כיצד להימנע להתנהג כמו תיירות בצרפת

Posted on

לאמץ את התרבות צרפתית ומתנהג כמו מקומי

כיצד להימנע להתנהג כמו תיירות בצרפת - לאמץ את התרבות הצרפתית ומתנהג כמו מקומי

כאשר בצרפת, אם אתה עושה כמו צרפתית לעשות אתה כנראה יהיה חוויה הרבה יותר מהנה. כמה שיעורים בתרבות הצרפתית יעזרו לך להבין מדוע דברים הם בדרך מסוימת בצרפת, ואיך להתבלט פחות כתייר.

חוץ מזה, האם זה באמת כל כך רע ניתן ליהנות מארוחת צהריים ארוכים? או מקפה שלך בבית קפה המדרכה מענג במקום התרוצצות עם כוס ל-ללכת? אל תלחם את המערכת הצרפתית, לאמץ את התרבות ואתה תיראה הרבה פחות כמו תייר.

הנה כמה דרכים להיראות כמו המקומיים ולא להתנהג כמו תייר:

ליהנות מארוחות שלך, אל תמהר Them

מה בוער? אתה לא בחופשה? אם אתה אמריקאי, זה עלול להיות הלם תרבות לאכול ארוחה במסעדה צרפתית. למרות שזה אפשרי למצוא יבואן (ללכת) סימנים במסעדות, זה באמת נוגד את הסגנון הצרפתי.

אם המלצר שלך אינו ממהר להביא לכם הצ’ק שלך ברגע שאתה אוכל הנגיסה האחרונה שלך (הוא או היא כנראה לא בגלל שהם לא רוצים אותך להיכנס ללחץ), אל תתפלאו. תהנו בשיחה קצת יותר, לגימות של יין, אם אתה בבית קפה, לצפות באנשים.

ייתכן שתחליט זה הולך רחוק מדי לאמץ את האהבה הצרפתית מתוצרי לוואי, חלזונות, רגלי צפרדע ואת האוהבת. אבל רק למקרה שאתה חושב הולך בכיוון הזה, לבדוק את מנות צרפתיות המגעילות להימנע אלא אם כן אתה צרפת, ולאחר מכן להחליט.

לדבר קצת צרפתית

אתה לא צריך לקחת קורס צרפתית שישה שבועות אינטנסיביים, אך תוכל להתבלט כתייר הרבה פחות אם אתה יכול לפחות להביע כמה דקויות, כמו “שלום” ו “אתה מדבר אנגלית?” בצרפתית.

זה לא קשה ואתה תיצור רושם ממש טוב מההתחלה. והצרפתים כנראה יבינו שאתם לא רהוטים, ולעבור אנגלית בקלות.

אל תשאירו טיפים ענקים

למרות שזה אולי נשמע מנומס להשאיר טיפ ענק עבור שירות נהדר, זה לא מאוד צרפתי. אם אתה במסעדה, הקצה כבר כלול בכל אופן.

יש דרך בטוחה האש אחד להתבלט כתייר בצרפת, המהווה לעזוב ואז עוד 15 עד 20 אחוזים על גבי זה. זה יותר מקובל להשאיר את השינוי או כמה כמות קטנה אחרת על הטיפ הכלול במחיר.

אם אתם יושבים לשתות קפה בבר או קפה, שוב אתה צריך להשאיר כמות קטנה מאוד; אולי לאסוף אותו לאירו הקרוב.

להתלבש כמו הצרפתים

אם אתה לובש יאנקיז טי-שירט ונעלי טניס מרושל, תוכלו להתבלט במהירות כתייר. בעוד צרפתית לובשת בגדים יותר ויותר כמו ג’ינס וסניקרס (במיוחד הצרפתים הצעירים), השמלה מזדמנת שלהם עדיין דרסלר מ שמלה מזדמנת אמריקנית. תוכל להתמזג עם הצרפתים יותר אם אתה הולך עם משהו מזדמן אך אלגנטים.

לכו עם לוח הזמנים הצרפתים

אם אתה מכה את האטרקציות בצהריים ואת המסעדות בשעה 3, אתה עלול למצוא גם סגור וגם להיראות כמו תייר. הצרפתים נוטים לאכול ארוחות בזמן הארוחות, לקחת ארוחה נינוחה בין בצהריים ו -2 בצהריים. ואתה תמצא כי חנויות רבות לקחת שעות צהריים ארוכות. בדרום החם באזורים כפריים תמצאו חנויות פתוחות מ משהו כמו 7.30 am כדי 1 pm אז 4 עד 7 בערב, כדי לוודא שאתה לא נתפסת. כמה אטרקציות גם יכולות לסגור לארוחת צהריים אבל האטרקציות הקטנות בלבד בכפרים.

יהיה לך חוויה הרבה יותר טובה אם אתה פשוט יודע את זה לפני שאתה הולך, ולתכנן הימים שלך כראוי. כמו כן לא לעשות תוכניות קניות שאפתניות עבור יום ראשון, כאשר מנדטי הממשלה כי כמעט כל חנויות תיסגרנה.

חנויות מזון יכול לתפוס אותך גם על ידי סגירת בימי שני. שוב, מראש תכנון קצת יעזור לך ואתה תמיד יכול לשאול במשרד התיירות (למרות אלו נסגרות לעיתים קרובות לארוחת צהריים וגם!)