כיצד לשנות ולהשתמש בכסף בסינגפור

Posted on

כיצד לשנות ולהשתמש בכסף בסינגפור

מדינת הלאום הזעירה של סגנונות סינגפור עצם שווייץ של דרום מזרח אסיה, בשל יציבות המערכת הבנקאית שלה מפותחת, שחיתות ממשלתית נמוכה, רמת חיים גבוהה. כסף סינגפור בבסיס זה הכל, יוצרים את אחד המטבעות יציבים ואמינים ביותר באזור.

מבקרים לא יהיו בעיה בשינוי בדולרים שלהם עבור מטבע סינגפורי באף אחד חלפנים רבים או הבנקים ברחבי האי. ציפיות נמוכות יותר פשוט אינן חלות – סינגפור היא מדינה מודרנית ביסודיות, ומבקרים יכולים לצפות לשחק לפי אותם כללי הכסף כפי שהם עושים בלונדון או בניו יורק.

זוהי בשורה טובה עבור מטיילים המעוניינים לחקור זירת הקניות מגוונת של סינגפור המצב הקמעונאי פטורה ממס ; רוב החנויות לקחת פלסטיק טוב, טבין ותקילין עם שום בעיה בכלל.

הילך חוקי סינגפור

דולר סינגפור (SGD, הידוע ברחוב בשם “לשיר דולר”) היא היחידה הרשמית של סינגפור של מטבע. הערות נייר נקובות 2 $, 5 $, 10 $, ו 50 $ (פחות שכיח לראות הם 100 $, 500 $, 1000 $ ו 10,000 $ חשבונות). מטבעות באים 5 סנט, 10 סנט, 20 סנט, 50 סנט וכל העדות 1 $.

הדולר ברוניי גם הלכתי חוקי סינגפור על 1: שער 1, בשל הסכם בין שתי מדינות דרום-מזרח אסיה הזעירות.

חלק מרכזי ומלונות קניות לקבל דולר אמריקאי, דולר אוסטרלי, ין יפני בליש”ט. חנויות רבות יקבלו העדות הללו, לרבות המחאות נוסעים, בשיעור נמוך מעט בהשוואה לאלו של החלפנים.

חלפנות בסינגפור: חלפנים & בנקים

סינגפור היא מרכז פיננסי מרכזי אסיה, ולכן יש מערכת בנקאות וחילופית מפותחת. כסף יכול להיות שונה בבנקים מורשים חלפנים בכל מקום העיר-המדינה.

חלפנים Licensed ניתן למצוא בכתובת סינגפור צ’אנגי התעופ t, מרכזי קניות רחוב אורצ’רד , רובע העסקים המרכזי, סמוך לבניין העירייה, ובאזורים מרכזיים אחרים של מסחר (Little India וצ’יינה טאון, בין היתר). חפשו סימן “חלפן הכספים Licensed” כדי להיות סמוך ובטוח של שירות מהיר כנה.

שערי החליפין החלפנים הם תחרותיות עם אלה של בנקים (אפילו טובים יותר, כי חלפנים לא גובים דמי שירות). החלפנים רבים למכור מטבעות רבים אחרים מלבד דולר סינגפורי, אבל אתה צריך לשאול קודם.

בנקים גם ישתנו הדולרים שלך למטבע מקומי. יש לבנק על כל פינה כדי לעשות עסקים עם, אם כי הבנקים יכולים לגבות תשלום שטוח של SGD3.00 לעסקה.

בנקים הם פתוחים מ 9:30 am כדי 3 pm בימי חול, ובין 9:30 כדי 11:30 בבוקר ביום שבת.

כספומטים בסינגפור

מכשירי בנקט (כספומטים) ממוקמים בכל רחבי העיר-המדינה – כל בנק, תחנת MRT, או מרכז קניות יש משלה. מכונה עם סימן פלוס או Cirrus יאפשר לך למשוך כסף באמצעות כספומט משלך. רוב המכונות לאפשר משיכות ויזה או מאסטרקארד.

כרטיסי אשראי

כרטיסי אשראי גדולים מתקבלים islandwide. היטלים על רכישות בכרטיס אשראי אסורים, וכל חנויות המנסים לכפות אחד יש לדווח לחברת כרטיס אשראי מעורב:

tipping

אין צורך לתת טיפ בסינגפור. הנוהג הוא מיואש ב Changi Airport ולא צפוי במפעלים שבהם דמי שירות 10% בתוקף (לקרוא: רוב מלונות ומסעדות). אפילו נהגי מוניות, מרכזי רוכל , ובתי קפה מצפים עצות.

כיצד להרוויח כסף שלך ללכת רחוק סינגפור

המוניטין של סינגפור כמדינה היקרה ביותר של דרום מזרח אסיה הוא בקושי בזכות ולא בחסד; בעוד שזה בהחלט יותר יקר יותר לבקר מאשר קואלה לומפור או יאנגון, אתה יכול לעקוב אחר כללים מסוימים של אגודל כדי להבטיח כי אתה לא תפשוט רגל בעת ביקור בעיר האריות:

לאכול במרכזי רוכל. עם מרכז הוקר זול כמעט בכל פינת רחוב , אין לך תירוץ לסעוד במסעדות יקרות בסינגפור. ארוחות הוקר ומחירן כ SGD 5 לכל עוזר.

קח תחבורה ציבורית. תשליך את Uber עבור כרטיס EZ-Link שנותן לך גישה למערכת התחבורה הציבורית של סופר יעיל סינגפור. אחת החנויות כרטיס EZ-Link הנסיעה הן MRT והאוטובוסים.

תתאכסן במלון אכסניה או תקציב. אנחנו מקבלים את זה: אתם רוצים להישאר באמצע הפעולה, כך אתה מעדיף להזמין כביש אורצ’רד מרינה ביי חדר במלון אם אפשר. אבל אם אתה רוצה לקמץ, עליך לנסות את אחד מלונות התקציב של סינגפור במקום, המרוכזת סביב מובלעות אתניות כמו צ’יינה טאון או Kampong Glam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *