טיפים על נסיעה משדה התעופה הית’רו למרכז לונדון

Posted on

טיפים על נסיעה משדה התעופה הית'רו למרכז לונדון

ממוקם 15 ק”מ מערבית ללונדון, הית’רו (LHR) הוא אחד משדות התעופה הבינלאומי העמוס ביותר בעולם. למרבה המזל, אם אתה צריך לנסוע למרכז לונדון משדה התעופה הית’רו, ישנם מספר אפשרויות שונות, החלו במכונית להשכיר פרטי לתחבורה ציבורית.

ברכבת התחתית למרכז לונדון מ נמל התעופה הית’רו

פיקדילי הקו המקשר בין כל המסופים הית’רו (1, 2, 3, 4 ו 5) למרכז לונדון באמצעות שירות ישיר. שירותים מנוהלים לעיתים קרובות (כל כמה דקות) בין כ -5 בבוקר, בחצות (כ) יום שני עד שבת, ו מרחבי 6 בבוקר עד חצות (כ) בימי ראשון ובחגים. כל תחנות התעופה נמצאים Zone 6 (מרכז העיר לונדון נמצאת אזור 1.) תחתי מספק אחת הדרכים הזולות לנסוע אל ומאת התעופה הית’רו אבל המסע לוקח זמן רב יותר מאשר אפשרויות אחרות.

משך:  45 דקות (Heathrow Terminal 1-3 הייד פארק קורנר)

אם ניקח הית’רו אקספרס למרכז לונדון מ נמל התעופה הית’רו

הית’רו אקספרס הוא הדרך המהירה ביותר לנסוע לתוך מרכז לונדון. הית’רו אקספרס מפעילה ממסופי 2, 3, 4 ו 5 עד תחנת פדינגטון. רכבות יוצאות סביב כל 15 דקות וכרטיסים ניתן לרכוש על הלוח (אם כי תשלם יותר עבור הנסיעה מאשר רכישת כרטיס מראש). Travelcards ופיצויי אויסטר כפי שאתה הולך שיעורים אינם תקפים על הית’רו אקספרס.

משך: 15 דקות

אם ניקח הית’רו Connect למרכז לונדון מ נמל התעופה הית’רו

HeathrowConnect.com גם מפעילה שירות רכבת בין נמל התעופה הית’רו ותחנת פדינגטון באמצעות חמש תחנות ביניים במערב לונדון. כרטיסים זולים יותר מאשר פארס הית’רו אקספרס המסע לוקח יותר זמן. שירותים מנוהלים כל 30 דקות (כל 60 דקות בימי ראשון). כרטיסים לא ניתן לקנות על הלוח יש לרכוש מראש. שכר אויסטר כפי שאתה ללכת Travelcards האזור 1-6 תקף רק עבור נסיעות בין פדינגטון הייז & Harlington.

משך: 48 דקות

טיפ טופ: אם אתה מחכה לרכבת מתחנת פדינגטון ביום שישי, והם באזור לפני הצהריים, שאולי תרצה לטייל 5 דקות כדי לראות את גשר רולינג.

כשאני נוסע באוטובוס במרכז לונדון מ נמל התעופה הית’רו

National Express מפעילה שירות אוטובוסים בין התעופה הית’רו תחנת ויקטוריה כל 15-30 דקות בשעות השיא ממסופי 2, 3, 4 ו -5 נוסעים היוצאים מן מסופי 4 או 5 תצטרך לשנות במסופים 2 ו 3.

משך:  55 דקות ממסוף 2 ו 3. מסעות להתארך ממסופי 4 ו 5 כנוסעים צריכים לשנות במסופים 2 ו 3.

האוטובוס לילה N9 מציע שירות בין נמל התעופה הית’רו ו אולדיץ’ ועוזב מדי 20 דקות במשך כל הלילה. מחיר הנסיעה ניתן לשלם באמצעות כרטיס אויסטר שהופך אותו הדרך הזולה ביותר לנסוע בין נמל התעופה הית’רו בלונדון ומרכז אף שהנסיעה יכול לקחת עוד 90 דקות. השתמש בכלי לתכנון מסע לבדוק פעמים.

משך: בין 70 ו 90 דקות

לוקחים מונית למרכז לונדון מ נמל התעופה הית’רו

בדרך כלל אפשר למצוא קו של מוניות שחורות מחוץ לכל מסוף או ללכת לאחד שולחנות מונית אושר. פארס היא מטר, אבל היזהר חיובים נוספים כגון לילה מאוחר או דמי נסיעת סוף השבוע. Tipping הוא לא חובה, אבל 10% נחשבים לנורמה.

משך: בין 30 ו 60 דקות, תלוי בתנועה