חנות Tabacchi וטבק באיטליה

Posted on

 חנות Tabacchi וטבק באיטליה
Tabacchi מציין חנות טבק או טבק באיטלקית. Tabacchi היא מקום מאוד חשוב עבור תיירים לאיטליה.

הגייה של Tabacchi Word: Tabacchi היא בולטת ta-בק-EE

מה לקנות בחנות Tabacchi באיטליה

למה אתה צריך חנות טבק אם אתה לא מעשן? Tabacchi הוא המקום שבו אתה יכול ללכת לקנות כרטיסי אוטובוס מקומי (bigletti). לעתים קרובות ניתן לקנות כרטיסי אוטובוס בקיוסק של מחלק עיתונים, כמו גם או בכל biglietteria ליד נקודת ההתחלה של אוטובוסים, כגון מחוץ לתחנת רכבת.

חנויות Tabacchi רבות לשאת כרטיסי טלפון ( scheda טלפוניקה ), אשר הנם בדרך כלל הדרך הזולה לטלפון מחוץ למדינה של איטליה, ואתה יכול לטעון (להוסיף כסף) כרטיס הטלפון האיטלקי הקיים שלך. אתה יכול גם למצוא בולים ( francobolli ) בכל Tabacchi. חנות Tabacchi גדולה לרוב מוכרת עטים, ציוד משרדי, שעונים, ממתקים ותכשיטים כמו גם. אם אתה צריך לשלוח פקס, אתה בדרך כלל יכול לעשות את זה בכל Tabacchi.

חלקם עשוי להיות פריטי טיפול אישיים כגון מסרקים או מברשות שיניים אז אם שכחת את שלך, לבדוק בחנות Tabacchi. חנויות Tabacchi גם למכור כרטיסי הגרלה ( gioco דל לוטו ) ו תראה בדרך כלל האיטלקים לעצור לקנות אחד.

וכן, אתה יכול להשיג סיגריות, מצתים, ומוצרי טבק אחרים בכל Tabacchi באיטליה. יש כמה Tabacchi במכונות אוטומטיות מחוץ כך שתוכל לקנות סיגריות 24 שעות ביממה.

אגב, עישון בתוך הבית אסור בכל מקום באיטליה.

איך למצוא Tabacchi באיטליה

Tabacchi באיטליה להציג את השלט אתה רואה בצד ימין, עם “T” לבן גדול על רקע כחול או שחור כהה. שימו לב כי השלט אומר “סאלי דואר Tabacchi” אשר מתייחס לשני מוצרים שהיו בשליטת הממשלה, מלח (ים) וטבק (ים). בעוד מלח היה פעם מונופול ממשלתי, זה הוסר לאחרונה פיקוח מחירים ממשלתי. הסימנים לא השתנו, אולם.

כל Tabacchi חייבת ברישיון. בעבר, רישיון Tabacchi דואר סאלי עיר ניתן לעתים קרובות על חבר עניים של הקהילה כדי שיוכלו להפעיל את החנות ולהרוויח קצת כסף. זה היה סוג של רווחה.

בכמה עיירות קטנות מאוד, חנות Tabacchi עשויה להיות חלק בר.

גם יכולה להיות ידועה Tabacchi כמו Tabacchino, או חנות טבק קטנה.