יום הולדתו של המלך בתאילנד: מידע חשוב על החג הציבורי

Posted on

יום הולדתו של המלך בתאילנד: מידע חשוב על החג הציבורי
עכשיו נחגג מדי שנה ב -28 ביולי, יום הולדתו של המלך בתאילנד הוא חג פטריוטי שנתי. זיקוקין מעשים מעשה טוב לציין את המאורע.

המלך ראמה התשיעי של תאילנד כיהן כמלך הארוך-המכהן וראש הארוך-פסק בעולם של המדינה לפני מותו ב -13 באוקטובר 2016. הוא היה אהוב מאוד על ידי רבים בתאילנד. יום ההולדת שלו, 5 בדצמבר, עדיין נחגג כמו יום האב בתאילנד.

המלך מהא מאהה וצ’יראלונגקון, נסיך תאילנד ירש את אביו כמו מלך תאילנד ב -1 בדצמבר 2016. המלך של חג יום הולדת של תאילנד שונתה אז ל -28 ביולי.

מבין כל הפסטיבלים הגדולים בתאילנד , את יום הולדתו של המלך הייתה חשוב מסורתי עם תאילנדי. כשראה תומכים עם דמעות של חיבה בטקסים אין זה נדיר. לפעמים תמונות של המלך על מסכי הטלוויזיה תגרום לאנשים להכניס את ראשיהם על המדרכה.

איך מלך יום ההולדת של תאילנד נחגג

רבים מתומכיו להחליט ללבוש צהוב – צבע שמתקשר שני, היום השבוע הן Bhumibol המלך והמלך מהא מאהה וצ’יראלונגקון, נסיך תאילנד נולדו.

מוקדם בבוקר, נדבה תינתן נזירים; מקדשים יהיו בעיקר עסוקים. רחובות חסומים מחוץ; מוסיקה ומופעים תרבותיים מתרחשים על במות בערים, ובשווקים מיוחדים צצים. מופעים פירוטכניים מוחזקים בבנגקוק. חלק מהאנשים בוחרים להחזיק נרות לכבד את המלך. לפעמים דגלים לבנים נופפו בקריאות “יחי המלך!”

עד בשנותיו האחרונות, המלך פומיפון יעשה הופעה נדירה לעבור בנגקוק בשיירה. עם הבריאות מחמירה לאורך השנים, המלך פומיפון בילה את רוב זמנו בארמון הקיץ ב הואה ין. אנשים היו מתאספים מחוץ לארמון בערב להחזיק נרות ולכבד את המלך. תיירים מוזמנים להצטרף ולהשתתף כל עוד הם נמצאים כבוד. ברור, זה לא הזמן להיות פרוע או להתבדח.

אם חגיגת יום ההולדת של המלך ב -28 ביולי קורית להיות סוף שבוע, ביום שני הבא נלקח בדרך כלל כחג ציבורי עם אנשים רבים שניתן פסק זמן של עבודה.

התאריך הישן מלך חגיגת יום ההולדת של תאילנד עדיין נחשב יום האב. ילדים ברחבי תאילנד יכבדו אבותיהם ב -5 בדצמבר.

המלך פומיפון של תאילנד

ראמה התשיעי, מלך תאילנד האחרון, כיהן כמלך הארוך ביותר שהסעירו את העולם, כמו גם את הראש הוותיק ביותר של המדינה, עד מותו ב -13 באוקטובר, 2016. המלך פומיפון נולד ב 1927 ולקח את הכתר ב בגיל 18 ב -9 ביוני, 1946. הוא קבע במשך 70 שנים.

במשך שנים, פורבס המפורטים המלוכה התאילנדית כמו העשירים ביותר בעולם. במהלך שלטונו הארוכה שלו, המלך פומיפון עשה הרבה כדי לשפר את חיי היומיום של העם התאילנדי. הוא אפילו החזיק מספר פטנטים סביבתיים, כוללים אלה לעיבוד מים פסול זריעת עננים להוריד גשם!

בהמשך למסורת עבור מלכי השושלת צ’אקרי, ראמה התשיעי ידוע גם בשם ראמה התשיעי. ראמה היה גלגול של האל וישנו באמונה ההינדית.

רק שימשה במסמכים רשמיים, הכותרת המלאה עבור המלך ראמה התשיעי הוא “Phra Bat Somdet Phra Paraminthra מהא ראמה התשיעי Mahitalathibet Ramathibodi Chakkrinaruebodin Sayamminthrathirat Borommanatthabophit” – בפה מלא!

לא ידוע לאנשים רבים, המלך פומיפון נולד למעשה בקיימברידג ‘, מסצ’וסטס, בעוד אביו למד בהרווארד. המלך מתואר לעתים קרובות מחזיק מצלמה חבב צילום בשחור-לבן. הוא שחק סקסופון, כתב ספרים, צייר את הציורים, הגיש פטנטים, ונהנה גינון.

המלך פומיפון והוחלף על ידי נסיך הכתר מאהה וצ’יראלונגקון, נסיך תאילנד, בנו יחידו.

שיקולי מסעות עבור יום הולדתו של המלך

רחובות רבים עשויים להיחסם את בבנגקוק, מה שהופכים תחבורה מאתגרת יותר. בנקים, משרדי ממשלה, ועסקים מסוימים יהיו סגורים. בגלל החג הוא אירוע קודר מאוד מיוחד לאנשים תאילנדיים, מבקרים צריכים להיות שקטים ירא שמים במהלך טכסים. Stand ולשתוק כאשר ההמנון הלאומי תאילנד הוא שיחק כל יום בשעה 8 בבוקר ל- 6 בערב

גרנד פאלאס, אחת האטרקציות העליונות בבנגקוק, עלול להיסגר ב -28 ביולי את יום הולדתו של המלך ודצמבר 5 עבור יום האב. אתה יכול להתקשר +66 2 623 5500 שלוחה. 3100 כדי לאשר.

אלכוהול לא ניתן לרכוש באופן חוקי על חג יום הולדתו של המלך.

חוקי הפגיעה במלכות של תאילנד

שמשפילים מלך תאילנד או משפחת המלוכה היא עבירה חמורה בתאילנד; זה רשמי חוקי לחלוטין נאכף.

אנשים נעצרו בחשד מדברים באופן שלילי על משפחת המלוכה. אפילו מתבדחת או ביקורת על משפחת המלוכה על מדיה חברתית אינה חוקית. המורשעים קיבלו עונשי מאסר ממושכים מאוד לעשות זאת – תיירים אינם פטורים.

בגלל כל המטבע התאילנדי כולל דיוקן של המלך, דריכה על או כסף מזיק הוא עבירה חמורה – לא לעשות את זה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *