כיצד לשמור על הבטיחות בעת הנסיעה בבאלי, אינדונזיה

Posted on

כיצד לשמור על הבטיחות תוך כדי הליכה, נהיגה, כשהם שוחים סביבנו באלי

כיצד לשמור על הבטיחות בעת הנסיעה בבאלי, אינדונזיה

שמירה על בטיחות בעת ביקור באל לוקח סט מיומנות שונה לחלוטין מזו שאליה מגיעה עם מהמערב. קח את הכביש באלינזי הממוצע: אין כללים להתמודדות עם הולכי רגל (ככל רוכבי אופנוע מודאגים) אז אתה צריך להסתכל בשתי הדרכים ולפעול מהר כשאתה חוצה את הכביש.

בטיחות היא פחות עסקה בטוחה הכוללת סביב אי מושלם אחר זה: לחטוף גניבות, תאונות רכב, ו תחתי הם אפשרויות מאוד אמיתיות בבאלי, מסוג דברי סוכן הנסיעות בדרך כלל לא אומר לך.

  • הימנעות ouches: עבור אחרים דוס ואל של בבאלי , לקרוא את המאמרים שלנו על טיפים גנון בבאלי ואת בריאות טיפים בבאלי .

שמירת החפצים שלך מאובטח

גניבת סיכון יחסית נמוך ב באלי, אבל לחטוף-גניבה גניבה מחדרים במלון אינם ידועים. מכר של הסופר הזה היה קורבן פעם על ידי שבירת גנבים וכניסה לחדר הנופש שלהם (מכר כי ואחותה היו בני מזל להימלט ללא פגע יחסית, אם כי הם נשדדו של החפצים שלהם). אז באלי הוא לא 100% בטוח; ולכן באמצעי הזהירות הבאה צריך להיות אחריו:

  • שמור דלתות וחלונות נעולים כאשר הרחק חדר המלון שלך, או בלילה.
  • Carry עותקים בלבד של הדרכונים ומסמכי נסיעות; להשאיר את המקור נעול בחדר המלון שלכם.
  • השתמש בתיבה הבטוחה או ביטחון של המלון כאשר זמין.
  • כאשר בוחנים באלי, לשמור על חפצי הערך שלך בתוך כיס בחזית לנשיאה.
  • השתמש בתיבת אבטחת המלון שלך אם יש כזה זמין. אם לא, אז לבצע את כל חפצי הערך שלך בתוך נרתיק נשיאה מלפנים. אתה בטוח ברחוב אבל זה הדברים אתה משאיר מאחור במלונות מסוימים כי הם בסיכון.

קראו סקירה זו תכלול טיפים לבטיחות במלון חדר כדי ללמוד יותר על שמירה על עצמך ועל החפצים שלך בטוח בעת הבדיקה למלון.

בטיחות ברחוב בבאלי

מצב התנועה הכאוטית המפורסם של באלי יכול לגרום לצרות אם אתה לא מוכן לזה. בין אם אתה הולך רגל או נהג שאפתן, הכללים הבאים יכולים לאיית את ההבדל בין חופשה מהנה באליי בשבוע מתיחה ולרע.

ברחוב: לעצור, להסתכל, להקשיב. אין כללי תנועה בבאלי, רק הצעות. לפיכך חצייה (כאשר אתה יכול למצוא אותם) לא מקבלת הרבה כבוד, ולא לעשות את הולכי הרגל דורכת עליהם.

אין להניח כי כלי רכב יפסיקו כפי שאתה לחצות – אופנועים יעבדו סביבך מבלי לעצור. תניח כי הרכב יש זכות קדימה, תמיד, ואתה תישאר בטוח.

אין לנהוג בעצמך – לקבל רכב עם נהג במקום. אם אתם מתכננים להגיע ממקום למקום באי בעצמך, אתה עשוי להתפתות לשכור מכונית לנהיגה עצמית בבאלי (במיוחד אם אתה עומד בדרישות). אבל אם אתם מעריכים את החיים שלך, לא לנהוג בדרך משלך.

השכרת רכב עם נהג במקום; המחירים לא כל כך הרבה יותר יקר, ואתה יכול להירגע בזמן שהנהג משתמש בידע האינטימי שלו של הכביש כדי להביא לך מסביב.

תגיד לא רוכב אופנוע לנהיגה עצמית. אתה בהחלט מותר לך לשכור אופנוע לנהיגה עצמית, אבל אם זאת תהיה החלטה נבונה הוא משהו אחר לגמרי. יש יותר מדי מקרים של תיירים מקבל נפגע או נהרג רוכב קטנוע בבאלי , כך שאם זה היה תלוי בנו, היינו ממליצים לכם להימנע שכירת אופנוע לנהיגה עצמית, אם אתה רוצה לצאת באלי בחתיכה אחת.

גלה עוד בסיכום שלנו של מצב התחבורה בבאלי.

להישאר בצד הנכון של החוק בבאלי

רוב תיירי בבאלי לא חושבים יותר מדי על החוק, אבל יש כמה דברים שכדאי לזכור אם אתה רוצה להתרחק הרשויות באלינזי.

אל תקנו תרופות בבאלי. חוקי בסמים בבאלי ושאר אינדונזיה לפי אותה תבנית שקבע את חוקי הסמים בשאר מזרח אסיה – הם מחמירים ומוכן למען יראו וייראו כל תייר טיפש מספיק כדי להיתפס מתמכר לסמים בלתי חוקיים תוך כדי אי.

למרות החוקים אנטי-סמים דרקוני, תיירים לעתים קרובות לקבל הצעות לתרופות חשאיות תוך כדי הליכה ברחובות, עם סוחרי סמים במסווה לוחשים הצעות בערמומיות של מריחואנה או פטריות זולות לנוסעים למראה סבירים. אם זה קורה לך, ללכת משם . אתה עשוי למצוא את עצמך לכוד בתוך עוקץ סמים.

אל תעשנו באזורים ציבוריים. נכון 28 בנובמבר 2011, חוק עזר “עישון אסור” הושקע אפקט ברחבי באלי, האוסר על עישון במקומות הציבוריים ביותר. תחומים מחוץ לתחום העישון כוללים מסעדות, מלונות, מקדשים, אטרקציות תיירותיות, בתי חולים ובתי ספר. מעשנים נתפס בהפרת החוק עלול להיכלא לתקופה של עד שישה חודשים ו / או קנס של עד ארה”ב 5500 $ (IDR 50 מיליון). ( מקור )

בטיחות על החוף בבאלי

החופים של באלי לספור בין האטרקציות המרכזיות של האי, אך הם עדיין אינם 100% בטוחים לתיירים. Riptides, השמש צורבת, ואפילו צונאמי סיכונים בטון מתנה שחיינים בבאלי, אך בעקבות נקיטת מספר צעדים פשוטים יכול לשים את הספקות שלך לגבי החופים של באלי לנוח.

Mind the הדגלים האדומים. החופים על מערב חלק באלי ידועים כבעלי גאות בו מערבולות RIP מסוכנות. החופים מסוכנים מסומנים על ידי דגלים אדומים. אל תנסה לשחות בחופים עם דגלים אדומים, כמו שיש חופי אלה זרמים חזקים שיכולים לסחוף אותך אל הים.

קראו את המידע הצונאמי במלון שלך. צונאמי בלתי צפוי הרסני עד כה נמנע לביקור באל, אבל הקרב של אזורי ההפחתה צונאמי-גרימה של אינדונזיה לעשות את זה סוג של אסון אפשרות. שאל במלון שלך על הליכי פינוי הצונאמי; אחרת, למצוא התאמות לפחות היבשה 150 מטרים מעל פני הים, 2 ק”מ. עוד בנושא כאן: צונאמי בבאלי, אינדונזיה.

תלבש הרבה בקרם הגנה. החל קרם הגנה גבוהה SPF כדי למנוע את הכאב של עור שרוף-UV; SPF (מקדם הגנה) של לא נמוך מ 40 צריכים להיות מספיק עבור חופשה בבאלי.

היזהר הקופים של באלי

קופי מקוק הם דבר שבשגרה ברחבי באלי, אבל אל תלכו שולל על ידי המראה החמוד שלהם. הקופים ילידי באלי לא בחל לגנוב חפצים נוצצים ומזון מתיירים תמימים. רבי תייר אבדו משקפים, נגני MP3 תכשיטים וכלה בחיות הערמומיות אלה; ולשכוח לאכול כלום נראה בבירור של פרימטים, הם גנבי מזון מומחים מדי.

רוב מפגשים קרובים עם קופי לקרות סביב פורה Luhur Uluwatu ויער הקופים אובוד במרכז באלי. בורות של דפוסים התנהגותיים קוף קרובות משקעת התקפות קוף; תיירים אשר מחייכים הקופים להסתכן במתקפה מיידית, כמו קופי לפרש את חשף את השיניים כמו תוקפנות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *