טיפים בריאות למטיילים באלי, אינדונזיה

Posted on

כיצד למנוע תאונות & מחלות בבאלי – איפה ניתן לקבל טיפול רפואי

טיפים בריאות למטיילים באלי, אינדונזיה

למרות בלהט ההתרחשות של באלי לתוך מודרני, חלקים מסוימים של אי אינדונזי זה יכול עדיין להיות מסוכנים לבריאותכם. קושי העיכול המכונה “באל בטן” (השלשולים של הנוסע) יכול להיות הדאגה האחרונה שלך. צרות יכול לבוא מכל מקום – קוף התקפה, כוויות שמש, ואת קעקועים רעים, לספור רק כמה.

למרבה המזל, הצרות הללו הן בעיקר למניעה.

בצע את העצות המפורטות להלן כדי לוודא שאתה להשלים חופשה בבאלי שלך בחולצה הוורודה של בריאות. (עבור דוס אחר ואל של בבאלי, לקרוא את המאמרים שלנו על סמך טיפי גנון בבאלי, טיפים לבטיחות בבאלי, טיפים לבטיחות חוף בבאלי.)

האכילה והשתייה באלי – דוס ואל של

לשתות הרבה מים … אבל לא שותים מהברז. הם מי ברז בבאלי הוא באיכות לא בטוחה, ולעתים קרובות הוא התרשם שהוא הגורם רבה של מקרה תיירות של “באל בטן”. כאשר בבאלי, להיצמד משקאות משומרים או מים מינרליים. קרח בבאלי הוא בטוח – אספקת הקרח של האי נמצאת בשליטה באיכות ידי השלטון המקומי.

נסה לא להיות בלי אספקה ​​מוכנה של מים בהישג יד, כמו מזג האוויר בבאלי הוא לעתים קרובות שמש; מכת חום יכולה להתרחש אם אתה מרשה לעצמך ללכת בלי מים למשך זמן ארוך יותר הוא בריא.

אל תאכלו רק מקום. רוב בינוני מלונות יוקרה ומסעדות בטוחים לחלוטין עבור תיירים, אך זהירות כאשר התיישב לאכול במסעדה ידועה.

היצמד האוכל במקומות בהם תחלופה גבוהה של הלקוחות היא נראית לעין; זה מצביע על טריות מזון מוניטין טוב עבור בטיחות (ללקוחות מקומיים לעולם לא לחזור למסעדה עם מוניטין מפוקפק היגיינה).

לשטוף את הידיים באופן קבוע, כדי לחסל את כל החיידקים גורמי שלשול עלול שיאספו אותך בטעות. Carry Sanitizer יד למטרה זו, כפי שאתה לא עשוי למצוא סבון בכל חדר אמבטיה נתקל בבאלי.

הימנע ערק . הרוח האורזת המזוקקת מקומית בשם ערק נגישה מאוד סביב באלי – אתה יכול לרכוש בקבוקי הדברים בשדה התעופה או לכל היותר חנויות מכולת – אך מתוצרת קשה ערק הוא קטלני. שגיאה בתהליך הזיקוק יכולה להוסיף מתנול קטלני כדי להתבשל, ואת המשקה מהול הוא נבדל מן החומר הטוב עד שהוא הורג מישהו.

מספר התיירים נהרג בידי רעה ערק במהלך השנים האחרונות, במקרה הגרוע ביותר המתרחש 2009 כאשר 25 אנשים מתו תצווה רע יחיד. בשנת 2011, 29 בן ניו זילנדי מייקל דנטון נפטר לאחר שתיית רע ערק . באותו שבוע, 25 בן האוסטרלי ג’יימי ג’ונסטון סבלה מאי ספיקת כליות, שיתוק פנים נזק מוחי לאחר שתיית שילב-מתנול ערק קוקטייל.

כמו בקרת איכות קשה לעשות בבאלי – במיוחד עם ברים שאינם בהכרח לפרסם שבו הם מקבלים שלהם ערקו מן – זה עשוי להיות כדאי להימנע מכל משקאות המכילים ערק כליל. יש המון משקאות אלכוהוליים אחרים בבאלי, בכל מקרה.

קעקועים – את כל הפרטים הקטנים

הימנע חנויות קעקוע דלות. למרות הפופולריות של קעקועים בבאלי, בסטנדרטים הגבוהים שאתה מצפה עבור מכוני קעקוע של ארצות הברית אינם חלים אוניוורסלי לכל חנויות הקעקוע בבאלי. יש לפחות מקרה ידוע אחד של HIV משודר באמצעות מחטים נגועות בבאלי. ( מקור )

לפני מקבל קעקוע בבאלי, לוודא בחנות קעקועים עומד בדרישות מינימליות מסוימות; צריך להיות לו חיטוי נאה ומטהרים מחטי קעקוע, בין יתר.

הימנע קעקועים-חינה שחורה. A “קעקוע” כתם חינה הוא מזכרת נפוצה לטיול בבאלי. אבל כמה תיירים באל דיווח מקבלים תגובה אלרגית רעה מן הקעקועים “חינה שחורה” הם קבלו באי.

חינה שחורה היא למעשה סוג של צבע שיער כי מעולם לא היה אמור להיות מיושם על העור מלכתחילה. הצבע השחור שלו הופך אותו מושך לקוחות מסוימים המעדיפים בגוון הכהה יותר של החינה שחורה על הגוון אדמדם-החום של החינה הטבעית; גם זה קובע מהר, מה שהופך אותו למכור יותר תיירים שלא יודעים יותר טוב.

בניגוד חינה טבעית, אם כי, חינה שחורה מכילה התוסף בשם paraphenylenediamine (PPD), אשר עלול לגרום לתגובה אלרגית. התגובות נעות בין גירוד פשוט שלפוחיות, גרד חמור, וכן צלקות לטווח ארוך. התגובה האלרגית עשויה להתחיל בין יום לשלושה שבועות לאחר כתם החינה השחור יושם.

לפני מקבל קעקוע חינה, לבקש חינה טבעית במקום. אם אתה המוצעים קעקועי חינה שחורים, להגיד לא. צלקת ארוכה-קיימא הוא לא סוג של מזכרת באל אתה רוצה לקחת הביתה.

סכנות טבע בבאלי

שמרו מרחק מן קופי מקוק. חלקים מסוימים של באלי מוצפים באופן חיובי על ידי קופי מקוק. (הם אחת האטרקציות העיקריות אובוד, באלי.) למרות שהם עשויים להיות כיף לצפות מרחוק, הם לא כיף כמו הרבה כאשר הם מנסים לגנוב את הדברים שלך או לתקוף אותך.

אם מפגש בלתי נמנע, להימנע מלעשות כל באים: מחייך , כמו קופי תופס מופע של שיניים כסימן של תוקפנות; תופס משהו שהם מחזיקים , כמו בדרך כלל תיירים בסופו ננשך לאחר שניסה לעצור מקוק לגנוב אחד הפריטים האישיים שלהם; ו מראה פחד .

תלבש הרבה בקרם הגנה. אל תתנו כוויות שמש להרוס חופשה בבאלי שלך. למרוח קרם הגנה גבוהה SPF קרובות, רצוי מסנן קרינה עם מקדם הגנה (מקדם הגנה) של לא נמוך מ 40.

במקביל, מנסה למזער את הזמן שאתם מבלים בשמש. הימנע להיות באור שמש ישיר כאשר השמש מגיעה לנקודה הגבוהה ביותר בשמים בין 10:00 ועד 3 אחה”צ. גם באזורים מוצלים יכולים להיות בוגדניים; למצוא מחסה שבו השמש אינה משתקפת מהחול או המים, כמו קרינת אולטרה סגולה גם משתקפת למעלה מ משטחים אלה.

נקיטת אמצעי זהירות בבאלי

שמור על עדכניות ביטוח הנסיעות שלך אם אתה עושה ספורט מסוכן בבאלי. גלישה ורכיבה על אופניים הם בין הספורט הרב בבאלי שיכול להיות מסוכן באופן חיובי. אנחנו לא מציעים לך להימנע מהם, אבל אתה צריך לנקוט באמצעי הזהירות הנכון לשמור על עדכניות פוליסת ביטוח הנסיעות שלך, אם אתה מתכנן לדחוף הדרך. בדוק המדיניות שלך כדי לוודא כי תאונות מכוסות.

לדעת איפה למצוא את בית החולים הקרוב ביותר באזור שלך. התשתית הרפואית של באלי מאוד מתקדמת, עם אמבולנסי אוויר, צוות רב לשוני, ומומחים בתחומי חירום קשים כל מיוצג על האי. שירותי חירום ניתן להגיע מכל מקום באל באמצעות כמה מספרי חירום: 118 עבור שירותי אמבולנס, ו 112 עבור שירותי חירום כללי בסיוע מפעיל.

בית החולים העיקריים על באלי הוא המתקן הממשלתי Sanglah, Denpasar, אשר מטפל במקרים הקשים ביותר של האי. מספר המרפאות לספק שירותי חירום רפואיים ראשוני בבית לאזורים מרוחקים יותר של באלי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *