Skip to main content

למה המפורסם “Lovelocks” של פריז סולק מן העיר גשרים?

למה הם מפורסמים של פריז

במשך שנים, זוגות מכל רחבי העולם נחתו על פריז לנעול את אהבתי על גשר פון דז אר – הדבקת מנעולים ועליו ראשי תיבות, לבבות הודעות חיבה, ולזרוק את המפתחות לתוך נהר הסיין להלן. אבל בדיוק כמו אהבה קרובות ידהה, יש תחביב מלבב זה. באביב 2015, עירייה הובילה קמפיין כדי לקבל את מאה אלף “lovelocks” הוסר עקב בטיחות שיקולים אסתטיים.

“זה נגמר עבור המנעולים,” אמר ברונו ג’וליארד, סגן ראש העיר של פריז, אשר השיקה רשמית את הסרת המנעולים של אהבה על פון דז אר, בהצהרה. “[המנעולים אלו] לקחת ממנו את יופיו של המבנה, לדרדורו ואף עלולים לגרום לתאונות.”

בזמנו זה לדפוס, הגשר קיים שווה 45 טון מוערך של מנעולים והיו חששות עולים כי המשקל יגרום חלקים של הגשר להתמוטט על סירות הסיור התיירותי עוברות מתחת.

סגרי גשר ותגובות לפירוק

הגשר המפורסם נסגר למשך שבוע בתחילת יוני, בעוד העובדים בעיר החל תהליך של הסרת קטעים שלמים של צד המחסומים. המנות המוברחות הם להיות מוחלפים עם לוחות פרספקס כך תיירים יכולים שוב לראות את נהר הסיין ממהר למטה. אבל בינתיים, בעיר מכסה את המחסומים גשר ביצירות של אמנים ברחוב בינלאומיים Brusk, Jace, זרע אל ו Pantonio. הנושא עבור אמנות? אהבה, כמובן.

עבור זרם יציב של תיירים שביקרו באתר בעת סגירתו, היתה בהחלט כמות נכבדה של אכזבה. מייק קירן בקרו בפריז מדובאי מתכננים בתחילה לנעול את אהבתי על הגשר.

“אני דווקא קניתי מנעול והוא קיווה להביא את זה כאן, אבל אז ראיתי בחדשות מה קורה אז עזבתי את זה במלון,” אומר מייק. “זוהי בושה מה שקורה – [לשים את המנעול על] זה דבר נחמד לעשות; זה מאוד רומנטי – אבל היתה בעיה בטיחות “.

בעוד שאלות על אפקט המנעולים על של בטיחות הגשר היו בעבר דאגה, פקידים מקומיים לקחו באמת הודעה בשנה שעברה כאשר חלק מהחסום בצד של הגשר התמוטט תחת המשקל של המנעולים.

עם זאת, בטיחות היא לא הסיבה היחידה המנעולים מוסרים. רבים אומרים את המנעולים להרוס את השלמות האסתטית של ציון דרך פריז חשוב. קבוצת ההגנה מנעול אין אהבה כבר דוחקת את העיר לאסור את הנוהג לגמרי: אחד המשתרע על גשרים אחרים כגון Archevêché Pont de l’ואת בובואר פסרל סימון דה, ואפילו לאובייקטים כמו עמודי חשמל פחי אשפה מתכתיים.

המנעולים מורכבים “ונדליזם הפוגע העיר כואבת אנשי צרפת – תרבותי, כלכלי ורגשי,” העמותה אומרת באתר הרשמי שלהם .

איך תחביב Lovelocks נתפס על (והאם זה באמת נוסע?)

איך תחביב Lovelocks נתפס על (והאם זה באמת נוסע?)

איך lovelocks שיגעון מקורן, בכל מקרה? והאם הוא נידון להיעלם לגמרי?

פון דז אר הגשר נחנך גשר הברזל הראשון בצרפת בשנת 1804, בתקופת שלטונו של הקיסר נפוליאון I. זה התחיל למשוך זוגות סנטימנטלי – מנעולים ביד – סביב 2008, אבל התופעה למעשה שורשיה איטליה. רבים מייחסים את מנהג רומן 2006 על ידי פרדריקו Moccio, שבו זוגות לצרף מנעולים מחזיקים מסרים של אהבת גשר Milvian של רומא, לפני זריקת המפתח לתוך הנהר.

המסורת בפריז הפך כל כך פופולרי כי ספקים מנעול חובבים ניתן למצוא לאורך הרציפים של הגשר, מכירת מנעולים ו עטים עבור אלה מוכן לעשות את המחווה סנטימנטלי.

האם המנעולים פשוט לזרוק?

בקיצור, לא. עבור כל מי שכבר נעולים אהבנו על פון דז אר, לא הכל אבוד. העירייה של פריז התחייב לשמור על המנעולים ביחידת אחסון ולהשתמש בהם במועד מאוחר יותר “מחווה חדש של אהבה.” עם זאת, אין כיום כוונה לדלות יותר מ 700,000 מפתחות בתחתית הסיין .

אבל בקרב תיירי מבקרי הגשר שבוע, רבים מבקשים את העיר יכולה הייתה למצוא דרך אחרת להתמודד עם המשקל של המנעולים במקום להיפטר מהם.

“זה היה יכול להיות נחמד לראות אותם לחזק את מחסום או לשים אותם דרך באמצע הגשר במקום להיפטר מהם לחלוטין,” אומר ברנט, שביקר בפריז בפעם הראשונה עם בת זוגו פנלופה. הזוג תכנן לשים מנעול על הגשר עד שהם קוראים על המתרחש.

האם הם מנסים לנעול את אהבתם במקום אחר בעיר?

“לא, אומרת פנלופה. “המקום הזה הוא כל כך סמלי.”

כמה תיירים להרגיש שונה, אולם, ומוכן לנסות את ההימורים שלהם על המשך התחביב באתרים אחרים בעיר. לדוגמה, זוגות נכתבו הדבקת מנעולים סעיף אחד Archevêché Pont de l’, ממוקם ליד קתדרלת נוטרדאם על איל דה לה סיטה, בשנים האחרונות. ובאותו הפונט נף הסמוך, וידע שטחי של שנינו מנעולים לאחרונה כבר להופיע. זה עלול להיות קשה להניא זוגות מ השמירה הולכת הטכס מ בתחילה צפויה.

עוד זריקה של פון דז אר ו Lovelocks שלה

דבר אחד בטוח לגבי תופעת lovelocks: הם מקטבים מאוד. חלק חושבים שהם מקסימים להוסיף צבע באוויר חינני austerely כמעט של העיר; לאחרים להרגיש שהם אסימונים קיטשי וזול לגרוע יופי והרמוניה אסתטי של הבירה.

אהבת זבל: האם הם באמת הולכים יחד?

עבור זוגות מסוימים בפריס להוטים לקפוץ על עגלת lovelocks לפני התרגול נתון איסור חורמה, משטחים כמו פחי אשפה עמודי התאורה הם מקומות מתאימים לצרף סימנים של אהבתם. הממ, אנחנו לא לגמרי בטוחים העמותה הזו augurs היטב …