כשראיתי את מגדל אייפל עם ילדים

Posted on

עובדות הבהרה מגדל אייפל למבקרים - כיצד להפוך את המרב מהביקור שלכםאם אתם מבקרים בפריז עם ילדים, הם עשויים להתעקש כי אתה צריך לראות את מגדל אייפל ראשון.

והם יהיו תקינים.

מגדל אייפל -in צרפתית, La Tour Eiffel, מבוטא Toor EE-נפל א”ל חתיכה הרבה יותר נפלא של ארכיטקטורה מכל תמונות להעביר: מסיבי, אך אוורירית. נסו לבקר במגדל אייפל בשעות היום וגם לעשות ביקור הלילה מדי: מגדל פתוח עד שעה מאוחרת, לעתים קרובות עד חצות, היא חוויה מענגת, אורו בחושך עם אלפי אורות.

מגדל אייפל יש גם היסטוריה מרתקת, כולל תקופה כמשדר רדיו במהלך מלחמת העולם הראשונה אתה תמצא מציג מידע על פלטפורמות שונות במגדל אייפל: לאפשר מספיק זמן במהלך הביקור שלך ללמוד על אתר זה אשר, אגב , ספג ביקורת רבה בשנותיה הראשונות.

בסיס

הבסיס של מגדל אייפל כולל שטח נרחב, עם דוכני כרטיסים בכמה פינות. בדוק סביב ולראות איזה מהם יש את הקו הקופץ הקצרה.

הרבה אנשים יהיו מסתובבים מתחת למגדל, וכמה יהיה משתדלים למכור לך מזכרות. אם אתם לא מעוניינים, לא לתת עידוד קל שבקלים: אפילו מחייך “אני לא חושב כך” הוא הזמנה לדיאלוג יותר.

מצד שני, ייתכן שכדאי לקנות. באופן כללי, המחירים יהיו מנופחים מאוד אבל ירדו במהירות עם מיקוח, אנחנו מבוגרים יכולים להפוך את אפינו אל זוטות תייר, אבל הרבה ילדים ממש מרגשים המזכרות הקטנות שלהם.

הנוף של פריז

ברגע שהגעת הפלטפורמות העליונות של המגדל, אתה יכול להסתובב וליהנות מהנוף, עם העיר פריז לרגליך. אתה תמצא הן חיצוני שביל (ואולי סוער) ואזור פנימי גם כן. התמונות במיקום אסטרטגי להצביע על ציוני דרך שאתה רואה, הרחק למטה.

הקפד לקחת את המעלית כל הדרך עד לרמה העליונה לפחות פעם אחת.

Place du Trocadero כפי שנראה מגדל אייפל

טרוקדרו du המקום הוא מקום מצוין כדי להציג את מגדל אייפל, והוא בעיקר כיף בלילות קיץ: אתה עשוי לראות רקדנים אפריקאים, בנוסף תצפיות בטוחות אוהבי Parisien ומגדל המוארים.

כיף אייפל Tower–

מגדל אייפל הוא מקום עליז לבקר. במקומות רבים, אתה תמצא סימנים עם עובדות סקרניות או משעשעות על ההיסטוריה של המגדל. המבקרים יוכלו ללמוד, למשל, כי מגדל אייפל שימש מגדל הרדיו במהלך WW1. הגיוני!