לונדון לאוקספורד ידי רכבת, אוטובוס לרכב

Posted on

לונדון לאוקספורד ידי רכבת, אוטובוס לרכב

הקבלה מלונדון לאוקספורד, במרחק 60 קילומטרים, הוא קל ויש מגוון של מסלולים שאתה יכול לקחת. עיר מרתקת זו היא ביתם של האוניברסיטה בשפה האנגלית העתיק בעולם. רבים מן המכללות פתוחים סיורים ציבוריים או הצעה של המבנים ההיסטוריים שלהם. אוקספורד יש אחד המוזיאונים הציבוריים הוותיקים בעולם – אשמוליאן , המון פאבים אטמוספרי כמו Tavern הטורף, בית מלון באזור כלא ויקטוריאני שעבר סבה ועוד קשרי הארי פוטר ממה שאתה יכול לנופף בו שרביט. השתמש במשאבים אלה כדי לברר איך להגיע לשם מהבירה.

זה עושה טיול יום נהדר או הפסקה קצרה.

כיצד לקבל לאוקספורד

ברכבת

רכבות לצאת אוקספורד תחנה בכל 5 עד 10 דקות הליכה מתחנת פדינגטון . המסע לוקח כשעה. בשנת 2019, הלוך חזור סטנדרטי, שפל כרטיסים היו כ 25 £, אבל הרבה תעריפים הלוך חזרו זול זמינים כאשר רכשו שני, כרטיסים לכיוון אחד, זמן רב מראש.

בבריטניה מסעות טיפ פארס הרכבת הזולה הם אלה המיועדים “מתקדמים”. כמה זמן מראש תלויה המסע כמו רוב חברות הרכבות מציעות תעריפים מראש על בסיס כל הקודם זוכה. כרטיסים מראש אלה נמכרים בדרך כלל חד-כיווניים או כרטיסים “יחידים”. או אם אתה לא קונה כרטיסים מראש, תמיד להשוות את המחיר “יחיד” מחיר כרטיס הלוך ושוב או “החזר” כפי שהוא לעתים קרובות יותר זול לקנות שני כרטיסים בודדים במקום כרטיס נסיעה הלוך ושוב אחד. כמו כן, אם אתם קצת גמישות לגבי הזמן אתה יכול לנסוע, אל תשכח לבדוק את Finder Fare הזול תכונה באתר פניות הרכבת הלאומית.

באוטובוס

הרכבת התחתית אוקספורד היא דרך פופולרית מאוד להגיע לאוקספורד באוטובוס. החברה מפעילה אוטובוסים 24 שעות ביממה. הם עוזבים לונדון ויקטוריה מאמנת תחנה פעם בעשר או 15 דקות, לאורך כל היום יהיה שהועברו בתדירות יציאות במשך כל הלילה. הנסיעה נמשכת כשעה ו -40 דקות. הרכבת התחתית אוקספורד יש לבחור -up נקודות מ עצירות מרובות בלונדון באוקספורד. הנסיעה עולה 15 £ דרך אחת או 18 £ עבור אותו יום הלוך ושוב. ישנן עסקות טיול מרובות, כמו גם סטודנט, פארס בכיר והילד זמין.

National Express לרוץ טיולי מאמן לתחנת אוקספורד אוטובוס מ לונדון ויקטוריה מאמנת התחנה  כמעט מסביב לשעון. אוטובוסים יוצאים כל 15 דקות בתקופות שיא. המסע לוקח כשעה ו -40 דקות. כרטיסי נסיעה הלוך ושוב לטיולים ספציפיים, תפוסה יעלו 19.00 £. כרטיסים בתמורת Open שיכול לשמש עד שלושה חודשים לאחר הרכישה תעלה 21.50 £. כרטיסים ניתן להזמין באינטרנט.

בבריטניה מסעות טיפ זה תמיד שווה לבדוק Megabus כדי לראות אם יש מסע זמין שעונה לוח זמני הנסיעות שלך. שירות הנחת הסופר מציע טיולים באוטובוס בקו זה עבור קטן כמו 5 £ כל דרך. אבל אתה לא יכול להיות באותה מידה בחירה לגבי תזמון כמו עם שירות סדיר.

במכונית

אוקספורד הוא 62 קילומטרים צפונית מערבית ללונדון דרך M4, M25, M40 ו- A כבישים. זה לוקח בערך שעה וחצי לנסוע וכתוצאה המסלול נוסעים באמצעות כבישים, זה לא כונן מאוד מעניין. אם אתה הולך לשם ברכב, אתה תהיה באמצע בקוטסוולדס, אזור תיור גדול, ובמרחק קצר של ארמון בלנהיים. זכור בנזין כי, שנקרא דלק בבריטניה, נמכר על ידי ליטר (קצת יותר מליטר) והמחיר הוא בדרך כלל יותר מ 1.50 $ לליטר.