כשראיתי מומיות שלדים איטליה

Posted on

כשראיתי מומיות שלדים איטליה

באיטליה יש מספר הקטקומבות דיור עצמות המתים, אך האם ידעתם כי איטליה יש גם מומיות? יש מרכז איטליה וסיציליה תערוכות המומיה פתוחות לציבור על ידי ביקור מודרך, לעתים קרובות בכנסיות. מומיות אלו נשתמרו באופן טבעי המציג יכול להיות מראה מבעית, ולכן אנחנו בדרך כלל לא ממליצים להם ילדים צעירים. בעוד שרוב הקטקומבות נוצריים, במיוחד אלה המפורסמים ביותר ברומא, כבר מזמן עברו ניתוח להסרה בעצמותיהם מעין ציבורית, יש עדיין מספר מקומות נאים הפחות ידועים לראות תצוגות יאומן כשלעצמו ומספרים ספורים של גולגולות ועצמות.

הערה: יש לציין כי כמעט בכל מקרים, בתי קברות אלה, הקטקומבות, קפלות, ותאים הם מקומות פולחן. למרות שהם עשויים לערער את תחושת המבקרים של מקאברי, זה עדיין צורך לנהוג בכבוד בעת הצפייה בהם. תמונות אסורות בדרך כלל, כך כעניין של כבוד, לא לנסות להגניב סלפי עם שלד.

לאן ללכת כדי לראות מומיות שלדים איטלקיות:

  • כנסיית המלח, Urbania מומיות הקברים : כנסיית המלח, קייזה dei Morti , היא כנסייה זעירה בעיר Le Marche של Urbania המחזיקה תצוגה מעניינת וקצת מפחידה. המומיות הקברים, mummie delle Cimitero , נמצא קפלה. מדריך שלוקח אותך לתוך התפילה ואומר לך על מומיות על תצוגה. קבל לבקר פרטי Urbania מומיות קברות .
  • מוזיאון מומיות Ferentillo : העיירה הזעירה של Ferentillo בדרום אומבריה מחזיקה הפתעה מעניינת מתחת כנסיית סנטו סטפנו. גופות קבורות שם נשמרו על ידי microfungus נדיר כי גוויותיהם והפכו אותם מומיות. חלק מומיות המשומרות ביותר מוצג שבו נמצא כיום במוזיאון המומיה בחלק התחתון של הכנסייה.
  • הקטקומבות של הקפוצ’ינים : ב פלרמו, סיציליה, את Catacombe dei קפוסיני מכיל גופים חנוטים, רבים בכושר טוב כי עדיין נראה כמו בחיים. גופים אלה היו חנוטים ידי משמר נמצא הקטקומבות. קבל מידע ופרטים לביקור ב הקטקומבות בסיציליה.
  • שלדים הקטקומבות באיטליה : שלדים נמצאים הקטקומבות בכמה מקומות באיטליה. מבוכים של מנהרות תת קרקעיות שימשו לקבור אלפי גופות וחלקם פתוחים לסיורים או ביקורים. ברומא יש כמה הקטקומבות הטובים, אם כי ברוב המקרים, שומרי קָטָקוֹמבָּה שהסירו את העצמות הנפטרים מן העין ציבורית. ובכל זאת, זה מרתק לראות קברות המחתרת הללו וללמוד על הקשר שלהם כמקומות מוקדמים של פולחן נוצרי. קרא עוד במדריך שלנו אל הקטקומבות של רומא. שימו לב לכך שבכל הקטקומבות ברומא, ביקורים הם על ידי סיור מודרך – עם קילומטרים של מנהרות יורדות במשך כמה רמות מתחת לאדמה, אתה לא רוצה להסתכן ללכת לאיבוד בלי מדריך!
  • הנזיר קריפטה ומוזיאון:  ברומא, השלדים הידועים ביותר להסתובב – פשוטו כמשמעו – את מוזיאון & קריפטה של הפךיארים הקפוצ’ינים , ברחוב ויה ונטו. הנה, אלפי אחים הקפוצ’ינים קבורים בבית קברות מעל פני הקרקע, עצמות וגולגלות שלהם מסודרים כמו תפאורה קיר ואפילו כמו נברשות. זה מקום מוזר לחוות, אלא גם מפתיע רעיוני ומרגש.
  • מקומות מפחידים ברומא ברומא יש כמה מקומות שבם אתה יכול לראות אטרקציות מפחידות, כוללים חלקי הגוף של קדושים ותשמישי יוצאי דופן אחרים בכנסיות של רומא:.
  • קברים האטרוסקית באיטליה: אם אתם מעדיפים לראות את הקברים בלי הגופים, יש הרבה לשרוד קברים האטרוסקית (pre-רומית) במרכז איטליה. אחד המקומות הטובים ביותר לראות קברות האטרוסקית צבועים נמצא בעיירה בצפון לאציו של טארקיניה, שבו יש גם מוזיאון ארכיאולוגי טוב.