כלבו ביותר בלונדון

Posted on

מבקרים רבים ללונדון מצפים לבחון את ההנפקות של חנויות הכלבו המפורסמות. חנויות כלבו בלונדון הן בדרך כלל חלק מהשרשרת הקמעונאי אבל רוב יש חנויות הדגל שלהם ממש במרכז לונדון, מה שהופך אותו נוח למבקרים.

חנויות כלבו דרגות עשירות אלה מציעים one-stop shopping ולכלול מקומות לנוח ולקחת תה או לאכול ארוחה במסעדות, בתי הקפה, הברים שלהם. לחלקם יש אפילו ספא ומכוני יופי, שם תוכל להירגע בסוף הקניות של יום קשה. ניתן להזמין קונים אישיים אם אתם זקוקים לסיוע הקמעונאי אשר מוסיף הנוחות.

חנויות הכלבו גדולות מציעות שירות לאחר המכירה טוב מדי כדי שתוכל להרגיש בטוחות קניות מחנויות אלה ומשלוח או לקיחת הרכישות שלך בחזרה הביתה איתך.

הרודס

כלבו ביותר בלונדון

הרודס נפתח 1849 ויש לו מוניטין של מצוינות, מכירת סחורה באיכות הגבוהה ביותר. לכולם ציון דרך לונדון רוצה לבקר, יש הרודס מעל 300 מחלקות על שבע קומות, כך שיהיה קל להוציא הרבה כסף וזמן כאן אפילו תוך החנות ממשיכה המודרניזציה שלה ושיפוץ-הרודס רק שחודש הול ביופיו לאחר ממושך תהליך השיפוץ.

אל יחמיץ את אולם אוכל המרשים, אחד 30 מסעדות בחנות, למכור כל דבר, החל סופגניות טריות וסושי מעדנים מושלמים עבור gifting.

הרודס נגיש בקלות מתחנת הרכבת התחתית נייטסברידג על קו פיקדילי.

סלפרידג’ס

סלפרידג’ס נפתחה ברחוב אוקספורד ב 1909 ועבר שיפוצים נרחבים במהלך 1990. חנות הדגל ברחוב אוקספורד בלונדון היא חנות הכלבו השנייה בגודלה בבריטניה כיום חנות מהממת, מודרנית שמושכת קנה יוקרה מחפשים מוצרי מעצבים.

אתה יכול לקחת סיור האמנות של אוסף האמנות סלפרידג’ס וכאשר אתה צריך לנוח, לעצור כל מספר של מסעדות וברים , כולל חנות גלידה ובר תה בועה.

סלפרידג’ס נגיש מתחנת הרכבת התחתית ברחוב בונד.

ג’ון לואיס פרטנרס

ג’ון לואיס פתח את החנות הראשונה שלה ברחוב אוקספורד ב 1864, מוכר סדקית לפני שנרחיב את הבניין הנוכחי 1870.

ג’ון לואיס ידוע התמחור הלהוט שלה ( “מעולם ביודעין undersold” הוא המנטרה שלו) והם מלאים כמעט חצי מיליון מוצרים מן הבושם כדי מזוודות וצעצועי טלביזיות. החנות ברחוב אוקספורד שופצה בשנת 2001, ואולם אוכל במרתף נוסף בשנת 2007. ישנן מספר מסעדות לבחירה.

שירותים כוללים עיצוב פנים, קניות אישיות, ושירות מיוחד משתלה.

פיטר ג’ונס על כיכר סלואן, צ’לסי, הוא חלק מאותה הקבוצה.

החנות ברחוב אוקספורד קרובה לתחנת הרכבת התחתית ברחוב אוקספורד.

שפורטנם & מייסון

שפורטנם & מייסון כבר ב 181 פיקדילי במשך 300 שנים. החנות הוא פופולרי עם בני משפחת המלוכה הבריטית, והוא ידוע בזכות מזון משובח שלה. הול המזון של פורטנם’ הרחיב פני שתי קומות ויש מגוון גדול של אוכל טרי יותר מבעבר.

שפורטנם & מייסון הוא באנגלית במהותה אשר מושך אליו מבקרים רבים בחו”ל לקומת הקרקע. סיכון מעבר מחלקת המזון ותמצא בגדי גברים, אופנת הנשים, קוסמטיקה, כלי בית, ואת המטען על פני קומות רבות.

שפורטנם & מייסון היא ביתם של ארבע כוורות של דבורי וולשית שוכנות על גג החנות פיקדילי מאז 2008. אלו הם כוורות מיוחדות , שישה מטרים, עם כניסות תוכנן-אמן בסגנונות אדריכליים ידועים דוגמים רומי, סיני, ו גותית עם נחושת גגות פגודה -clad. צנצנות הדבש שלהם, ההופכות מזכרות גדולות, הם במתכונת כוורות המרשות אלה.

תחנת הרכבת התחתית בכיכר פיקדילי נמצאת במרחק שתי דקות הליכה מן החנות.

הארווי ניקולס

חנות הדגל של הארווי ניקולס נפתח במתכונתו הנוכחית בפינת נייטסברידג ורחוב סלואן ב -1880. ישנם שמונה קומות של אופנה, יופי, ואוספים הביתה, והקומה החמישית מוקדש אוכל ומסעדות.

