טיולי מצרים: יתרונות, חסרונות והמלצות

Posted on

טיולי מצרים: יתרונות, חסרונות והמלצות

אם אתם מתכננים טיול למצרים , זה יכול להיות קשה להחליט אם לחקור באופן עצמאי או להירשם לסיור מאורגן. ישנם יתרונות וחסרונות לשתי הגישות, כמפורט להלן. כללנו גם המלצות לגבי המסלולים הטובים, במקרה שתחליט כי בסיור הוא בכושר הנכון עבורך.

האם מצרים טיולים המתאימים לי?

יתרונות:

 • טיולים הם לרוב פחות יקרים מאשר תכנון הטיול שלכם. אתה יכול למצוא חבילה תדירה עם כרטיסי הטיסה כללה כי הוא זול יותר מאשר רק את כרטיסי הטיסה הסדירות לבד.
 • אתה יכול להתאים יותר המראה לתוך מסגרת זמן מוגבלת לסיור.
 • להיות חלק מקבוצה גדולה יותר עם מדריך שאתה בוטח יכול להרגיש קצת יותר בטוח מאשר אם אתה נוסע לבד, במיוחד אם זה הביקור הראשון שלך למצרים.
 • מדריך בעל ידע שמדבר בשפה שלך באמת יועיל לך בבית הרב המראות העתיקות .

חסרונות:

 • סיור הוא פחות גמיש. אם אתה מוצא את עצמך משועמם ידי המקדשים אתה פשוט תצטרך לחכות אותו החוצה לסיור.
 • מדריכי טיולים מקומיים בדרך כלל מרוויחים עמלה על ידי לקיחת קבוצה לחנויות ספציפיות וחנויות ליד אתרים מרכזיים. אתה עלול למצוא את עצמך בחנות בושם כשזה לא מעניין אותך בכלל.
 • נוסע בקבוצה גדולה מקשה לפגוש אנשים מקומיים אחרים מאלה מעורבים מנסים למכור לך משהו.
 • כמה מסלולי סיור לארוז כל כך הרבה כי יש מעט זמן למנוחה.

אתה יכול, כמובן, יש את הטוב שבשני העולמות. מגיע כמה ימים לפני הסיור שלך ואתה תמצא לך יותר זמן כדי להתגבר על jetlag ו להתאקלם לחיים מצריים. אתה יכול גם להישאר אחרי הסיור ולעשות כמה סיורים עצמאיים. חלק מהאנשים בוחרים להזמין מספר קטן מנות של החג שלהם עם סיור ולאחר מכן intersperse זה עם קצת נסיעה עצמאית.

למה לצפות בסיור מצרים אוברלנד

טיולי יבשה קלסיים כוללים כמה ימים בקהיר כדי לראות את המוזיאון המצרי, הפירמידות של גיזה ועוד. מאחר שרוב סיורי התחלה וסיום בעיר הבירה, אתה יכול לפצל את המראות בין שני הביקורים. התחנה הבאה ביותר מסלולים קלאסיים לרוב לוקסור. לוקסור היא השער כמה מהמראות הארכיאולוגיים המרשימים ביותר של מצרים. אלה כוללים את מקדש לוקסור, קרנק ועמק המלכים והמלכות. אתה בדרך כלל תוציא לפחות ימים לוקסור לראות את כל מראות.

איך הסיור שלך אתה מקבל מקהיר ללוקסור הוא פרט חשוב. אם אתם נוסעים באוטובוס, לוודא שיש לך מזגן. זה יכול להגיע מאוד חם ולא נוח על המסע הזה. כמה סיורים לבחור לטוס מקהיר ללוקסור; זה יחסוך לך זמן אבל להוסיף חשבון. אחת הדרכים עדיף לעשות את זה מן העליון אל התחתון מצרים היא נסיעה ברכבת. ישנם מספר סיורים הכוללים הרכבת נסיעות על המסלולים שלהם. רכבות לילה עם מקומות עגינה מקהיר לוקסור ואסואן.

מה מצפה על הנילוס קרוז

מ לוקסור, רבי סיורים כוללים שיט במורד הנילוס לאסואן, לעצור בדרך אל המראות העתיקות של Esna, Edfu ו Kom Ombo. טיולים מסוימים לטוס ישירות אסואן ולאחר מכן לעבוד בדרך צפונה שלהם לאורך הנילוס לאותו המראות. כך או כך, אתה תרצה לבלות לפחות שלושה ארבעה לילות בשיט. הזמן הטוב ביותר לצאת לשיט הנילוס הוא בין אוקטובר לאפריל. אם יש לך רק זמן קצר במצרים, טיולים כמה מציעים שיוט יום אחד קצר מן לוקסור אל קינה עם עצירה ליד מקדש Dendera.

ישנן הפלגות רבות לבחירה, בהתאם לטעם ולתקציב שלכם. הסירות המפוארות יותר יש גדולות, בקתות ממוזגות עם חדרי אמבטיה פרטיים הטכנולוגיה העדכנית. רוב ספינות השייט תצטרכנה בידור לילי על סיפון – כל דבר החל מופעי ריקודי בטן כדי מסתחרר הופעות דרוויש. אם מלון צף אינו פונה אליך, ספר לשייט על felucca מסורתי במקום. כלי שיט עתיקים אלו הם לא ממש נוחים ככל ספינת תענוגות גדולה, אבל בהחלט מספקים הרפתקה יותר.

