כשאני צריך לקנות כרטיסי הרכבת שלי עבור איטליה?

Posted on

 כשאני צריך לקנות כרטיסי הרכבת שלי עבור איטליה?

נוסע לאיטליה לעתים קרובות שואל למה הם לא יכולים לקנות כרטיסים לרכבת האיטלקים שלהם שישה חודשים מראש או אם הם צריכים לקנות אותם מראש מועד הנסיעה ברכבת שלהם. התשובה היא שונה עבור כרטיסים על כל סוג של רכבת איטלקית.

הנה מה שאתם צריכים לדעת על מתי לקנות כרטיסי רכבת איטלקים לכל סוג של רכבת:

כרטיסי Frecce (Eurostar)

כרטיסי Frecce רכבות, רכבות מהירות שפועלות בין הערים הגדולות של איטליה, בדרך כלל ניתן קונים בתוך ארבעה חודשים ממועד הנסיעה שלך.

נחות הן לעתים קרובות זמינות על רכבות מהירות עבור רכישות מראש, באותו יום חזרה, או עבור קבוצות של שלושה או יותר אך שימו לב שחלק מוזלי כרטיסים מראש עשויים להיות להחזרה או בלתי ניתן לשינוי כך לבדוק היטב לפני שאתה קונה. Frecce אפשר לקנות כרטיסים בכל תחנת רכבת Biglietteria באיטליה. דואר כרטיסים באינטרנט כולל הסתייגויות מושב אפשר לקנות דרך Rail Europe.

חשוב : הסתייגויות Seat הם חובה על Frecce רכבות. E-כרטיסים או כרטיסים שיש הזמנת המושב על הכרטיס לא צריכים להיות מאומתים אבל אם יש לך כרטיס הזמנת מושב נפרדת כדאי לאמת את הכרטיס שלך.

כרטיסים בינעירוניים

בינעירוניים ו בינעירוניים פלוס כרטיסי רכבת כיום ניתן לקנות רק בתוך ארבעה חודשים ממועד הנסיעה שלך. ישנם לפעמים הנחות זמינות עבור רכישות מחודשות עד יום לפני מועד הנסיעה שלך או לקבוצות מטיילות אך שימו לב שחלק הכרטיסים מוזלים עשויים להיות להחזרה ולא ניתן לשינוי.

כרטיסי רכבת בינעירוניים אפשר לקנות בכל Biglietteria בכל תחנת רכבת באיטליה או באינטרנט דרך אירופה Rail.

חשוב : הסתייגויות Seat הם חובה על בינעירוניים פלוס רכבות ועל רכבות בינעירוניים ביותר. הקפד לאמת את הכרטיס עוד לפני שעלה על הרכבת אם הכרטיס שלך הוא לא על תאריך ושעה ספציפיים.

אם המשימה המושבת, הזמן, והתאריך מודפסים ישירות על הכרטיס אתה לא צריך לאמת אבל אם אתה לא בטוח שזה הכי טוב לעשות את זה או לשאול.

כרטיסים אזוריים

כרטיסים לרכבות אזוריות, רכבות איטיות לזה לעצור במקומות רבים לאורך המסלול בדרך כלל בתוך אזור אחד, אפשר לקנות בתוך ארבעה חודשים ממועד הנסיעה שלך. יש לעתים נדירות כל הנחה עבור רכישת כרטיס רכבת אזורית מראש.

כרטיס רכבת אזורית אין תאריך ספציפי או זמן, והיא תקפה למשך חודשיים מיום הרכישה כי תוואי הרכבת. חריג: אם אתה קונה את הכרטיס שלך ממכונה כרטיס בתחנה, אולי זה תאריך ושעה חותם על זה. רכבות אזוריות שלא הוקצו להן מושבים כך שאם אתם נוסעים בתקופת זמן הנסיעה השיא מומלץ לקנות כרטיס במחלקה ראשונה יש סיכוי טוב יותר למצוא מושב. אתה יכול לקנות כרטיס הרכבת האזורי שלך בכל Biglietteria בכל תחנת רכבת באיטליה או מכונת כרטיסים בתחנת היציאה שלך ממש עד מועד יציאה.

חשוב: עליך לאמת את כרטיס הרכבת שלך לפני העלייה לרכבת או עלול להיקנס לך. המכונה עלולה להיראות כמו אחת משתי התמונות בעמוד זה.

כרטיסי איטלו

כרטיסים עבור קו רכבת איטלו הפרטי המשמש חלק מהערים הגדולות אפשר לקנות קצת רחוקים מראש, לפעמים עד חמישה חודשים קדימה, עם הנחות בדרך כלל זמינות עבור הזמנות מראש.

כרטיסים ניתן לקנות דוכנים מיוחדים בתחנות הרכבת מוגשת על ידי איטלו או נרכשו דרך Rail Europe.

מעברי ארייל איטליה

כרטיסי רכבת באיטליה יש לרכוש לפני שתגיעו לאירופה, תוך שישה חודשים מהיום אתם מתכננים לאמת אותו. בדקו מחירים או קנה כרטיס ארייל איטליה דרך Rail Europe.

חשוב: עליך להיות בעל כרטיס הנסיעה ברכבת שלך תוקף בתוך שישה חודשים מיום הרכישה על ידי פקיד רכבת בתחנת רכבת. להזמנות ותוספים אינן נכללות המעבר ויש לרכוש בנפרד.