Skip to main content

כיצד לבקר Henge ואייוובורי של אנגליה

 כיצד לבקר Henge ואייוובורי של אנגליה
לפני שאתם ניגשים ואייוובורי Henge , אחד האתרים הפרהיסטוריים המדהימים ביותר של אנגליה, למחוק את התמונה של סטונהנג מן המוח שלך. כמו כן, לקחת רגע כדי להבין מה henge הוא למעשה, ואת המגוון של דברים לראות בתוך ואייוובורי Henge יתחיל הגיוני.

מהו Henge?

בניגוד למה תראה בסטונהנג, A henge הוא לא אוסף של אבנים פרהיסטוריות מונומנטליות. אפילו “henge” של סטונהנג ‘הוא לא האבנים. זה האיש עשה בנק עפר, עם תעלה בתוכו, המכיל שטח גדול, שטוחה. שלעתים נדירות נחשפת בתמונות של סטונהנג כי הבנק תעלה כל כך רחוק מן האבנים שמושכת את העין.

בתחילה, בנקים ותעלות אלה נחשבו מבנים הגנתיים. אבל המדענים הסתדרו מהר כי בנק בנוי עם תעלה עמוקה, רחבה בפנים ולא בחוץ זה לא הגיוני הרבה.

למעשה, הניחוש הטוב ביותר בימים אלה הוא שהאזור השטוח מוקף הבנק תעלה העגולים או סגלגל הוא בעצם איזשהו מרחב מקודש, מקום הפולחן ואולי להקריב.

מהו בתוך המעגל, או henge, זה מה שעושה את זה מעניין. ויש הרבה פנים ואייוובורי Henge, כולל:

 • חלק גדול בכפר ואייוובורי עצמה
 • מעגל האבנים הגדול באירופה בלמעלה מ 460 מטרים קוטרו. בשלב מסוים זה היה מורכב על 100 אבנים עומדות.
 • שני מעגלי אבנים קטנים, כל כ 100 מטרי קוטרו. רבים של אבנים אלה הופלו ונקבר בימי הביניים המוקדמים על ידי תושבי הכפר מנסה למחוק את מקורותיה פגאני של האתר, כנראה על ההוראות של הכומר המקומי.
 • האובליסק, אבן רבועה מסתורית שהתגלתה לאחרונה.

היסטוריה של האתר

כאשר אלכסנדר Keiller, ארכיאולוג וצלם אווירי חלוץ (הוא פרסם את ספרו הראשון של בריטניה לארכיאולוגיה אווירית), קנה את אתר 950 דונם בשנתי ה -1930 המוקדמות, מקומיים עדיין חורשים תכונות שלו לתוך הקרקע תוך שימוש באבנים שלה כמו חומרי בניין . Keiller נחפרו רבים של אבנים שהיו נפולה במידת האפשר, הוא מחדש הקימו אותם לעמדות המקוריות שלהם.

בשנת 1938, ייסד מוזיאון הממצאים שלו מהאזור. הוא גם משוחזר מהמאה ה -16 מנור ואייוובורי, ממש מחוץ henge. , עשיר ומרשים טייסים אקדמיים כמו גם ארכיאולוג (מעין ג’ונס הסקוטית אינדיאנה), Keiller היה נשוי ארבע פעמים. אולי הוא זקוק לכסף עבור הרבה מזונות כי בשנת 1943, הוא מכר את 950 דונם של הקרן הלאומית עבור 12,000 ליש”ט, ערכם עבור קרקע חקלאית. רעייתו הרביעית, אשר בילו אותו, תרם את תוכנו של המוזיאון שלו וממצאים ארכיאולוגיים אחרים שלו אמון 1966.

קבורת המבעית

האם מספיק חפירה באתרים פרהיסטוריים של בריטניה, ואתה חייב לבוא עם כמה עצמות או סחורות קבורה. בשנת 1938, Keiller גילו שרידים של מנתח ברבר של ואייוובורי-שלו הכיבוש כמנתח ברבר הודגם על ידי כלים של סחר נשא, כולל זוג מספריים וכלי הקזת הדם של ימי הביניים. זה לא היה ניתן לקבוע אם הוא נהרג על ידי האבנים או כבר מת כאשר קבורים שם, אבל במשך מאות שנים, מסורת בעל פה מקומי ספרה של מנתח ספרית נודד שהגיע לכפר כאשר האבנים היו שופל ונקברו על הוראת הכנסייה .

