Skip to main content

כיצד להשמר מצרות בסינגפור

קצבאות הדיוטי פרי של סינגפור להישאר מצרות

כיצד להשמר מצרות בסינגפור
אפילו “טובים” נוסעים יכולים לקבל בטעות בצרות בסינגפור.

התנהגות טובה היא מתוגמל עיר-אי-מדינה מרתקת לחקור. אבל התנהגות רעה עלולה לגרום לך ללכת Singa-עני יותר מהר ממה שאתה מעדיף – אפילו על עבירות לכאורה לא מזיקה. למשל, בהיסח דעת מקבלת על רכבת MRT עם משקה ביד שלך עלול לעלות S 500 $ אם נתפס.

תושבים מקומיים לגולי התושב יודעים כיצד לנווט “בסדר” העיר הטובה ביותר שלהם; בעקבות שלהם. אתה לא צריך הִזַהֵר מדי מקרוב כל הזמן בסינגפור, פשוט לא רואה צעדים אלה jaywalk מול קציני שלום הידידותיים. הם במיומנות להפעיל קנסות שיש לשלם לפני היציאה!

איך קפדן האם הם באמת?

זה תלוי. כמו במקומות רבים, וכמה חוקים דרסטי על ספרים טובים יותר או פחות אלא תבן דנו על ידי תיירים. למרות עונשי מקסימלית נראים קצת קשה (למשל, גניבת אות Wi-Fi יכול לנחות לך שלוש שנתי מאסר), הרשויות כנראה תצטרכנה להיות במצב רוח רעה מאוד להכביד על המערכת המשפטית וקונסוליות בשביל זה.

ואז שוב, עבירות בוטות כגון השמטת סיגריה או דריכה מעבר לפינה כאשר בתור לשירותים בפסטיבל ארוך מדי בהחלט להכניס אותך לצרות.

הנה כמה דרכים אתה יכול לקבל קנס טכני בסינגפור:

 • האכלת יונים
 • לא להוריד מים באסלה ציבורית
 • שוטטות
 • עישון מחוץ לאזורים המיועדים
 • יריקה בפומבי
 • הבאת תקליטורי DVD פיראטיים
 • להיתפס עם פורנו (ספירות מטמון דפדפן אינטרנט, כמו גם מגזיני בגד ים מסוימים)
 • הבאת סיגריות אלקטרוניות
 • הבאת המסטיק שאינו רפואי

כמה חוקים שנויים במחלוקת כל כך דרקוני נדירות הם נאכפים. הומוסקסואליות היא באופן רשמי עדיין לא חוקי סינגפור. להתגלות בעירום בספירת ביתכם כמו צניעות, אז שוב, יש חוק דומה בווירג’יניה.

מבחינה טכנית, על פי החוק המקומי, המגיעים סינגפור עם סמים בדם שלך סופרת זהה הבאת סמים לתוך המדינה. אתה יכול להתמודד עם מאסר בגין אי בדיקת סמים, אם עשית את התרופות בסינגפור או לא.

אין מזון או משקאות על תחבורה ציבורית

מערכת הרכבת המעולה MRT בסינגפור נקיה מסיבה: אין אוכל או שתייה מכל סוג שהוא מותר. הכלל לא-אוכל-או-משקה נאכף בקפידה. מצלמות ואנשי משמר לפקח על כל אמצעי תחבורה ציבורית. צריכת חטיפים קטנים, לעיסת מסטיק, ולקיחת משקה אסורה – לחכות עד שמגיע!

סינגפור קשה על מעשנים

עישון הוא לא נוח ב סינגפור. שלא כמו הרבה של דרום מזרח אסיה, שם מחירי סיגריות נמוכים ושימוש הוא גבוה, סינגפור היא חריגה. עישון הוא בהחלט באחת משתי דרכים קלות לפוצץ תקציב נסיעות (שתייה היא אחרת). אחרת, סינגפור היא לא יקרה כמו רוב המטיילים בתקציב לפחד.

עישון במקום הלא הנכון או להשאיר תחת מאחורי הן עבירות חמורות בסינגפור. אתה בהחלט למשוך קנס אם נתפס על ידי קצין שאינו במצב רוח סלחנית.

מבחינה טכנית, סינגפור אין קצבת דיוטי פרי עבור כל מספר של סיגריות הובאו למדינה – אפילו לא באריזה אחת. זה תופס הרבה נוסע בהפתעה. אל תחשוב שאתה יכול לנצח מסי הטבק הקשים של סינגפור על ידי הבאת קופסא זולה מתאילנד או מלזיה. תיקים נסרקים על דברים כאלה בדיוק.

נוסע צפויים להכריז כל מוצרי הטבק הובאו למדינה או הסיכון מול קנס S 200 $ בגין העבירה הראשונה. סוכני מכס בנמל התעופה הם בדרך כלל מקלים ועשויים לאפשר חבילה נפתחה עם כמה סיגריות חסרות להתבצע דרך, אבל על פי חוק, הם לא צריכים לעשות ויתורים כלשהם. אכיפה נראית יותר קפדן על הגבול היבשתי עם מלזיה.

עישון הוא לא חוקי בבית וברוב פאטיו. החל מינואר 2013, העישון נאסר גם על כל השבילים מכוסים, גשרים להולכי רגל, ובתוך 15 מטרים של תחנות אוטובוס. אם אינך בטוחים, לא מעשן, אלא אם מאפרה קבעה למראה קיימת.

סיגריות אלקטרוניות אסורות סינגפור כפי טבק לעיסה. אין להשתמש במוצרים אלה בפומבי, אפילו באזורים המיועדים לעישון. די טוב את כל מערכות ניקוטין-המסירה אינן חוקיות כדי להביא לתוך סינגפור, זה כולל מסטיק ניקוטין וטלאים.

הבאת אלכוהול לתוך סינגפור

נוסעים מקבלים קצבת דיוטי פרי עד שלושה ליטרים של אלכוהול באחד שילובים האפשריים הבאים:

 • ליטר 1 של רוחות, 1 ליטר יין, ו 1 ליטר של בירה
 • 2 ליטר של יין, 1 ליטר של בירה
 • ליטר 1 של יין, 2 ליטר של בירה

אבל אליה וקוץ בה: אתה חייב להיות לפחות בן 18 שנים, השקיע לפחות 48 שעות מחוץ סינגפור, ולא ניתן להגיע ממלזיה. התניה האחרונה הגורמת לחלק לנוסעים להיעצר.

אם אתם מגיעים עם יותר מאחד בקבוק משקה חריף, עליך לעבור במסלול האדום ולשלם מס חובה תלול.

להישאר מצר במכס

אם אתם קוראים את זה על המטוס כדי צ’אנגי ויש לי שקית מלאה של פריטים מוברחים, אל דאגה: יש פתרון. אתה טכני לא עברת על החוק עד שתצא דרך מכס.

אם אתה לא להכפיש כל פריטים חשודים עדיין, אתה יכול לבחור לעבור במסלול האדום במכס להצהיר מה את הנושאת. למרות הרעיון לבצע זאת עושה רוב המטיילים להתכווץ (היה כי כפפת גומי כי פשוט נשברה?), הקצינים פשוט יחרימו פריטים שאינם מקובלים.

אם תבחר הירוק ערוץ עם חומרים אסורים, להיות מוכן הרבה טרחה סיכם עם ולקנס כבד.

אתר מכס סינגפור יהיה האחרון על סחורות קצבאות מוגבלות.

האם מסטיק באמת בלתי חוקי בסינגפור?

בעצם לא. אבל למכור מסטיק או להביא אותו לארץ הוא אסור.

מסטיק מסיבות שיניים או רפואי (לא כולל החניכיים להפסקת עישון) מותר, אבל תצטרך הוכחה כי לעיסה איכשהו עוזר לגוף שלך. מסטיק טיפולי יש לרכוש מ רופא שיניים או רוקח, וכן הם חייבים לרשום את פרטיהם האישיים שלך.

יורקי מסטיק החוצה הוא דרך בטוחה להפיל את זעמם של חוקי ההמלטה הקשים במדינה. ליתר ביטחון, לא להחטיף מסטיק כי מדי בקול רם כאשר סביב פקידי ציבור.

חוקי הסמים של סינגפור

חוקי הסמים של סינגפור הוא דרקוני , אפילו בסטנדרטים-אשר בדרום מזרח אסיה הם קשים ממילא. נשיא פיליפיני רודריגו Duterte גנב את התואר שהיה פעם בידי סינגפור עבור העמדה קשה ביותר על תרופות עם 2016 המלחמה בסחר בסמים הקטלנית שלו בפיליפיני.

מבריחי סמים בסינגפור לקבל עונש מוות חובה. אמנם נדיר, יש למשטרה את הזכות לדרוש בדיקות סמים אקראיות עבור תיירים. אם התשובה חיובית חומרים מפוקחים, אתה עלול להיכלא ונקנסת אם אתה כבר חווית בסינגפור.

פורנוגרפיה היא בלתי חוקית סינגפור

כמו במדינות רבות אחרות בדרום מזרח אסיה, פורנוגרפיה מכל סוג-אלקטרוני או בדפוס-חוקי בסינגפור.

למרות החוקים אנטי-פורנוגרפיה נפוצים, האכיפה בפועל יכולה להיות סיבה לדאגה פרטיות. הרשויות רשאים לתפוס להעתיק את הטלפון חכם או כונן קשיח בכל עת וכן לחפש את המצלמה שלך ואת כל צורה אחרת של אחסון אלקטרוני. קבצים זמניים במטמון דפדפן אינטרנט עשויים להכיל מה עדיין נחשב דימויים פורנוגרפיים.

הימנע נושאת מגזינים עם מכסה נועז (למשל, מגזינים לגברים מסוימים, מהדורות בגד ים, וכו ‘). כתבי עת אינן הדרך היחידה להיעצר על פורנוגרפיה: כמה משחקי וידאו פופולריים (כוללים אלה על גניבת מכוניות) אסורים בשל ביקיני מועט אפילו כאלה.

הערה: יש סינגפור חוקים נוקשים כדי לרסן פיראטיות דיגיטלית. גם אם הכונן הקשיח שלך נקי של פורנו, אתה עדיין יכול להיות נשפט בעוון עותקים של “בלתי חוקיים” סרטים או מוסיקה אלא אם כן אתה להוכיח בעלות.

אין למתוח ביקורת על הממשלה

פעם. למרות סינגפור יש תנועת אמנות משגשגת, הממשלה הסינגפורית בהחלט עוקבת תקשורת ואינטרנט לכל ביקורת בוטה של ​​הממשלה. זה כולל מה שתפרסם במדיה החברתיים.

שימו לב למה שאתם כותבים על, לפחות עד שאתה מחוץ למדינה. ספרים שמדברים נגד הממשלה אסורות ועל ברשימה שחורה. ממשלת סינגפור אפילו באה תחת ביקורת ע”י האו”ם בשנת 2011 עבור סוגיות זכויות אדם הקשורים לחופש ביטוי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *