טיפים לביקור ראשון במוזיאון הלובר

Posted on

טיפים לביקור ראשון במוזיאון הלובר

ביקור במוזיאון הלובר בפריז יכול להיות מהמם מעורר סוג של עומס חושי ואינטלקטואלי אם תנסה לקחת יותר מדי.

במיוחד בביקור ראשון, תיירים בסופו של דבר עושים כמה טעויות נפוצות מאוד בסופו של דבר מרגישים סחוט או קלסטרופובית. לכן, בספר שלי, זה כל כך חשוב ללמוד כיצד לא להתקרב טיול למוזיאון המפורסם בעולם. בצע את הטיפים הבסיסיים הבאים על איך לקחת על הממותה של מוזיאון, ואנחנו יכולים כל אלא ערובה כי תוכל לבוא משם עם חוויה הרבה יותר מעשירה ומהנה.

זה קל מדי סובל התקף פתאומי של שחיקה בעת ביקור במוזיאון הלובר. זה אולי נראה בלתי נמנע בהתחשב באוסף המוזיאון של 35,000 יצירות אמנות שמונה מחלקות האוצרות מסיביות.

למרות שזה מפתה לנסות לכבוש את האוספים ביום אחד, ובכך להתרברב עבור כשתגיע הביתה, סביר להניח שזו האסטרטגיה הגרועה אחד יכול לקחת. במקום זאת, להתחיל על ידי  גולשים האוספים באינטרנט  לפני הביקור שלך (או עיינו בחוברות אתה יכול להרים בסמוך לכניסה האוספת) וצנחו על אחד או שתי כנפיים בתוך אלה להתמקד. אתה יכול גם  לבחור שביל נושאיות  אם תרצו להתמקד בתקופות מסוימות בהיסטוריה או ספר אמנותי. אתה סביר תמצא את החוויה הרבה יותר מהנה ומעשיר על ידי נקיטת גישה זו.

לובר כיום מתגאה בממוצע למעלה משמונה מיליון מבקרים בשנה – מה שהופך את זה די ברור מדוע הימנעות בשעות שיא היא הכרחית אם אתה רוצה לחוות את האוספים יותר בצורה שטחית. הימנע חול ואת יום ראשון הראשון של החודש, כאשר הכניסה חופשית לכל המבקרים. האפשרות ללא ההודאה אולי נשמעת כמו הצעה מפתה, אבל אם אתה מעוניין יותר בציור ופיסול מ כתפיים, מרפקים וראשיים, אנו מציעים לך להימנע.

האוספים של מוזיאון הלובר הם ראש-spinningly עשיר ומורכב. במקום לדאוג לעצמך, הזמנת סיור מודרך יכולה להיות בחירה טובה, במיוחד בביקור ראשון. לובר מציע מגוון של סיורים מודרכים סביר כדי להתאים לצרכים של רוב המבקרים במרכזים של עניין, לרבות סיורים לילדים ולמשפחות, אנשים נכים או קבוצות, ומדבר גלריה נושאיות התמקדות תנועות ספציפיות אמנותית או אוסף highlights– כגון הולנדית ציור של אדונים כמו ורמיר.

בביקור הראשון ללובר, רבים, אם לא רוב, אנשים עושים בקו ישר אל המונה ליזה ואת ונוס ממילו. זה מובן בהחלט, אבל לוודא שלא להתעלם כמה אוצרות מתוקשרים פחות שוכנו במוזיאון.

כמה מהם כוללים לחקור את הלובר היסודות של ימי הביניים , יצירות מופת של האמנות האסלאמית , ששופץ לאחרונה גלריה אפולו  ואת הלוח הבבלי המכונה קוד חמורבי.

כפי שהוזכר קודם לכן, לשוטט דרך הלובר לריצת בוקר או אחר הצהריים כולו יכול בקלות לגרום תחושה של עומס חושי ונפשי. אחת הדרכים למנוע שחיקה התחושה במהלך הביקור שלך היא לקחת סיור וירטואלי של האוספים ולקרוא על ההיסטוריה של המוזיאון מדגיש מראש. אתה תהיה יותר סיכוי להיות מסוגל לשים דברים לתוך קשר משמעותי וליהנות התמקדות והריכוז שלך על העבודות עצמן.