טיפוס על הר Batur בבאלי, אינדונזיה

Posted on

 טיפוס על הר Batur בבאלי, אינדונזיה

הר Batur, או גונונג Batur, בתוך אזור Kintamani של באלי במזרח הוא הר געש אייקונים, מאוד פעיל שמושך תיירים עם שניהם יופי הבטחה להרפתקה. Rising ל 5633 מטרים, הר Batur ניתן summited ידי מטיילים-התאמה פיזית סביב שעות. טיפוס על הר Batur מציעה הזדמנות נדירה ליהנות זריחה בלתי נשכחת מהחלק העליון של הר געש פעיל. הדעות של באלי מלמעלה הם מדהימים.

חלק קלדרה מסיבית של הר Batur מתמלא על ידי Danau Batur, אגם המכתש הגדול באלי. Stratovolcano קטן מבליט ממי 2300 מטרים ולעתים קרובות מזכיר את הכפרים המקומיים כי הם נמצאים על גבי פצצת זמן גיאולוגית.

נופים מרהיבים של הר Batur יכול להצטלם מהכפר הסמוך Penelokan ב Kintamani. כפרים ויישובים קטנים אחרים שהוקמו סביב השפה של Batur ההר להציע נקודות תצפית נהדרות והזדמנויות כדי לחקור את האזור שמסביב.

טרקים הר Batur

כנופיה של מדריכים מרפקים וסוכנויות נסיעות – כל הפועלים תחת אותו ארגון – מציעים איסוף מוקדם אובוד (כ -2 בבוקר) ו טרקים מודרכים אל פסגת הר Batur. סיורים בדרך כלל כוללים תחבורה, ארוחת בוקר פשוטה, ובמרחק מודרך במעלה הר הגעש כדי לצפות בזריחה. אמנם לרוב קטנים, קבוצות תיירים נוטים לצבור השביל בעונה הבוערת. סיורים יקרים לפעמים כוללים ארוחת צהריים בסגנון בופה.

אם עושים בדרך משלך Kintamani, להזמין מדריך בבית אגודת הר Batur טרקים מדריכים המשרד ממוקם טויה Bungkah. רוב הסיכויים הם יוכלו לפנות אליך עם הצעות בהקדם לך להיכנס לכפר. מדריכים מוסדר על ידי מונופול מקומי הם שטוחים במחיר. בהנחת ביצועים טובים ניתנו, קבוצות בדרך כלל להטות המדריכים שלהם בסוף הטרק.

טיפוס על הר Batur ללא מדריך

טיפוס על הר Batur בלי טיול מאורגן אפשרי מאוד אם אתה יכול לסבול הטרדה מתמדת ובריונות מן מדריכים מקומיים. סרסורים ב טויה Bungkah הם בלתי נלאים על הרתעת מטיילים עצמאיים ויהיו אפילו להטעות קבוצות על ידי מתן הוראות לא נכונות אל הפסגה. מטעמי בטיחות, תמיד לחבור למטיילים אחרים וליהנות המסע כקבוצה.

רוב האנשים מתחילים את הטיפוס במעלה ההר Batur מכפר טויה Bungkah. מטיילים Fit צריך לתכנן לפחות שעתיים כדי להגיע לפסגה, אם כי בנתיב הלא נכון בטעות יכול להאריך את משך הזמן הנדרש.

לחלופין, למי שמחפש חוויה מאתגרת יותר מן ההמונים יכול להתחיל את המסע מן הפורה Jati. בניגוד השביל הנעים טויה Bungkah, המסלול הזה כרוך נאבק על פני שדה לבה משונן אל הפסגה. נעליים נאות הן הכרח להגן מטרים מן הסלעים החדים.

בטיחות בהר Batur

הר Batur הוא אחד מהרי הגעש הפעילים ביותר באינדונזיה; הפסגה הייתה סגורה בפני תיירים כפי לאחרונה כמו בנובמבר 2010. 2009, קבוצה של תרמילאים הופתעה על ידי התפרצות חדשה בעוד הטרקים לפסגה בלי מדריך. לפני מתכנן מסע, לשאול מסביב על המזג הנוכחי של הר הגעש. אם יש סיכוי כלשהו של פעילות, לדחות המסע שלך ופשוט ליהנות זיקוקים מן השפה.

מקלחות צפויות צצות לעתים קרובות Kintamani, מה שהופך את השבילים במעלה ההר Batur חלקלק ומסוכן בפוטנציה. Trekkers צריך ללבוש נעליים נאות כמו פצלי הופך רפוי. הסלעים הוולקניים חדה יעשו עבודה קצרה של סנדלים – ורגליים – אם אתה מטייל ללא הגנה ראויה.

בעוד בהחלט לא קר כמו ההר Rinjani, טמפרטורות קרירות רוחות חזקות יגרום שיני רעשן כמו שאתה מחכה זריחה בפסגה. יזמים להציע לשכור מעילים רוח, לא רעיון רע אם אתה לא לארוז בעצמך. לאחר למעלה, השמש במהירות אופה הסלעים לטמפרטורות בישול. הר Batur מציעה גוון מעט מאוד בכלל; לחבוש כובע ולקחת קרם הגנה.

ההגעה אל הר Batur

הר Batur ממוקם באזור Kintamani של מזרח באלי, אינדונזיה. מספר כבישים מצפון לדרום לרוץ בין אובוד במרכז באל Penelokan – כפר השער לחקר Kintamani.

רוב האנשים להזמין אוטובוס אובוד כדי Kintamani. הכבישים די מטופחים; המסע לוקח בערך שעה. פנו אלינו בתוך אחת מסוכנויות הנסיעות הרבות הפזורות אובוד או לשאול בקבלה שלך יום לפני שאתה מתכוון לבקר Kintamani.

תחבורה זמינה גם ממסוף מיניבוס Batubulan ב Denpasar, לעומת זאת, bemos המקומית (מיניוואנים) לעשות עשרות עצירות לאורך הדרך. Minibusses כדי Kintamani זמינים קוטה בדרום באלי; הנסיעה נמשכת כ שעתיים תלויות במסלול.

הרפתקאות אופנוע בבאלי

שום דבר לא יכה זמזום בעבר הנוף מנצח בבאלי בקצב שלך. קטנועים ניתן לשכור אובוד – הפתרון המושלם לסיור קטן, כפרים התפשטו ב Kintamani. ברגע אחרון התנועה הצפופה של אובוד, הכבישים המתיחים בצפון נמצאים במצב טוב. כבישים מקבילים אומר שאתה יכול לעשות לולאה של המסע 20 ק”מ בין אובוד ואת Penelokan.

למרות שרוב המקומיים נוטים להתעלם מהחוק, זכרו שאתם נדרשים לחבוש קסדה בזמן על אופנוע. Kintamani מקבל כמות גשם הוגנת אפילו במהלך העונה היבשה – להיות מוכנה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *