Skip to main content

טיפים לטיפול כסף בצרפת

טיפים לטיפול כסף בצרפת

לפני שאתם עולים על המטוס או הרכבת לפריז, ואתה רוצה לוודא שיש לך אחיזה טובה של איך מטפלים בכסף בזמן שאתה בחו”ל. רבים מבקרים בעיר האורות הם קצת נבוך לגלות כי ההנחות שלהם על איך למשיכת מזומנים, תשלומים המתבצעים בכרטיסי אשראי או חיוב, או אפילו מפנה אמור לעבוד פשוט לא תמיד חל בצרפת. תוכל למנוע מתח אם אתה לומד מראש למה לצפות.

המשך לקרוא כדי לקבל תשובות לכמה שאלות נפוצות על טיפול הכסף בעוד בפריז, ולהבטיח כי סוגיות במזומן לא לשים לה התכווצות הטיול שלכם.

מזומנים, כרטיסי אשראי, או המחאות נוסעים?

תכנון לשלם באמצעות שילוב של מזומנים, אשראי או כרטיסי חיוב, המחאות נוסעים יכול להיות האסטרטגיה הטובה ביותר בעת ביקור בבירה הצרפתית. הנה הסיבה: כספומטים הם לא תמיד זמינים בכמה מקומות בתוך ומסביב בפריז, כך להסתמך אך ורק על מזומנים עשויים להוביל לצרות. מה עוד, שרוב הכספומטים לחייב מתונים לדמי תלול עבור הוצאת כסף, בנוסף לאלה שגובים הבנק שלכם בבית.

באופן דומה, מסתובב כמויות גדולות של מזומנים אינה הגישה הבטוחה: כייסות היא הפשע הנפוץ ביותר של פריז.

כעת אתה יכול להניח כי תשלם אך ורק עם כרטיסי אשראי או חיוב יהיה הפתרון הטוב ביותר שלך, אבל התוכניות שלך תהיינה סכלו סבירות. בפריז, כמה חנויות, מסעדות, או בשווקים יהיה לקבל תשלומים בכרטיס אשראי בסכומים מתחת 15 או 20 יורו.

בנוסף, כמה כרטיסי אשראי, במיוחד אמריקן אקספרס ו- Discover, אינם מתקבלים בנקודות מכירה רבות בפריז. ויזה היא כרטיס האשראי המקובל חנויות בפריז ומסעדות, עם Mastercard נופל מקרוב מאחורי. אם יש לך כרטיס ויזה, מתכנן להשתמש בכרטיס כי לעתים קרובות.

באשר המחאות נוסעים, יודעים כי הם עכשיו מתקבלים לעתים רחוקות כתשלום על ידי ספקים בפריז-אף אמריקן אקספרס יש משרד במרכז פריז!

ברוב המקרים, תצטרך לפדות אותם תחילה.

טיפ: הימנע המחאות נוסעים הגואלת בלשכות מטבע בשדה התעופה או באזורים תיירותיים-כבד של פריז, או תוכל לגרור עלויות השירות חסון. ראש ישר עבור סוכנות אמריקן אקספרס על 11 Scribe Rue (מטרו: אופרה, או RER קו A, אובר). אתה לא תחויב כל תשלום נוסף פה קווים הם לרוב ארוכים מסיבה זו מדויקת.

מתכונן לקראת הטיול: 3 צעדים חשובים לקחת

לא משנה מה אמצעי תשלום אתה בסופו של דבר לבחור בחופשה בפריז הבאה שלך, הקפד לקחת 3 הצעדים החיוניים הבאים כדי לקבל אתה מוכן מבחינה כלכלית עבור הטיול שלכם.

  1. התייעץ חברות הבנק וכרטיס האשראי שלך ולהודיע להם כי אתם נוסעים לחו”ל וצריכים לבדוק גבולות הנסיגה האשראי שלך. ודא כל הגבלות תמנענה ממך להיות מסוגל לקבל כסף או לבצע תשלומים בפריז הם הרימו לפני שאתה הולך: רבים מגיעים לייעדם רק כדי לגלות שהם לא יכולים להשתמש בכרטיסים שלהם בשל מגבלות על תשלומים בינלאומיים. כמו כן, ודא כי אתה מבין את תכנית דמי שירות של הבנק שלך: אם לא יעשה זאת תגרום הפתעות מגעילות על חשבון הבנק הבא שלך.
  2. כדי לבצע תשלומים ו למשוך מזומנים בפריז, עליך להשתמש בקוד PIN שלך ברוב המקרים . כספומטי כרטיס אשראי פריז מצוידים בדרך קודי PIN המורכבות מספרים בלבד. אם קוד PIN שלך כולל אותיות, הקפד לשנות את הקוד שלך לפני שאתה עוזב. ניסיון לעשות זאת פעם אחת בחו”ל אינו אפשרי, תלוי במדיניות של הבנק שלך. כמו כן, הקפידו לשנן את קוד ה- PIN לפני הנסיעה שלך. הזנת קוד שגוי שלוש פעמים ברציפות בכספומט תגרום הכרטיס שלך להיות “נאכל” על ידי מכונת כאמצעי אבטחה.
  3. אם אתה עדיין מעדיף להסתמך בעיקר על מזומן, לקנות חגורת כסף . חגורות כסף הן אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להגן על עצמך מפני כייסות.

האם אני צריך לדעת צרפתית כדי להשתמש כספומטים?

מס ‘הרוב המכריע של הכספומטים בפריז יש אופציה בשפה האנגלית. בנוסף, רבים מסופי תשלום אלקטרוניים, כולל הכרטוס מסופי במטרו בפריז, מאפשרים לך לבחור שפה לפני ביצוע הבחירה שלך ולשלם.

כיצד אוכל לתקשר עם הבנק שלי חזרה הביתה?

פנה לסניף הבנק שלך כדי לתת לך מספר חיוג חינם בינלאומי כי תוכל להתקשר במקרה נתקל בבעיות. כמו כן, לבדוק עם הבנק שלך כדי לראות אם יש להם בנק “אחות” או סניף בצרפת. ייתכן שתוכל להתמודד עם כל המצבים פיננסיים חירום בסוכנות אחותו בפריז.

כיצד אוכל לברר מה התעריף השוטף Exchange האם?

יוריו חזקים במיוחד בשנים האחרונות הפכו כסף ותקצוב נקודה כואבת עבור מטיילים בצפון אמריקה, אשר לעתים קרובות נדהמו לראות עד כמה החופשה הפריסאית שלהם תעלה אותם בדולרים אמריקאים או קנדיים.

כדי למנוע הפתעות לא נעימות, אתה יכול להתייעץ משאבים מקוונים כמו לגלות כמה המטבע שלך שווה ביורו.

בדיקת החשבונות שלך באינטרנט או בטלפון כמה פעמים במהלך הטיול שלך כדי לעקוב אחר ההוצאות שלך ואת שער החליפין יכול גם לעזור לך לנהל את התקציב שלך במהלך הטיול שלכם.

מה אודות Tipping גנון?

תשר בפריז הוא לא החובה זה יכול להיות בצפון אמריקה. עמלת שרות 15 אחוז מתווספת אוטומטית לחשבון שלכם בבתי קפה ומסעדות. עם זאת, waitstaff בפריז לא נוהג לקבל דמי שירות זה כמו שכר נוסף, כך שאם השירות הוא טוב, הוספת 5-10% תוספת לסכום הכולל מומלץ.

כיצד ניתן למנוע הונאות?

למרבה הצער, מיעוט קטן של ספקים בפריז ינסו לנצל מבקרים שאינם דוברים צרפתית, טיולים המחיר הקמעונאי של מוצרים או שירותים. זה יכול להיות נכון במיוחד לעסקים קטנים, שווקי פשפשים, ונקודות הלא שרשרת מכירה נוספות. הקפד לאמת מחירים עצמך לפני שתשלם, ולשאול ספקים כדי להראות לך את הכל על הקופה או על נייר אם הם מצליחים לעשות זאת. אולי חוץ של שווקי פשפשים, לא, אולם ניסיון ברטר. צרפת אינה מרוקו, ומנסה להתמקח במחיר יכולה לעורר תגובה חמוצה. אם אתה מבחין כי אתה מחויב יותר מהמחיר המסומן, אם כי, בנימוס מציין אותו.

כספומטים יכולים להיות כתמים מועדפים עבור רמאי כייסים פוטנציאל בפריז. הישארו מאוד ערניים כאשר למשיכת מזומנים ואינם להציע עזרה לכל מי שרוצה “ללמוד להשתמש במכונה” או מי שעוסק לך בשיחה בעת הזנת קוד PIN שלך. הקלד את הקוד שלך בפרטיות מוחלטת.