חנות, שעות מסעדה ומוזיאון בצרפת

Posted on

שעות פעילות, לוחות זמני שעות אופייניות בצרפת

חנות, שעות מסעדה ומוזיאון בצרפת

בהגיעם צרפת, ייתכן עצמך מהצורך להתמודד עם יותר מ ג’ט לג כשמדובר העיתוי. כמו כן תוכל לגלות כי אוכל, קניות ותיור חייב לכופף ללוח הזמנים הצרפתים. במקום להילחם בה, להיכנע שעות הטיפוסיות בצרפת. השתמש במדריך זה כדי להקל על ההסתגלות.

זה לוקח כמה ימים כדי להיכנס לקצב חיים הצרפתים. בהתחלה אתה תמצא את עצמך מנסה לעשות קניות או לבקר במוזיאון כשזה נסגר … ו בוחר לארוחת צהריים מאוחרים הוא אמיתי ולא ללכת; מסעדות רוב להיסגר בשעה 14:00.

חנות צרפתית

חנויות צרפתיות נוטות להיות פתוח בבקרים עד הצהריים, ורבים (אם לא רוב) קרוב לכל דבר עד שלוש שעות לארוחת צהריים. הם בדרך כלל ייפתחו מחדש pm 2.30 או 3. בדרום צרפת, חיים לוקחים על הקצב של מדינה חמה. אז אתה תמצא חנויות מזון הפתיחה בפרט מוקדם ולהישאר פתוח עד מאוחר. הם עשויים לסגור לארוחת צהריים (בעיקר בעיירות קטנות ובכפרים), אבל בסופו של הנופש העיקרי הוא פותחים שעות מאוד ארוכות.

כמעט כל חנות היא סגורה בימי ראשון , כמו גם, כך לא מתכננים ביקור בעיר שתמיד חלמת לראות ביום המנוחה, משום שהם לנוח. זה החוק. רק חנויות שמוכרות מזון מותר מבחינה חוקית להישאר פתוח בצרפת, למרות אינספור בוטיקים לעשות להתהדר התקנות. אם אתם מבקרים במהלך יום ראשון, ויהיה צורך משהו בכלל בחנות, לקנות אותו ביום שבת!

מוזיאונים צרפתים

היית חושב כי המוזיאונים שיישארו פתוחים כל היום.

ובכן, יש כאלה, אבל יש כאלה שלא, אז אתה עלול להיתפס החוצה. אין דבר מתסכל יותר מאשר להופיע בצהריים ומצאו אתה צריך לחכות 3 שעות עד האטרקציות שאתה רוצה לראות נפתחה שוב.

מסעדות ובתי קפה צרפתיים

בשעות אלה, המסעדות ובתי הקפה מתעוררים לחיים. אם אתה לא תופס צהריים בצהריים, אתה יכול ללכת רעב במשך כמה שעות (במיוחד בערים קטנות או אפילו בערים בינוניות).

הערב הצרפתי הוא בדרך כלל מאוחר, בסביבות 8 בערב.

איך להתמודד

הדרך הטובה ביותר להתמודד היא פשוט לוותר. קבל את ארוחת הבוקר שלכם בבוקר, כאשר המאפיות הנפלאות ( מאפיות ) פתוחות ואת קרואסונים טריים. הזמינו לייט קפה au ולתחוב (ו, כן אם הקפה אין קרואסונים אתה יכול לצלם תמונה של עצמך). חנות או לבקר באטרקציות עד הצהריים, ולאחר מכן לקחת צהריים צרפתים נחמדים, ארוכים ונינוחים. לאחר מכן, תוכל לחדש וטיולים שלכם, ואחריו ארוחת ערב.

ישנם כמה פרצות לכללים, אם כי, אם אתה לא מרגיש כמו כיפוף אל התזמון הצרפתי יהיה. הנה כמה טיפים להשגה סביב הדרך הצרפתית:

  • חפש חנויות ומסעדות שיש את הביטוי “ללא הפסקה” בחלון. זה לא אומר שזה מקום כי הוא תמיד פתוח. ואכן, אפילו אלה אומרים 24h / 24 7J / 7, אשר אמור להביע 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, יכול לסגור באופן בלתי צפוי. מה “ללא הפסקה” אומרת הוא שזה לא ישתוק למטה באמצע הפתיחה של יום. למשל, במסעדה לא תיסגר בין הצהריים וערב, או חנות לא תיסגר לארוחת צהריים.
  • הבעל אחת הדרכים שלי ומצאתי להתמודד עם המכס הצרפתי הוא לספור את הפסקת הצהריים כמו פעם למטה. היינו לתפוס כריכים מהירים מבית קפה לעצור לרגע קט, אולי בקבוק היין, ולחזור למלון שלנו להירגע במשך כמה שעות. בדרך זו, אנו תמיד יהיה אנרגיה כאשר הדברים באמת קורים צרפת: אחרי ארוחת הצהריים.
  • גם אם החנויות סגורות, זה לא אומר שאתה לא יכול לקנות חלון. גם אם המוזיאונים נעולים, אתה עדיין יכול לבקר אותם. לא, אתה לא יכול להיכנס פנימה, אבל אתה יכול לראות מבחוץ. רוב הקתדרלות הן מדהימות, בחוץ ובפנים. מוזיאונים רבים שוכנים מאפיינים הסטוריים, ואת הארכיטקטורה לבד שווה לראות.

אתה גם עלול להיתקל בבעיות דומות בעת ביקור ב הפגרה. מלונות, חנויות, אטרקציות, לפעמים אפילו במשרדי התיירות בכפרים זעירים, לכבות לחלוטין או צמצמו שעות. זוהי בדרך כלל מחג המולד ועד ינואר או פברואר. הקפידו לבדוק קדימה.