למה לצפות כאשר אתה הולך לבר איטליה

Posted on

 למה לצפות כאשר אתה הולך לבר איטליה

בברים באיטליה, לקוחות יכולים בדרך כלל לרכוש משקאות קפה, יין ומשקאות חריפים, משקאות קלים, כמו גם מאפי הבוקר וכריכים בשם פנינים ( panino האו”ם הוא כריך אחד, שני כריכים הם פנינים עקב ). בשנת ברים גדולים, טעמים רבים של המפורסמים של איטליה גלידה , או גלידה (חלב קרח באמת יותר) ניתן גם להגיש.

ברים איטלקים הם מרכז חיים חברתיים באיטליה אבל הם לא מקום לצרוך כמויות גדולות של אלכוהול.

אנשים מכל הגילאים יכולים ללכת לבר; אין גיל הגבלות-ילדים מוזמנים מחזה נפוץ כמו אנשים מביאים משפחותיהם ב”קיוסק” המקומית שלהם. אתה יכול לראות קבוצות של האיטלקים קלפי משחק, צפייה בטלביזיה, או רק אוספים יחד לדבר.

האיטלקים יכולים לבקר פעמים האחדות בבר המקומי שלהם בבוקר לקפה ושוב בשעות הערב המוקדם עבור Aperitivo או קוקטייל לפני ארוחת ערב. ארוחת איטלקית הטיפוסית היא קפוצ’ינו או אספרסו Cornetto הקרוב היה בבר. עצירה לקפה בדרך לסידורים או כאשר אתה הולך לאנשהו עם החברים שלך נפוצה באיטליה. היזהרו כי משקה קפה תזמינו בבית עשוי להיות שונה ממה שתקבל באיטליה. A “קפה” הוא לעתים קרובות רק זריקת אספרסו בודדת, ואילו מה שרוב האמריקאים חושבים מחוץ כפי קפה הוא למעשה אמריקנו.

בברים בערים גדולות, ובעיקר אלה קרובים למרכזי תיירות, זה יעלה יותר לשבת ליד שולחן, ולעתים קרובות אף יותר אם השולחן הוא מחוץ ממה שהוא יהיה לעמוד בבר, כי אתה גם תשלם עבור שירות.

המחירים posted- אל Banco כלומר המחיר עבור צריכת משקה בבר או טאבולה alla  כלומר המחיר ליד השולחן. קטן ברים בעיר לעתים קרובות לא להטיל היטלי שולחן.

אם אתה רוצה לשבת בחוץ פיאצה בכדי לשתות קפה, מתכנן לבלות קצת זמן ליהנות מהאווירה. לאחר שהזמנת משהו, אתה יכול להישאר כל עוד אתה רוצה מבלי להזמין משהו אחר.

שירות איטלקי הוא לא מהר או מהר, כדי להיות מוכן לשאול בעת צורך הצעת החוק שלך. אם כל מה שאתה רוצה זה משקה מהיר, עדיף לך ללכת בתוך שבו תשלם פחות.

חלק מבתי הקפה או הברים איטליה מעוצבים להפליא ולהיכנס פנימה הוא תענוג. לדוגמא, Caffe Delle Carrozze ב Chiavari יש בר שיש מגולף להפליא. יש להם קפה בבית פנטסטי, מדי. בנוסף, בעיר טורינו הייתה אחת הערים האיטלקיות הראשונות לאמץ חי קפה ויש כמה בתי קפה הסטוריים נחמדים לבקר.