לתכנן את החופשה האיטלקית שלך: מדריך הערים הטובות של איטליה

Posted on

לתכנן את החופשה האיטלקית שלך: מדריך הערים הטובות של איטליה

האטרקציות הגדולות של איטליה ואת הערים הפופולריות ביותר

כאשר מתכנן טיול לאיטליה מסתכל במפה של האטרקציות והערים הטובות של איטליה היא דרך מצוינת לקבל פרספקטיבה על מסלול הנסיעה שלך. ככה, אתה יכול לקבל החלטות מושכלות לגבי איפה אתה רוצה לבקר, כמה זמן תצטרך לחקור כל מיקום, באיזו שעה של שנה אתה רוצה לנסוע, איך אתה יכול לעקוף ממקום למקום בצורה היעילה ביותר, והכי חשוב מה אתה רוצה לצאת לטיול שלך.

לפני שתתחיל מיפוי המסלול שלך, חשוב גם להבין כי כל אחד 20 המחוזות של איטליה הוא שונה לגמרי. וריאציות אזוריות במזון, בשפה (ניב), וארכיטקטורה לעשות טיול באיטליה כמו טיול 20 מדינות קטנות בבת אחת.

השפה המדוברת באיטליה היא איטלקית, אבל יש כמה ניבים מקומיים שיכול להיות קשה להבין עבור התלמיד האיטלקי מזדמן. עם זאת, אנגלית מדוברת נרחבת בתחומי touristed בכבדות, אז אתה אמור להיות מסוגל למצוא מישהו שיכול לעזור.

אם אתה רק ללמוד מילה אחת איטלקית, לו יהי זה אחד: sciopero . מבוטא “SHO-per-o” זה אומר “שביתה”. בעיות העבודה באיטליה קרובות נדחפים לתוך התודעה הציבורית על ידי שביתות קצרות, לעתים קרובות שנמשך יום או פחות. אם אתה רואה בעיתונים פורסמו בחופזה על הקירות או חלון של תחנת רכבת או אוטובוס, לחפש את המילה הזו. מאז הם קצרים ימים, שביתות לגרום לעתים רחוקות מדי בעיות עבור תיירים שאינם גמישים.

מזג ופסטיבלים: מתי לבקר

איטליה ונהנה מאקלים מתון. בדרום, גשם הוא נדיר בקיץ. באזורים אלפיניים, סופות רעמים מהירות הם תכופות, אפילו בקיץ. או קרוב לפני הים הטמפרטורה הנמוכה הממוצעת טובל לעתים רחוקות מתחת לאפס.

הקיץ יכול להיות חם נורא-באוגוסט, איטלקים לגשת לחוף ולהישאר שם. כתוצאה מכך, זמן טוב יותר לבקר איטליה הוא בחודשי הסתיו, כאשר פורצ’יני וכמהין להתחיל להופיע. זה יכול להיות קריר בלילה ויש יותר גשם מאשר בחודשי הקיץ, אך הטמפרטורות ופינוקים שווים הרטיבות.

פסטיבלים איטלקיים sagras הם דרך מצוינת לראות יותר התייר הממוצע רואה. Sagra הוא חגיגה של משהו ספציפי כמו פטריות פורצ’יני, שבו תושבי עיירות סמוכות וערים לבוא יחד כדי לבשל ולשתף מתכונים הכוללים מרכיב המודגש הזו.

אתה עשוי למצוא אוכל נהדר שמש באוויר הפתוח ליד שולחנות-קהילתית דרך מצוינת להכיר איטלקים.

אוכלים בחוץ ולינה באיטליה

בקיץ, האיטלקים אוכלים צהריים בסביבות 1 בצהריים והערבים סביב 8 בערב. ארוחת הצהריים ( pranzo ) הוא לעתים קרובות את הארוחה העיקרית, ורוב החנויות לסגור ב 1 לתקופה ארוכה כאשר חנויות וקונים רבות מבול כאחד למסעדות מקומיות. כתוצאה מכך, אתה צריך לנסות להגיע למסעדות לפני 1 בערב עד להימנע משעות העומס.

קטנים  טרטוריה  ייתכן שלא יהיו לך רשימת יינות, אבל תמיד יהיה יין בית ( vino  דל  קאזה ). מים בטוחים לשתייה, אבל האיטלקים מעדיפים מים מינרליים ( מים מינרליים ) שהינה כלל זול יותר מאשר זה בארצות הברית.

נהוג להשאיר שינוי קטן עבור טיפ באיטליה, או עד חמישה אחוזים מכלל החשבון הכולל אם השירות הוא טוב (יש אומרים 10 אחוז בתוך מפואר  Ristorante  שבהם השירות הוא ללא דופי). כשהזמן קפה בבר נהוג להשאיר מטבע קטן עבור מי שעושה ומגיש הקפה שלך.

מלונות ותחבורה בסביבות ערים ואזורים

בעוד אתה שם אתה נהנה מזון, ואל תשכחו לשמור על חלק מיחידות האירוח הפנטסטי כי יש איטליה להציע; ישנם בדרך כלל מלונות בשפע ליד תחנות רכבת-תקציבים רבים, כמה עלובים, וכמה פנינים נסתרות באמת נהדרות.

המלונות איטליה מדורגות על ידי מערכת הממשלה כי אינו לוקח בחשבון את “הקסם” של מקום.

ברגע שאתה מוכן לנסוע, מקווה על מערכת ההרכבות הנרחבת של איטליה או לקחת את אחד האוטובוסים, אשר לפעמים לשכפל את נתיבי הרכבת. יש ערים קטנות רבות באיטליה גישה אל הערים הגדולות לסגור ידי דרך טיול אוטובוס פעמים ביממה, ותחנות אוטובוס נמצאות לרוב ליד תחנת הרכבת.

רכבות ואוטובוסים מסובסדים, מה שהופכים תחבורת איטלקית מעט זולה יותר מאשר רוב שאר אירופה. רכבת עוברת לא יכול להציע יתרונות רבים על פני פשוט קונה כרטיס בתחנה, במיוחד לטיולים קצרים. מאז מסלולים וזמני רכבת מקומיים מתוכננים כך שעובדים יכולים להגיע ליעדי עבודתם בזול, להיות מודע לכך שיש לעתים קרובות רכבות פחות בסופי שבוע ובחגים. בינתיים, כרטיסי אוטובוס עבור אוטובוסים מקומיים בדרך כלל ניתן לקנות בכל tabbachi (חנות טבק) או לפעמים ליד דוכן עיתונים.

אם יש לך רגליים ארוכות בכמה מתוכנן המסלול האיטלקי שלך איטליה Rail Pass אכן יכול לחסוך לכם כסף. זכור-אתה צריך לקחת לנסיעות ארוכות יותר מסתפק כדאי. אין להשתמש ימים לעבור יקרים לטיולים קצרים, ולשמור אותם עבור רגליים כמו ונציה לרומא, או רומא לסיציליה.

התחלה בין ערים ויעדים

ES, או  Eurostar Italia  מציין את הרכבות המהירות של איטליה, אשר הן האמצעי הטוב ביותר של תחבורה ציבורית בין כמה היעדים ביקר ביותר באיטליה. הנה כמה פעמי נסיעות טיפוסיות:

  • מילאן Reggio Di Calabria: 11 שעות
  • מילאנו לוונציה: 2 שעות, 45 דקות
  • רומא לטורינו: 6 שעות, 11 דקות
  • רומא לסן רמו: 6 שעות, 39 דקות
  • רומא – ונציה: 4 שעות, 33 דקות

יעדי תיירות שלושת הגדולים של איטליה

כולם יודעים את שלושת היעדים הגדולים ביותר באיטליה-רומא, ונציה, פירנצה-אבל אחת הטעויות הגדולות ביותר לנוסעים לעשות הוא לנסות לראות השלישייה הזו 10 ימים. בעוד אתה בהחלט יכול לנסוע לכל אחד מהם בתוך עשרה ימים, אתה לא באמת מקבל לחוות כל העומק של מקומות מגוונים ומעניינים אלה.

אם יש לך רק זמן קצר מאוד, לקחת סיור-אחד כי whisks אותך ממקום למקום ביעילות. אתה לא רוצה לבזבז את הזמן שלך מחכה רכבות אם יש לך רק לחופשה קצרה!

התיקון הוא, כמובן, לשאול בזמן חופשה. גם אם אתה צריך לקחת את זה בלי לשלם, זה יעלה לך פחות ללכת פעם ויראה יותר ללכת פעמים אבל רואה פחות בכל פעם. זהו אלה עלויות-הטלפוניה הפנים כרטיסי טיסה והימים מפער השעות איבד-שנותנים לך בסופו של דבר.

כמו כן, הקפידו לעשות את המרב של היעדים שלך. בזמן שאתה בפירנצה, למשל, תרצה לעשות את הדרך שלך ליעדים אחרים באזור טוסקנה כמו אחד כרמים ייחודיים רבים.

