברים הביתה.

הנה כמה טיפים כדי לעקוב אם אתה רוצה למנוע אפילו את האפשרות והחשופה של מעצר באשמה הקשורים לתרופות סינגפור:

  • אין לבצע שום דבר על מטוס אם אתה לא יודע מה יש בו. אין לבצע שום דבר בשביל חבר או מכר. זכור כי החוק הסינגפורי מניח ברשותו אם המטען התאשפז בשם שלך נמצא עם כל כמות של סמים בלתי חוקיים בפנים.
  • שמור הניירת שלך כדי. אתה יכול להביא תרופות אישיות לתוך סינגפור, אך תרופות מבוקרת מסוימים (ולא רק אלה נכלל ברשימת החומרים האסורים) ייתכן שתצטרך לקבל אישור מראש מרשויות לפני שתוכל לטוס איתם.
  • אל תיקחו סמים לפני הטיסה לתוך סינגפור. בגלל החוק הסינגפורי מניח ברשותו אפילו בערכאה של בדיקת סמים חיובית, ייתכן שתרצה שבועות גמילה לחלוטין לפני הטיסה.

מעצרים ותרופות בולטים

  • יוהנס ואן דאם , נעצר ב 1991, להורג בשנת 1994. ואן דאם, אזרח הולנדי, נתפס במהלך העברתם ב צ’אנגי הבינלאומי שדה התעופה. המשטרה מצאה 9.5 קילוגרמים של הרואין במזוודה שלו; ואן דאם אמר שהוא רק נשא אותו עבור חבר ניגרי, והוא היה לי מושג מה יש בפנים. האליבי לא לקח. הרשויות להורג ואן דאם ב -23 בספטמבר, 1994, על אף פניות ממשרד החוץ ההולנדי המלכה ביאטריקס של הולנד. ( ניו יורק טיימס )
  • נגוין Tuong ואן, נעצר ב 2002, להורג בשנת 2005. נגוין היה אזרח אוסטרלי שהיה בסחר הרואין כדי לעזור לשלם את החובות של אחיו התאום. הוא נתפס תוך כדי העביר בין הו צ’י מין סיטי ו מלבורן. השלל הכולל היה 396.2g של הרואין, כ 26 פעמים את המינימום הדרוש על עונש מוות חובה בסינגפור. ( ויקיפדיה )
  • Shanmugam “סם” Murugesu , נעצר ב 2003, להורג בשנת 2005. Murugesu נעצר לאחר קילו מריחואנה נמצאה במזוודתו. למרות רקורד נקי מונח שמונה שנים בצבא סינגפור, Murugesu הורשע והוצא להורג. ( Guardian.co.uk )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *