לוקחים מונית וממנה שדות התעופה של פריז: האם זה שווה את זה?

Posted on

לוקחים מונית וממנה שדות התעופה של פריז: האם זה שווה את זה?

רבים מהקוראים שואלים אותי אם אני חושב שזה כדאי לשלם עבור נסיעה במונית משדה התעופה בפריז. זה בהחלט לא האופציה הזולה, אבל הוא לוקח מונית או משדות התעופה בפריז בסופו במצב ההקלה מלחיץ לפחות תחבורה? וכמה אתה צריך לצפות לשלם עבור דמי נסיעה במונית טיפוסית בין מרכז העיר ושדות התעופה?

האם זה שווה את זה?

אין תשובה פשוטה לשאלה אם לוקח מונית היא האפשרות הטובה ביותר.

אם יש לך תקציב נדיב למדי, והרבה שקיות כבדות, נוסעים עם ילדים צעירים מאוד או הם קשישים או נכים, אני בהחלט ממליץ לקחת מונית, אשר בדרך כלל אופציה הרבה יותר רגוע עם זמן הליכה או העברה פחות מעורב. לעומת זאת, אם אתה מנסה לצפות הוצאות נסיעה, ארז באופן סביר אור, והם נוחים לניווט מערכות התחבורה הציבורית פריז, לקחת את הרכבת הפרברית (RER), שירותי אוטובוסים מיוחדים הסעות בפריז או חברת תעופה מרכזיות אופציה הרבה יותר זולה.

כמה אני יכול לצפות לשלם עבור מונית משדה התעופה בפריז?

בהתאם לתנאי התנועה ואת השעה ביום אתה נוסע, אתה יכול לצפות לשלם בכל מקום בין 35 ל 70 יורו עבור נסיעה במונית יחיד או משדות התעופה בפריז. כמובן, אם אתה לוקח מונית משדה ךנפר-רושרו בדרום פריז לשדה התעופה יחסית הסמוכים אורלי, תשלם בקצה התחתון של הסקאלה.

אם היית צריך לקחת מונית כל הדרך מדרום לפריז Roissy-Charles de Gaulle Airport גם בצפון העיר, לצפות בשיעור גבוה בהרבה. אתה תמיד יכול לשאול את מונית הנסיעה הממוצעת מנקודת המוצא שלך לפני שתקבל את הנסיעה. זכור כי אם מזמינים מונית מראש, תצטרכו בדרך כלל לשלם עמלת הזמנה וקבלת המזון על גבי הנסיעה עצמה.

היכן למצוא מוניות וממנה שדות התעופה של פריז

בשעה שארל דה גול שדות התעופה אורלי, ולחפש סימנים וסמלים מצביע מוניות אזורי איסוף ממסוף כניסות שלך.

מפריז, אם אתה לא רוצה להזמין מונית מראש, אתה יכול למצוא מוניות בשפע סביב מרכזים הרכבת והתחבורה מרכזיים כגון גאר דו נורד, גאר דה ל’אסט, Gare du Montparnasse, גאר אוסטרליץ או גאר סנט לאזאר. אם אתה נוסע כדי התעופה שארל דה גול, עדיף לעצור מונית מתחנת רכבת גאר דו יורד או Gare de l’Est, מאז הנסיעה הכוללת תהיה זולה כלל מנקודות אלו. אם אתה נוסע לשדה התעופה אורלי מדרום לפריז, לעצור מונית מתחנת הרכבת גאר מונפרנאס או לתחנת ךנפר-רושרו RER יכול להיות אפשרות טובה.

אזהרת בטיחות אחת: לעולם אל תקבל נסיעה במונית כי אין מטר, סימן נראה לעין בקריאת הגג “המונית” או אחר נראה לך פחות מ חזות מקצועית. זה יכול להוביל מקבל תלש, וגם היו מקרים בודדים של חטיפות בעבר על ידי אנשים שהתחזו נהגי מוניות.

הזמנת מוניות וממנה שדות התעופה של פריז: חברות מוניות

להלן חלק מחברות המונית הנפוצה ביותר בפריז, וכל להציע שירות תעופה בפריז.

במקרים מסוימים, הזמנה באינטרנט נגישה.