“הארווי Nik של” הוא ותוסס יותר מ הרודס ויש אומרים שיש לה בחירה מעצבת יותר מאשר סלפרידג’ס. טיול כאן הוא חובה עבור כל אופנה.

תחנת הרכבת התחתית הקרובה ביותר הארווי ניקולס היא נייטסברידג.

בית פרייזר

ישנם סניפים של בית פרייזר (HOF) ברחבי בריטניה ואת חנות סרסורים להיות מקום מתקדם עבור מוצרי מעצבים אופנתיים. זוהי חנות פופולרית ובעלת מותג בית גדול שנקרא לינאה .

בשנת 2018, בעלים HOF נכנסו להסדר מרצון שכלל תוכניות לסגור למעלה ממחצית בית חנויות פרייזר ו נרכשו לאחר מכן על ידי הבינלאומי ישיר ספורט של מייק אשלי (SDI) עם תוכניות להחיות את העסק ולשמור רוב החנויות פתוחות.

התחנה התחתית הקרובה ביותר היא תחנת רחוב בונד.

דבנהמס

דבנהמס יש היסטוריה בחזרה 1778 כאשר ויליאם קלארק פתחה חנות וילונות בווסט אנד בלונדון מכירת בדים יקרים, כובעים, כפפות, ושמשיות. בשנת 1813 ויליאם שדבנהאם הפך לשותף בחברה והוא הפך קלארק & שדבנהאם. החנות, עם סניפים רבים באירלנד, בבריטניה, ובעולם שמכונה כיום בחנות כלבו שירות כללי.

דבנהמס מניות לטווחים סבירים ממספר מעצבים בריטים מוכשרים כגון ג’ספר קונרן, בן דה ליסי, ו Julien מקדונלד. יש דבנהמס מח’ נעל גדולה, קטע הלבשה תחתון נרחב, ואולם קוסמטיקה עם כל מותגי היופי העליונים המיוצגים.

תחנת הרכבת התחתית ברחוב בונד היא קרובה.

ליברטי בלונדון

ארתור Lasenby פתח ליברטי ב 1875 ואת הבניין בסגנון טודור אייקונים תוכנן בשנת 1920. ארתור נסע בעולם ביבוא סחורות אקזוטיות מייעדים נידחים תמיכתו ארטס אנד קרפטס עזרה ליצור את מה שידוע בעולם כמו “ליברטי סגנון.”

הבניין נמצא כעת מורשה מפורטת סמל בלונדון. יש להם סטודיו לעיצוב הבית אשר ביד מצייר ויוצר הדפסים מהארכיונים של החנות. אתה תמצא פריטי עיצוב הבית, בגדים, ואביזרי יוקרה ומתנות.

חנות אלגנטית זה היא שונה מכל האחרים כפי שהוא מרגיש כאילו אתה בבית מפואר ולא חנות אז זה בהחלט שווה ביקור.

התחנה התחתית הקרובה ביותר עבור ליברטי בלונדון היא קרקס אוקספורד.

מרקס אנד ספנסר

אריחי מרקס אנד ספנסר קשת היא חנות הדגל של “מרקס אנד ספארקס” וזה כנראה הכלבו האהוב ביותר בבריטניה (יש סניף נוסף ב 173 רחוב אוקספורד). לונדונים לקנות התחתונים שלהם שם, אבל יש להם גם מגוון בגדים עדין אשר ידוע באיכותו הטובה ומחירים סבירים.

סניף Marble Arch הוא תמיד פופולרי עם מבקרים בחו”ל שנראים לבוא לקנות בגדים במשך שנה שלמה. מרקס אנד ספנסר אולמות מזון הם גם נהדרים כמו התמחור הוא סוג של הארנק כדי שתוכל לפנק את עצמכם קצת אוכל פיקניק נחמד.

תחנת הרכבת התחתית מארבל ארץ ‘הוא הקרוב ביותר למיקום מרקס אנד ספנסר זו.

Fenwick של בונד סטריט

בשנת 1891, Fenwick נפתחה ברחוב ניו בונד, שכיום הוא אחת השקעים האופנתיים ביותר של לונדון. Fenwick של רחוב בונד כוללת חמש קומות של בגדים ואביזרים אופנתיים לגברים ולנשים, בתוספת הלבשה תחתונה ואוספים הביתה.

מח’ הקוסמטיקה נחשבת בין הטובים בלונדון Fenwick מטבח  בקומה השנייה הוא מקום נפלא ליהנות מת אחר הצהריים או ארוחה בריטית מודרנית עם יין.

אוקספורד סירקוס או התחנות של הרכבת התחתית בונד סטריט נמצאות במרחק שווה מן החנות.

שוק Dover Street

דובר רחוב שוק (DSM בלונדון) הוא פרי יוזמתם של מייסד Commes des Garcon, ריי קוואקובו, וכן הוא כולל יותר מ 50 מעצבים בבניין בעל חזית גיאורגית שש קומות Mayfair. יש לו אווירה תעשייתית עם רצפות בטון ניתז צבע ומדרגות ומלתחות אסלה ניידת. זה נחשב מקום ירך לחנות כדי לראות לקניות.

DSM נראה הכי פופולרי עם תיירים יפניים. The Rose Bakery בקומה העליונה משמש פינוקים טעימים.

תחנת הרכבת התחתית בכיכר פיקדילי היא קרובה.