כיצד לשמור על בטיחותם מטילים סולו בסין

Posted on

כיצד לשמור על בטיחותם מטילים סולו בסין

זה מאוד נדיר עבור המטיילים באים בבעיות כלשהן עם בטיחות פיזית בסין. בעיות בטיחות בעת נסיעה בסין בדרך כלל בסופו של דבר להיות גניבות קטנות, כמו-לכיסו איסוף ואולי כמה בעיות עם מחלת נסיעה.

שימוש ובזהירות ראויה

לא משנים המוניטין הבטוח של סין, נוסעים עדיין צריכה להיזהר כראוי, במיוחד לנוסעים נשיים. אם אתה יכול ללמוד קצת סיני לפני שאתה הולך, או בעת הנסיעה, זה כנראה יהיה שימושי אם אתה מקבל לתוך קמצוץ. אבל אחרת, כל עוד אתה שומר על החפצים האישיים שלך בטוח שאתה משתמש בשכל טוב בכלל, כולל הקפדה על מים ובטיחות מזון, תצטרך טיול מוצלח ובטוח לסין.

הבנת המקום של האישה בחברה הסינית

תחת השלטון הקומוניסטי של סין, נשים הורמו מעל בתפקיד כנוע תרבותי לאחת להון גדול, כי הם היו נחוצים בשוק העבודה. עם רילוקיישן מסיבי במהלך מהפכת התרבות, כאשר מיליוני תושבי העיר נעקרו ונשלחו חייהם החקלאית חי, נשים צעירות רבות מצאו עצמם לפתע לבד, בלי משפחותיהם לתמוך בהם. יחידות העבודה הפכה משפחת ונשים מצאו עצמם עם הרבה יותר חופש, במובנים מסוימים, מחוץ לגבולות המשפחה המסורתית סביבם.

היום, אין ממש בתעשייה, אולי למעט בנייה כבד כרייה, שבו נשים לא עובדים.

מאז פתיחתו-אפ הכלכלית של סין, חלה הגירה פנימית מסיבית עם צעירים עוזבים את הארץ לכיוון ערי החוף למשרות טובות יותר וחוזים עתידיים בהיר. נשים צעירות רבות להמריא מהבית ולבלות מספר ימים לבד מה שהופך רכבת איטית או נסיעה באוטובוס ליעדם. הם עשויים להיפגש עם בן משפחה או מישהו מעיר הולדתם ברגע שהם מגיעים, אבל רבים פשוט לעשות את המסע עם לא יותר מאשר שקית, טלפון סלולרי, ותקווה להתקבל לעבודה במפעל הגון.

נשים בסין היום

כתוצאת נוסע נקבת סולו בסין, תמצאו את עצמכם בנסיעות אומה, מלכתחילה, יש שיוך תרבותי עם נסיעות ארוכות; ושנית, תרבותי מקבל נסיעת נשים בכוחות עצמם.

העם סיני מקומי שאתה פוגש אולי חושב שזה מוזר כי היית בוחר נסיעות בעצמך, אבל התפיסה הזו תהיה יותר מבחינת לשאלות שלהם, מאין הם חבריך למה אין לך חבר או בעל יחד איתך. אם אתה צעיר, שאלות אחרות שעלולות להתעורר לגבי למה ההורים שלך ייאפשרו לך נסיעות בעצמך אם אתה לא צריך.

זכור כי שאלות אלה מתעוררות בגלל שאנשים הם סקרן לגביך ולמה אתה בסין. זה בטוח לומר כי רוב הזמן, השאלות הללו נועדו עם שום חולה יהיה כל כך מנסה לא להיעלב, גם אם אתה מוצא את השאלות מעט פולשניות.

השורה התחתונה נוסעים נשים סולו

באופן כללי, אתה לא צריך לחשוש לביטחונו הגופני שלך בעת נסיעה לבד בסין. זה אפילו יהיה די יוצא דופן בשבילך לחוות מתגרים ביללות.

כמובן, אתה רוצה לקחת אמצעי זהירות ולהיות מודע למצבך. עקוב בריאות כללית וייעוץ בטיחות להיזהר עם הכסף ואת החפצים שלך. אתה בוודאי נתקלת כמה מפגעי נסיעות, כולל כייסים וזיהום אוויר, וזה עלול לקחת לך זמן להתרגל נלחם דרכך קווים, אבל הצרות הקטנות האלה בצד, נשים צריכות למצוא אותו די בטוח לנסוע לבד בסין.