יהי מזג האוויר בצרפת: לתכנן את החופשה שלך לצרפת זו מאי

Posted on

יהי מזג האוויר בצרפת: לתכנן את החופשה שלך לצרפת זו מאי

מאי הוא אחד הזמנים הכי פופולרי עבור תיירים אמריקאים לבקר בצרפת בגלל מזג האוויר באביב עדין ונוח, שפע של אירועים, וקהל קטן יחסית בחלק מן היעדים הפופולריים ביותר במדינה.

תלוי באיזה עיר או חלק מהמדינה הביקור שלך בחופשה מאי שלך לצרפת, אתה יכול לחוות מגוון רחב של אירועי תרבות ייחודיים, כולל בפסטיבל קאן המפורסם שמושך סלבריטאים ופשוטי מרחבי הגלובוס.

נסיעה לערים שונות גם יכולה לעשות את זה מאתגר לארוז לצרפת כפי תצטרך מגוון של ביגוד שכבות באביב. ערבי יכול להיות קריר, ימים בילו הליכה יכולים להיות חמים למדי, ואתה כנראה תמצא כמה גשם ורוח, במיוחד בפריז. כתוצאה מכך, רשימת האריזה שלך צריכה לכלול ז’קט חם בערבים, סוודרים או אפודות, נעלי הליכה טובות, ומטרייה יציבה שיכול להתנגד לרוח.

יחד עם תחילת אירועי האביב בצרפת, אתה גם יכול לחוות שעות ממושכות על אטרקציות תיירותיות כמו יעדים פופולריים הילוך עד ההמונים בקיץ. עם זאת, שיעורים על כרטיסי טיסה ולינה יתחילו גם לטפס בתקופה זו של שנה, ואת קווי האטרקציות הפופולריות ביותר של צרפת יתחילו לקבל יותר כמו בחודש מתקדם לתוך עונת התיירות ההומה.

הכנות לקראת מזג מקום שאתה הולך

בחודש מאי, מזג האוויר הוא מתון בדרך כלל, אם כי יש עדיין יכולים להיות מקלחות אביב בערבים קרירים על פני חלק גדול צרפת.

ובכל זאת, בהתאם למקום שבו אתה נמצא בצרפת, יש כמה וריאציות באקלים עקב מיקומו הגיאוגרפי ותכונות דפוס כמו הרים ועמקים. מפריז שטרסבורג, אתה בטוח לגלות הרפתקה מעולה לא משנה לאן אתה הולך בצרפת:

  • פריז חוותה טווחי טמפרטורה מ 50 F (10 C) כדי 64 F (18 C) ממוצע של 57.2 F (14 C).
  • שטרסבורג בטמפרטורות חוויות בצפון מזרח צרפת כדי לנוע בין 46 F (8 ג) ו- 68 F (20 C) עם ממוצע של 57 F (13 C).
  • בורדו רואה טמפרטורות בין 50 F (10 C) ו 66 F (19 C) עם טמפרטורת מאי ממוצע של 59 F (15 C).
  • חוויות ניס מגוון של 55 F (13 C) כדי 68 F (20 C) עם טמפרטורת מאי ממוצע של 63 F (17 C).
  • ליון רואה טמפרטורות בין 48 F (9 ג) ו- 68 F (20 C) עם טמפרטורה ממוצעת של 59 F (15 C).

בנוסף, לא משנה לאן אתה הולך אתה יכול לצפות בין שמונה ל 13 ימי גשם בחודש מאי, עם ניס קבלת הסכום הנמוך ביותר של גשמים ופריז קבלת ביותר. עם זאת, חשוב לזכור כי מזג האוויר בצרפת די תנודתי בתקופה זו של שנה, כך שאתה תמיד צריך לבוא מוכן לכל מצב מזג אוויר.

אירועים ופסטיבלים מובילים בצרפת במאי

בכל שנה, צרפת מארחת מגוון של אירועי תרבות ומסיבות, אשר באמת להתחיל להרים קיטור כמו האביב מתחמם מעל חודש מאי, מה שהופך אותו חודש מצוין לתכנן חופשה-במיוחד אם אתה רוצה לנצח את הקיץ עומס תיירות.

אולי האירוע הכי הפופולרי ידוע שקורה בכל שנה נערכת פסטיבל הסרטים בקאן, אשר מציג לראווה את מיטב הקולנוע עצמאי מרחבי העולם.

למרות שרוב ההקרנות דורשים אישורי תעשייה לגשת אליהם, את  Plage קולנוע דה לה  היא הקרנה לילית של מתוך סרטי תחרות קלאסיקות קאן, שבו אתה יכול לחוות בביקור במשרד תיירות קאן.

לחובבי תרבות והיסטוריה, אתה יכול גם להשתתף  האירופי לילה של מוזיאונים  או לעצור את האתרים של ויליאם הכובש ואת קרב 1066 של הייסטינגס, שבו ויליאם הביסה אנגליה להקים נורמן כלל מעל לפני 950 שנים. בין היעד ההיסטורי הפופולרי ביותר בצרפת הוא הטירה של ויליאם הכובש ב פאלז.

חובבי ספורט אולי גם ליהנות אליפות הטניס הפתוחה הצרפתית בפריז, אבל אתה צריך להיות בטוח כדי להזמין כרטיסים מבעוד מועד אם אתה מקווה להשיג מושבים טובים לטורניר כאירוע נוטה למכור מהר.