לפי האגדה, הוא עמד קרוב מדי אבן והיא נפלה עליו, מוחצת ולקבור אותו. זה, על פי הסיפורים, סמן את קץ החורבן של האבנים.

דברים לראות

 • חקור שהאבנים העומדות מקרוב: בניגוד סטונהנג, שבו אבני הניצבות חסומות בחבל וניתן לגשת אליו רק עם אישור מיוחד, מבקרים יכולים לבקר אבן בחופשיות בתוך Henge ואייוובורי. מעגל האבנים העיקרי הוא עצום (יותר משלושה רבעים מייל מסביב). סטון סיורים במעגל , בראשות מומחים מתנדבים מוצעות כמה פעמים ביום ברוב ימות השבוע. הסיור עולה 3 פאונד (ילדים חופשיים) ולוקח בין 45 דקות לשעה.
 • בקרו במוזיאון אלכסנדר Keiller : המוזיאון, שנוסד על ידי Keiller עצמו 1938 מחולק לשני חלקים. מציג גלרית אורוות ממצאי החפירה באתר, לרבות כלי צור 4000 בן, שלדי חיות מקומיים ככל 5500 שנים, חלק החרס האירופי הגדול ביותר שנמצא עד כה, קרנות אייל אדום המשמשות ככולים לבנייה henge ועשה התעלה שמסביב. הילד ידידותי אסם גלריה, באסם דיש סכך, בן המאה ה -17, יש תצוגות אינטראקטיביות לשים ואייוובורי Henge לתוך הקשר עם שאר סטונהנג, ואייוובורי, ובעלי זיקה אתרי מורשת עולמית. כמו כן, יש באזור פעילות של ילדים רגועים איפה החברים הצעירים של המשפחה יכולים להתיישב לאחר מתרוצצים האבנים.
 • מנור גינה ואייוובורי : האחוזה, ממש מחוץ תאריכי henge מהמאה ה -16 והוא חלק באתר הקרן הלאומית. אלכסנדר Keiller גר שם בזמן חפירת henge. חדריו מעוצבים על מנת לשקף את החמישה הפארקים שהיא נכבשה-טודור, המלכה אן, גיאורגית, ויקטוריאני, ואת המאה ה -20. באופן חריג עבור בית היסטורי, מעודדים את המבקרים לגעת וליצור אינטראקציה עם רהיטים וחפצים בבית. אתה יכול לשבת על הכיסאות, לשכב על המיטות, אפילו לשחק משחק בחדר הביליארד.
 • רכזת הקרן הלאומית : מטבע דברים, יש חנות, בית קפה, חדרי מנוחה, מרכז מידע בחצר המשק העתיק שבו אתה יכול לברר מה קורה באתר.

כיצד לבקר

איפה: ליד מרלבורו, וילטשייר, SN8 1RF. האתר הוא שישה קילומטרים ממערב מרלבורו על A4361. חנייה קרובה מעגלי אבן ומתקנים הקרן הלאומית בחצר המשק העתיקה.

מתי: מעגל האבנים והאלמנטים חיצוניים של האתר פתוחים כל יום, מבוקר עד הערב. שעות למוזיאון ואייוובורי מנור משתנות לפי העונה. בדוק את אתר האינטרנט של הקרן הלאומית לפתיחת פעמים.

כמה: כניסת מעגלי האבנים והתכונות חוצות ללא תשלום. מוזיאון אלכסנדר Keiller מתומחר בנפרד ואייוובורי מנור גינה ויש קילוגרמים נוספים 7 טעונה (ב 2018) עבור חניה.

גם בקרבת מקום

 • מערב קנט לונג באר , אחד קברות chambered הגדולים והנגישים ביותר בבריטניה, הוא נמצא במרחק של כשני קילומטרים. נבנה סביב 3650 לפנה”ס, היה בשימוש במשך 1000 שנים. בבעלות פרטית, היא מנוהלת על ידי הקרן הלאומית מטעם מורשת אנגלית וניתן לבקר בחופשיות, בכל יום, בכל שעה סבירה.
 • Silbury היל , הגבעה מעשה ידי אדם הגדול ביותר באירופה ומן הסתם המסתורי ביותר נמצאת במרחק של 1.7 קילומטרים. היא גדולה יותר הפירמידות, ואף אחד עדיין לא הסתדר שבנה או מדוע.
 • סטונהנג והאתרים הקשורים שלה, Woodhenge ו Durrington חומה, עומד שישה קילומטרים משם.