למעלה על O2: לטפס על הגג של ארנה O2 – לונדון

Posted on

למעלה על O2: לטפס על הגג של ארנה O2 - לונדון

בחודש יוני 2012, של O2 חגג את יום הולדתו החמישי שלה באמצעות פתיחת אטרקציה חדשה: טיפוס על גבי בניין O2 אייקונים! יש סיבה המקום הזה הוא מקום הבילוי הפופולרי ביותר בעולם כפי שהם מציעים רעיונות מגוונים כגון טיפוס המדהים הזה.

בפסגה יש פלטפורמת תצפית שבה אתה חופשי לצלם תמונות וליהנות מהנופים אבל להחזיק חזק לקראת הטיפוס שהוא 52 מטר מעל פני קרקע והגיע דרך מעבר בד מתיח.

למעלה על O2 טיפוס ציוד בטיחות

הטיפוס הוא תלול למדי, כך שאתה צריך לשים לב להוראות הבטיחות. ביקורך מתחיל “בייס קמפ” עם ויתור לקרוא ולחתום כך שאתה מודע לסיכונים הכרוכים, ולאחר מכן לצפות בסרטון בריאות ובטיחות קצר אבל קצת הומוריסטי.

מכאן אתה מועבר דרך לקבל החליף את בגדיו לחליפת טיפוס אשר הולכת מעל הבגדים הרגילים שלך כמו הכוללת. יש לו רוכסנים ארוכים הוולקרו כדי לעשות את זה קל לשים על. אתה חייב לנעול נעליים שטוחות עם אחיזה טובה ומגפי טיפוס יכולים להינתן או שאתה יכול ללבוש משלך אם צוות הבטיחות לתת אישור. אתה יכול לראות אותי לבוש חליפת הטיפוס שלי.

התביעה לטפס יש כיס על כל שרוול שיתאים טלפון מצלמה אך בפועל מצלמות אינן מורשות .

כמו גם את החליפה טיפוס, אחד לובש רתמה אשר הולך סביב החלק העליון של הרגליים מעל הכתפיים שלך, ואתה לשים על זה ולא כמו תרמיל. כאשר כל הרצועות הוחמרו לך להוסיף את קטעי הטיפוס והמדריך שלך לוקח אותך לבסיס של הטיפוס עבור הדרכה על איך לצרף את עצמך אל חוט הבטיחות.

הטיפוס יכול לקרות תנאי מזג האוויר ביותר (אלא אם כן ייחשב למסוכן) ואת שביל יכול להיות חלקלק כאשר רטוב כל כך להקשיב היטב את כל ההוראות. אתה לעלות קובץ יחיד עם עד 15 אנשים בכל קבוצה יחד עם מדריך מנוסה. יש מעקה מרכזית וחשוב לשמור לפחות מצד אחד על זה כל הזמן כמו משבי פתאומי של רוחות מרגיש הרבה יותר חזק מעל פני קרקע.

לפסגה בגובה למעלה על O2


תחילת הטיפוס ועד סוף הטיפוס הם המאתגרים ביותר אך רמות מעל הקרוב לפסגה שם תמצא פלטפורמת תצפית שטוחה, עגולה. כפי קיים מחסום מסביב לקצה הרציף אתה יכול להיות unclipped מחוט הבטיחות חופשי לנוע ולצלם. למעשה, אתה מעודד מאוד לצלם תמונות למרות שאתה לא יכול לקחת מצלמה איתך, רק טלפון מצלמה. יש WiFi אז למה לא לפרסם תמונה לטוויטר או פייסבוק משם?

ישנם סימנים סביב קצה הפלטפורמה שיעזרו לך להכיר את ציוני הדרך ואת המדריך יכול להצביע על דברים גם לך. אזור הטיפוס לזהות הוא קנרי וורף אבל ברגע שאתה יודע איפה לחפש אתה יכול גם לראות גריניץ מלכותי היסטורי ואת הפרק האולימפי בלונדון 2012.

חזור אל הנוף קנרי וורף ולחפש בין הבניינים ואתה תמצא את הרסיס ואת העירייה, בניינים איקוניים במרכז לונדון.

הרכבל הוא גם מרשים עד כאן אז אל לנופף הנוסעים הולכים בעבר!

זה לא אותו הדבר כמו הנוף מן העין של לונדון כמו זו אינה במרכז לונדון אבל תראה שטח של מזרח לונדון עוברת התחדשות מדהימה כמו הרציפים, פעם חיוני התעוזה הימית של לונדון אבל עכשיו נטושים, הופכים ל חדש משתמש היום.

למעלה על מידע ההזמנה O2


כל החוויה – מן תדרוך הבטיחות, לשים על ציוד בטיחות, מעלה לטפס ולרדת – לוקחת 90 ​​דקות. מי הוא רפואי בכושר ויש לו רוח של הרפתקה יכול לעשות את הטיפוס, ובעוד אין גבול גיל עליון, ילדים חייבים להיות מעל 10 שנים לפחות 1.2 מטר. לאחר שניסה לטפס אני מסכים שילדים צעירים עשויים להיות מפוחד על הדרך והם צריכים להיות חזקים פיזית מספיק להיאחז לא נאבקים סביב ידי רוחות אשר מורגשות ביתר שאת ברמות גבוהות יותר מאשר על הקרקע.

זה אותו המחיר עבור מבוגרים וילדים.

ההנחה היחידה היא זמינה עבור לקוחות טלפון סלולארי O2 שיכול להוריד אפליקציה חינם רגעים עדיפים בשם ולאחר מכן להזמין עם הנחת 15%. אם הזמנתם חדר לכמה אנשים זה יכול בהחלט להיות שווה מקבל אתה לשלם עבור כרטיס ה- SIM O2 עבור הטלפון הנייד שלך כדי ליהנות מן החיסכון.

ניתן להזמין ביום אך כדי להבטיח משבצת זמן זה מתאים לך עדיף להזמין באינטרנט. פרטים נוספים באתר הרשמי: www.theo2.co.uk/upattheo2 . למעלה על O2 פתוח בכל ימות השנה (בהתאם למזג האוויר).

בסיום הטיפוס שלך, אתה יוצא הדרך של O2 שכולל שפע של מסעדות ובתי קפה אז אתה יכול לקבל מושב ולקחת במה שאתה כבר סיימת את השלב!