כיצד לבקר בורגזה מוזיאון וגלריה: המדריך השלם

Posted on

כיצד לבקר בורגזה מוזיאון וגלריה: המדריך השלם
ממוקם על הפינצ’יו היל, בורגזה גלריה או גלריה בורגזה הוא אחד המוזיאונים המובילים ברומא. שוכנת באחוזה המצוירת להפליא, בן המאה ה -17 הווילה בורגזה, חדרי 20 של הגלריה בתערוכת פסלי משיש יסולאו בפז ואת אוסף מרשים של יצירות אמנות על ידי כמה מן הציירים המשפיעים ביותר של המאה ה -16 ואילך. נקודת הבהרה: וילה בורגזה הוא שמו של הפארק הציבורי העצום שבו שונים ארמונות בורגזה לשבת. הארמון בפועל וילה בורגזה שמכונה כיום בורגזה Galleria או בורגזה גלריה.

היסטוריה

הקרדינל Scipione בורגזה, אחיינו של האפיפיור פאולוס החמישי, הזמין לבניית וילה בורגזה וגניה ב 1613. הוא נהג האחוזה לאירוח וכן כמקום להציג אוסף אמנות ועתיקות הגוברת שלו. רכישות חשובות כוללות אלה על ידי פסל הבארוק ברניני והציירים קרוואג’יו, רפאל, ו טיטאן.

בשנת 1808, היורש של הקרדינל קמילו בורגזה (נשוי פאולינה בונפרטה) נאלץ לתת את חלק הארי של פסלים קלאסיים גִיס שלו, נפוליאון. אלה ניתן למצוא כעת באגף העתיקות של הלובר.

ברניני Masterworks באוסף

אוסף הפסלים המרשים של הגלריה בורגזה ממוקם בקומת הקרקע וכולל את מה נחשב חלק מיצירותיו הטובות ביותר של ברניני. העבודות שלושת הראשונים המפורטים להלן הושלמו כאשר ברניני היה עדיין בשנות ה -20 המוקדמות לחייו.

אפולו ודפנה (1624). תיאור מדהים זה של נימפה דפנה מטמורפוזה אל עץ דפנה כדי לברוח חטיפה על ידי אפולו מדגים תנועה מדהימה בשיש.

אונס פרספונה (1621). לא פחות מפואר, אונס פרספונה היא דוגמא מצוינת של הגאון של ברניני בקבלת השיש להופיע וגמישות כמו עור. בעבודה זו, אנו רואים את האצבעות האדס נלחץ לתוך הבשר של פרוסרפינה בעודה נאבקת להשתחרר מאחיזתו.

דוד (1624). הפרשנות של ברניני של הדמות המקראית דוד מציב גיבור צעיר הקפיץ שלו, עומד להשליך רוגטקה החזקה שלו גוליית. הוא האמין נרחב כי פני הדוד הוא דיוקן עצמי של הפסל.

חזה של Scipione בורגזה (1632). Scipione בורגזה היה השוחרים הראשונים של ברניני. לאחר פיסול החזה של הקרדינל, אולם, ברניני גילה פגם השיש. הוא בצע חזה שני, זהה, אותו סיים בשנת חמש עשרה ימים. שניהם מוצגים במוזיאון.

דגשים נוספים על גלריה בורגזה

פאולין בונפרטה כמו ונוס Victrix (1805-1808). הפסל המפורסם הזה על ידי אנטוניו קנובה מציג שכיבה, חצי עירום פאולינה בונפרטה בוהה בלי בושה אל הצופה. זה הוזמן על ידי בעלה, קמילו בורגזה, כחלק חידוש המסורת הרומית לתאר תמותה כמו אלי המיתולוגי.

גדולתו שמן. בקומה הראשונה של הגלריה מוקדשת ציורים. מבקרים יכולים לצפות המופת של רפאל ( Deposition ואת ליידי עם Unicorn ), טיציאן ( שילקו של ישו , ועל קודש וחול אהבה ) ו קאראווג’ו גדול ( נער עם סל פירות , בכחוס החולה , ואת סנט ג’רום כתיבה) .

אוהבי אמנות צריכים לשקול הזמנת ביקור פרטי, מוגבל-חלל אל Deposito, או המחסן, שבו יותר מ 250 ציורים נוספים נשמרים.

Ancient אוצרות הקומה הראשית מחזיקה אוסף מרשים של עתיקות מ -1 עד לספירת 3rd, כמו גם אוצרות מציגה כגון ברונזה רומי 150 לפנה”ס העתיק פסיפסים מהמאה ה -4.

כיצד לבקר גלריה בורגזה

גישה למוזיאון מוגבלת 360 מבקרים בכל זמן נתון, עם ביקורים מוגבלים לשעות. אתה חייב להזמין מראש על אתר גלריה בורגזהאם אתם מתכננים לבקר ברומא במהלך עונה עסוקה ואתה רוצה לראות את האוסף, שומר היטב מראש של הטיול שלך כדי לוודא שאתה לא להחמיץ. לקבלת חוויה סוחפת יותר, לשקול הזמנת סיור מודרך פרטי מן  התקופות הרומיות הגיא , מסעות הקשר  או בחר איטליה .

רומא Pass  מחזיקים יכולים לגשת למוזיאון בקצב בחינם או בהנחה, אבל הם עדיין צריכים לשריין זמן כניסה דרך טלפון 39 06 32,810. 

שעות:  יום שלישי-יום ראשון, 9 בבוקר עד 7 בערב (הכניסה אחרונה 5 PM). ימי שני סגורים, 25 בדצמבר וינואר 1.

דמי כניסה:  מבוגרים: € 15; אזרחי האיחוד האירופי תחת 18: 8.50 €. מבקרים לנכים רק לשלם את תשלום ההזמנה 2 €; ילדים 5 ותחת חופשיים. (המחירים הם כמו של 2018 והם כוללים את דמי הזמנה 2 € חובה.) המחירים עשויים לעלות במהלך בתערוכות מיוחדות.

מיקום: גלריה בורגזה, Piazzale Scipione בורגזה 5, בגני וילה בורגזה.

איך מגיעים: על ידי אוטובוס: 5, 19, 52, 63, 86, 88, 92, 95, 116, 204, 217, 231, 360,490, 491, 495, 630, 910, 926; באמצעות המטרו: קו A (אדום) כדי להפסיק Spagna.

אטרקציות בקרבת מקום

וילה בורגזה הוא הפארק כמעט 200 דונם של העיר מנוקד באגמים, כרי דשא, וילות, מקדשים, כמו גם מגרש משחקים לילדים, גן חיות, אמפיתיאטרון, בית קולנוע, ואורוות רכיבה על סוסים.

הגלריה הלאומית לאמנות מודרנית הממוקם בנימוק וילה בורגזה יש אוסף של 19th- וציורים מהמאה ה -20 הדגשת אמנים איטלקיים.

מוזת Nazionale di Villa Giulia,  שנקבע עוד וילה בורגזה מפוארת, יש אוסף הגדול באיטליה עתיקות האטרוסקית ואת שופך אור מבריק על תרבות קדם-הרומי המסתורית הזה.

הפיאצה דלת פופולו , הממוקם מתחת היל הפינצ’יו, הוא אחת הכיכרות העירוניות הגדולות והחשובות ביותר ברומא.