מקום טוב להתחיל בו: רומא, בירת איטליה

לרבים מאתנו, רומא היא משיכה גובלת באובססיה; זה לא מרגיש כמו טיול לאיטליה אלא לקחנו הקפה הראשון שלנו בבית ד Tazza” Oro, ‘גביע הזהב’ ליד הפנתיאון.

ובכל זאת, בקיץ ברומא הוא חם ולח; יש כייסים להיזהר; אנשים יכולים להיות גסי רוח-והם יכולים להיות מועילים. הארכיטקטורה של רומא היא גיבוב של המודרניות, בארוק, רנסנס, ורומן; רומא היא כלב גולדן עם פרעושים.

הרעיון של מה היא רומא הוא נוזל כמו חלום-ובגלל זה אנחנו אוהבים את זה. היא אינה אהבה קלה; היא אהבה שיכולה להיות מהפסים בקלות. אתה חייב ללכת בה. אתה חייב לקחת סיור כי הליכה היא מעייפת ורשימת הדברים שקרו ברומא במשך השנים היא ארוך אכן.

אם מעולם לא היה לרומא אולי תרצה לתפוס “חבר לטיול” מן הכיף של האד ולתת לו או לה להקל על הפחדים שלך של עיר הנצח. הם יגידו לך איך להגיע ממקום למקום, איפה לאכול ואיפה למצוא את הדברים שאתה מתעניייין. ואז, כשאתה והתחנכת הדרכים הרומאיות המשוגע , אתה יכול לנסוע לבד-זה באמת איכפת לו לא לקח הרבה זמן בכלל.

יום אחד אתה תרצה לאכול ארוחת צהריים עם נוף, כך מעל הראש של סנטאנג’לו קסטל, לראות הפנים שלה וללמוד על החיים המפוארים האפיפיורים הובילו בעוד מתחבא, ואז ראש לקומה העליונה עבור Caffe ו יש ארוחה זולה עם נוף מדהים.

ישנם, כמובן, דברים בחינם לעשות ברומא. מספיק, בהחלט, כדי לבדר אותך במשך כמה ימים, ואתה יכול לקבל תילי תילים של מזון הגון למדי ברומא. ובכן לקריאה בשלנים יכולים לקבל אוכל נפלא. אתה יכול להתרגל מרגיש מלא ברומא. אבל אז, אתה תמיד יכול ללכת למקומות שמוכרים מזון כיף ו / או מעודן,

כן, אתה יכול לשוטט או שאתה יכול לעקוב אחר מסלול רומא שלושה ביום. כמובן, זה לא אומר שאתה לא יכול להישאר במשך שבוע כמו שאנחנו עושים בדרך כלל. אל תפחד של רומא. פחד גורם החזון שלך ללכת כל המצחיק. זוהי עיר גדולה ויש קצת מדרכה קצת קסם לכולם.

אל תחמיץ את בערים קטנות ובאזורים כפריים

הנוסע האיטלקי אסור לשכוח את הערים הקטנות ומקומות כפריים. האזור האיטלקי של טוסקנה הוא פופולרי, אבל זה לא מורכב כולו פירנצה שלה בפרברים-לחשוב לוקה או סיינה, ופשוט טיול קצר לאורך קו הרכבת פיסטויה.

החיים הכפריים בטוסקנה יכולים גם להתענג על Lunigiana, הרחק בצפון טוסקנה ליד ההרים של מאסה ו Carrara, שם תוכל לסייר מחצבות שיש.

תוכל לחסוך כסף בחוץ המקלות שבו צהריים בת שלוש מנות עם יין יקבעו רק אותך בחזרה כמה הורו במסעדה אהובה מקומית Lunigiana, Spino Fiorito, או שאתה יכול לשכור דירה יפה ומרווח גראווינה בפוליה, ממש בכיכר הקתדרלה, במשך כמה אירו באביב לפני עונת התיירות באמת בועטת לתוקף מלא. לא תראה אלה סוגים של מחירים ברומא!

דרומה של איטליה היא מלאה של תיירות כפרית הזדמנויות לנסות פוליה, לראות את טרולי! כל האזורים של איטליה יש קסם משלה; אתה לא יכול להשתבש לבחור אחת ו לחקור אותו.

הדרך הטובה ביותר לחקור את האזורים הכפריים של איטליה היא על ידי שכירת בית נופש או דירה באזור כפרי או עיר איטלקית קטנה כמו זו תאפשר לך את ההזדמנות להקים “בסיס בית,” להכיר את השכנים וקהילה, ולנסוע החוצה בשעות הפנאי ליעדים קרובים ומקומיים אהובים.