הרחבות Tour האופציונלי מצרים

יש יותר למצרים מאשר בקהיר והמראות העתיק בין לוקסור ואסואן, אולם. אם יש לכם זמן, כדאי לכם לשקול להוסיף ביקור יותר של המדינה מדגיש מסלול off-the-מכות גם כן. המועדפים שלנו כוללים:

אבו סימבל

ממוקם על שפת אגם נאצר בדרום מצרים, במתחם המקדש מקדש אבו סימבל נחתך במקור בסלע בתקופת שלטונו של רעמסס השני. כאשר סכר אסואן הוקם, האתר איים להציף והמקדש הועבר בלוק אחר בלוק למקום גבוה יותר. הסיורים כוללים הובלה מ אסואן ובדרך כלל לוקח יום שלם.

אלכסנדריה

נבנה על ידי אלכסנדר מוקדון בשנת 332 לפנה”ס, אלכסנדריה היתה פעם מרכז חשוב בתרבות ההלניסטית, עם ציוני דרך סמלי כמו הספרייה הגדולה ואת המגדלור של אלכסנדריה. יש אלה מאז נעלמו אבל זה נשאר מקום נהדר להירגע, לספוג את האווירה ופירות ים טריים מדגם במסעדות החוף לאורך Corniche.

הים האדום

עבור תיירים רבים, הים האדום הוא למעשה האטרקציה הגדולה ביותר של מצרים. ראש עיירת נופש כמו בשארם א שייח, הורגדה או מרסה עלאם ומבלים ימים עצלנים לשחות בים או רובצים על החוף. מעל לכל, הים האדום הוא מדורג כאחד יעדי הצלילה הטובים ביותר באפריקה, עם שוניות משגשגות ואת ספינות טרופות.

הר סיני

המלון, הממוקם במרחק של שעתיים נסיעה דהב על חופי הים האדום, הר סיני הוא מקום של יופי יוצא דופן. העלאות מאורגנות לקבל אותך אל הפסגה בזמן כדי לראות את הזריחה מגובית של 7497 רגל / 2285 מטרים. ההר הוא גם חשוב מבחינה רוחנית, כמקום שבו משה קיבל לכאורה את עשרת הדיברות.

טיולי מצרים מומלצים

אם תחליט כי סיור מתאים לך, בחירה איזה מהם הספר יכול להיות מסובך. אחרי הכל, יש מאות אפשרויות. להלן, רשמנו כמה מסלולים המוצעים על ידי מפעילים מכובדים כדי לשמש כמקום פתיחה יעיל. עם זאת, זה תמיד רעיון טוב כדי לתקשר באופן אישי עם החברה לפני ביצוע ההזמנה כדי לברר על עלויות נסתרות, בגדלי קבוצה, תוספות אפשריות ועוד.

טיולים קלסיים

 • ניסיון מצרים ידי Intrepid Travel. סיור זה נמשך 12 ימים מתחילים ומסתיים בקהיר. הוא כולל ביקור באלכסנדריה ושיט הנילוס בין אסואן לוקסור.
 • המלך רעמסס ידי על טיולי Go. נסיעות עבור 13 ימים מקהיר סקארה, אסואן, אבו סימבל, לוקסור וחוף הים האדום.
 • הנילוס פרימיום קרוז ידי מסעות שמות. מפרש מ לוקסור אסואן בסגנון 5 כוכבים על הסיור 9-יום זה, עם אפשרות להוסיף על ביקור אבו סימבל בסוף.
 • הנובים & חופים ידי מפגשים טיולים. סיור 13 ימים זה לוקח לך לקהיר, אז בשיט מ אסואן כדי לוקסור ואחריו כמה ימים בהורגדה החוף.

טיולי משפחות

 • חופשה משפחתית מצרים עבור הורי סולו ידי Intrepid Travel. סיור בן שמונת ימים זה לוקח את הלחץ של נסיעה כהורה יחיד וכולל עצירות בקהיר, אסואן לוקסור.
 • משפחה מצרית הרפתקאות על ידי סייר !. סיור 10 ימים, אפשרות זו משלבת את מסלול הסיור המסורתי בין אסואן לוקסור עם זמן על חופי הים האדום.
 • הרפתקאות משפחה מצרית  ידי על טיולי Go. סיור זה נמשך במשך תשעה ימים וכולל זמן בקהיר, גיזה, אסואן, Philae, Kom Ombo ו לוקסור.
 • מצרים: קהיר, אסואן & לוקסור ידי הרפתקאות משפחה תומסון. סיור 10-יום זה כולל טיול גמלים אל הפירמידות של גיזה, שיט felucca על הנילוס וביקור בכפר הנובי מסורתי.

טורס מומחה

 • נשים: אלילות, קווינס והגיבורות Tour ידי Wild נשים Expeditions. גלו קהיר, אלכסנדריה, לוקסור, אסואן אבו סימבל על סיור 12-היום בראשות אגיפטולוג נשי.
 • שמיניסטים – מצרים – ארץ הפרעונים ידי ElderTreks. מסלול 22-יום זה הוא בלעדי עבור מטיילים בגילאי 50 ומעלה. בנוסף למראות התיירות הסטנדרטיות, זה לוקח לך נווה המדבר סיווה, הר הסיני בשארם א-שייח.
 • גאפ שנה: מצרים & הנילוס ידי Contiki. בלעדי עבור 18 עד 35 ילדים בני שנתיים, סיור 8 ימים זה כולל עצירות בקהיר הורגדה, ושיט felucca במורד נהר הנילוס.
 • נגישים: אלכס לאבו סימבל חבילת גלגלים על ידי ממפיס טורס. סע אורכו של העמק הנילוס על 10-היום, בסיור נגיש לכיסא גלגלים.