כיצד להימנע כייסים בפריז – כמה אמצעי זהירות חיוניים כדי קח

Posted on

כיצד להימנע כייסים בפריז - כמה אמצעי זהירות חיוניים כדי קח

מבחינה סטטיסטית, פריז היא בדרך כלל עיר מאוד בטוחה, במיוחד כאשר משווים רמות הפשיעה האלימות שלה הנמוכות לאלה באזורים המרכזיים אמריקאים מטרופולין. למרבה הצער, עם זאת, כייסות נותרו בעיה בבירה הצרפתית, במיוחד באזורים צפופים כמו במטרו סביב אטרקציות תיירותיות פופולריות כגון מגדל אייפל ואת Sacre Coeur במונמרטר. כייסים ידועים לפעול רב בתחומים שוהים תיירים ולהשתמש באסטרטגיות צפויות למדי לתלוש את מודעים.

למידה על אסטרטגיות אלה, לוקח כמה אמצעי זהירות מפתחות עמידה על המשמר בכל עת יהיה ללכת דרך ארוכה לסייע לך להימנע חוויה לא נעימה או אפילו מפחיד. אלה הם הכללים שהחשובים לזכור כפי שאתם יוצאים ביום הראשון של שיטוט בעיר.

קח רק היסודות החשופים במהלך סיור

ככלל, להשאיר את רוב חפצי הערך שלך בכספת במלון או הדירה איפה תגור. זה לא הכרחי כדי להביא את הדרכון שלך או פריטים אחרים בעלי ערך יחד איתך לרחובות פריז. קחו אתכם צורה חלופית של זיהוי ולהביא יחד רק עותק של דפי המפתח של הדרכון שלך. בנוסף, אלא אם אתה לובש חגורת כסף, יהיה נבון בדרך כלל לשמור על לא יותר מ סביב 50 או 60 יורו במזומן איתך.

לרוקן את הכיסים ואת תלבש תיקים כראוי

לפני כייסים הזדמנות לרוקן את הכיסים שלך בשקט, להעביר את חפצי הערך כמו במזומן או טלפונים סלולריים כדי שקית עם תאים פנימיים.

אף פעם לא לובש את הארנק או התיק שלך על אחד shoulder– זה עושה את זה קל מדי עבור כייסים לסחוב it– במיוחד בצפיפות שבו אתה פחות מרגיש את זה. קלע תיק על החזה שלך בסגנון שתי וערב במקום, ולשמור אותו קרוב אליך גלוי. אם אתה לובש תרמיל, אתה צריך לא לשמור על חפצי ערך בתאי רוכסן בחוץ.

אולי אתם חושבים שאתם תרגישו מישהו פתיחתם, אבל כייסים מומחים בלהיות חלקלק חשאית, ולעתים קרובות הם עובדים בקבוצות.

היזהרו מהונאות כספומט / מהכספומט

כספומטים יכולים להיות כתמים מועדפים עבור רמאי pickpocketers פוטנציאל. הישארו מאוד ערניים כאשר למשיכת מזומנים ואינם להציע עזרה לכל מי שרוצה “ללמוד להשתמש במכונה” או מי שעוסק לך בשיחה בעת הזנת קוד PIN שלך. אם אתה לא יכול להבין איך להשתמש במכונה, אף פעם לא לקבל “עזרה” או עצה כיצד להשתמש בו, או. הקלד את הקוד שלך פרטיות מוחלטת לספר לאף אחד משתהה קרוב מדי לסגת. אם הם יתעקשו בהיצמדות או אחר מתנהגים בצורה אגרסיבית, לבטל את הפעולה שלך וללכת למצוא כספומט אחר.

היזהר צפיפות סחה דעת

במיוחד במקומות כמו במטרו בפריז, אך גם באזורים סביב אטרקציות תיירותיות הפופולריות (כולל קווים), כייסים לרוב עובדים בקבוצות. אחד מחברי “צוות” עשויים לנסות להסיח את דעתך על ידי ניהול שיחה, לבקש כסף או מראה לך תכשיט קטן, בעוד אחרת לגבי כיסים או בתיק. בצפיפות מאוד, כייסים עלולים לנצל את הבלבול. ודא חפצי הערך שלך מאוחסנים בבטחה בתוך כסף חגורה או בתאים פנימיים של התיק שאתם נושאים, ולהחזיק אותו קרוב אליך, רצוי שבו אתה יכול לראות אותה במלואה.

כאשר במטרו, זה עשוי להיות טוב ביותר כדי להימנע מושבים קרובים הדלתות, מאז כייסים כמה לאמץ את האסטרטגיה של תופס שקיות או חפצי ערך יציאה ממכונת מטרו ממש כמו הדלתות נסגרות.

מה אם כבר מחפציו האישיים וכייסו שאני בפריז?

ארצות הברית שגרירות ממליצה קורבנות כייסים בפריז לצעוק מיד למשטרה אם הם נעשים מודעים הפשע כפי שזה קורה. אם לא מגיע לעזור (לצערי תרחיש סביר), זה בדרך כלל הכי טוב לגשת מיד לתחנת המשטרה הקרובה להגיש דוח. ואז מייד לדווח על הפסד של כל חפצי ערך חשובים השגרירות או הקונסוליה שלך.

הערה : אלה עצות היו חלק שמקורו מן מאמר על  שגרירות ארצות הברית האתר בפריז , אבל לא צריך להתייחס אליהם כאל ייעוץ רשמי. היעזר בדף השגרירות או קונסוליה שלך עבור אזהרות בטיחות נוכחיות והנחיות שהוצאו במדינה בביתך לפריז ושאר צרפת.