Skip to main content

כביש Khao San בבנגקוק: מבוא כביש סן קאו Infamous של בנגקוק

כביש Khao San בבנגקוק: מבוא כביש סן קאו Infamous של בנגקוק

כביש Khao San בבנגקוק, תאילנד, יכול לטעון להיות רכזת נסיעות תקציב אסיה, אם לא בעולם. הגטו תרמילאי לשמצה – המכונה לעתים פשוט כמו Khao San או Khao Sarn – הוא רחוב קצר אך-מרגש ממוקם ברובע Banglumpoo בצד המערבי של בנגקוק.

אירוח זול, חיי לילה מטורפים, וגם מוניטין של כאוס הפכו Khao San Road ליעד ברירת המחדל עבור תרמילאים ומטיילים תקציב להישאר בבנגקוק.

כביש Khao San בבנגקוק

שניהם אהבו ושנאו, Khao San Road בבנגקוק נחשב למרכז של מעגל התרמילאי הרשמי נחשב שביל הפנקייק הבננה. עם טיסות זולות ותשתית נוסע ללא תחרות, בנגקוק היא בדרך כלל נקודת ההתחלה עבור רבים לטיולים מסביב לעולם או מורחבים אסיה.

למרבה הצער, עקב קרבתו של דבר נוסע צריך, תרמילאים רבים השוהים בבנגקוק מעולם להעז הרחק Khao San Road או Soi Rambuttri הסמוך. בעוד האזור הוא מקום מצוין לפגוש – ולחגוג עם – נוסעים תקציב אחרים, Khao San Road בבנגקוק הוא בקושי ייצוג טוב של כל מה שיש לעיר ואנשים תאילנדי יש להציע!

היסטוריה קצרה של כביש סן קאו Infamous

סן קאו או קאו סךן בעצם אומר “טחנת אורז”; הרחוב היה בעבר מרכז עבור אורז מסחר. בהמשך, ברחוב שנודע בשם “כביש הדתי” בגלל כמה חנויות ששירתו את הצרכים של נזירים. פנסיון זעיר נפתח בראשית 1980 ומשם לרחוב התפוצץ לאחד המוקדים נסיעות העמוסים ביותר בעולם.

טיפ: כביש Khao San הוא mispronounced קרוב כמו “קו סאן רוד.”

אזור בנגקוק כביש סן קאו

כביש Khao San אבד במרוצת גבולותיו נשפך על Soi Rambuttri הסמוך וכן Samsen הכביש ו Phra Athit הכביש. למרות כמה אכסניות נחמדות Khao San Road ניתן היו, נוסעים רבים מעדיפים להישאר רק בפאתי Khao San Road שם אווירה יפה וקצת פחות כאוטי ניתן ליהנות במרחק הליכה.

למרות Soi Rambuttri צומחת במהירות כדי להתעדכן עם Khao San Road, הוא נשאר אלטרנטיבה שקטה לאכילה, שתייה, שינה. הארכת Soi Rambuttri בצד השני של Samsen כביש מוטל בצל ואט חנה Songkhram – מקדש נעים; האווירה שונה לחלוטין כי על Khao San Road.

לשרוד Khao San Road

אמנם לא מסוכן, אתה יכול פחות או יותר להניח כי כולם על Khao San Road הוא אחרי הכסף שלך בצורה זו או אחרת. אפילו פתאי בישול אישה תאילנדי הישן, חייכן ברחוב יהיה חיוב יתר אתה תלוי בזמן של הלילה.

ההמוני של נהגי טוק-טוק מוניות החונים בצד Khao San Road הם רמאים מנוסים; תמיד לעצור מונית חולפת במקום לקחת אחד מאלה החונים. הימנע הונאת טוק-טוק עתיק ימים של רוכב “חינם” או בעלות נמוכה. קראו עוד על ששרד טוק-טוק בתאילנד.

עם הונאות כך הרבה בהתקדמות מתמדת, למנוע ביצוע רכישות גדולות על Khao San Road כגון זהב, כסף, ומותאם חליפות – שהן כמעט תמיד עניות באיכות.

Nightbuses הזול מ Khao San Road לצ’יאנג מאי, האיים התאילנדיים, וחלקים אחרים של תאילנד יש מוניטין רב עבור גניבות קטנות. הנהגים עוזרים קרובות לפשפש תרמילי האוטובוסים תאי מטען בזמן שאתם ישנים. שמור כסף ודברי ערך איתך; הם כנראה לא יהיו מעוניינים לגנוב כביסה מלוכלכת!

בטיחות בדרכים סן קאו

שים הרבה תיירים שיכורים לתוך רחוב אחד כאוטי ודברים רעים מחויבים לקרות. למרות Khao San Road הוא בטוח יחסית, מספר לא מבוטל של אנשים רעים לשוטט ברחוב מחפש טרף על תיירים שיכורים או נאיביים.

כייסות נפוצות; תמיד לפקוח עין על החפצים שלך. בעוד הפשיעה האלימה היא עדיין נמוכה יחסית, נוסעים הותקפו תוך כדי הליכה הביתה לאזורים רק מחוץ Khao San Road. הימנע הליכה בסמטאות האפלות רבות מקשרות ברחובות לבד אחרי לילה מאוחרת החוצה.

אל תצפה לתחנת המשטרה החדשה בצד המערבי של כביש Khao San להיות לעזר רב עבור תקריות.

להגיע Khao San Road בבנגקוק

למרות הפופולריות, Khao San Road הוא לצערי לא קל כמו להגיע כפי שהוא אמור להיות. אין BTS Skytran או תחנות רכבת תחתית נמצאות בתוך הקרבה.

נהגים אוהבים חיוב יתר האנשים לכיוון Khao San Road. תמיד לבחור נהג מונית מי שמוכן להשתמש במד לפני שאתם נכנסים למכונית. נקיטת טוק טוק יכול להיות כיף אבל יהיה תמיד יעלה לך יותר!

משדה התעופה: עם סיום שירות אוטובוסי אקספרס התעופה ב -1 ביוני 2011, אתה חייב עכשיו לקחת מונית משדה התעופה אל Khao San Road. המוניות הן כרטיס מבוסס; לצפות לשלם יותר מ 300 באט. אפילו מנסה לעצור מונית מודד אוויר מחוץ לשדה התעופה אינו שומר הרבה, כי פרמית משמרת מתווספת מוניות בשעות הלילה מאוחרות. שתי האגרה בדרך כלל נכללת הנסיעה שלכם משדה התעופה – לאשר כאשר אתה קונה את הכרטיס.

מאת Sukhumvit: מונית משדה Sukhumvit כדי Khao San Road תעלה בין 100 – 150 באט.

בסירה: מעבורות רובדי נהר הצ’או פראיה בצד המערבי של בנגקוק. נסיעה היא זולה ומהנה; אתה משלם עבור המרחק. כדי להגיע Khao San Road, היציאה בנמל Tha Phra Athit – ממוקם רק לאחר גשר גדול ולפני גשר גדול עוד יותר – על Phra אטיס כביש ממש לפני לפארק פורט לבן בצד ימין. בסמטה קטנה מעבר לכביש המחבר את הכביש הראשי עם Soi Rambuttri. קראו את המדריך הזה כדי להשתמש בסירות בבנגקוק .