מבנגקוק לצ’יאנג מאי – הדרך הטובה ביותר להגיע אל צ’יאנג מאי מבנגקוק

Posted on

מבנגקוק לצ'יאנג מאי - הדרך הטובה ביותר להגיע אל צ'יאנג מאי מבנגקוק
בקיצור, יש לך שלוש אפשרויות לקבל מבנגקוק Chiang Mai : אוטובוס, רכבת, או בטיסה.

בחירת מצב מיטב תחבורה תלוי זמן יציאת התקציב שלך יחס והסובלנות שלך עבור נוחות. יש בערך 400 קילומטרים כדי לכסות בין בנגקוק צ’אנג מאי.

טיסות מבנגקוק לצ’יאנג מאי רק לקחת קצת יותר משעה. הם חתכו ביעילות 12 + שעות של תחבורה למטה כדי סביב 2.5 שעות, בהנחה שאתם מגיעים שעה לפני הטיסה. בנוסף, הם רק מעט יותר יקרים מאשר ללכת בדרך יבשה.

אבל המפלח את האוויר בבית 500 קמ”ש היא דרך מובטחת לראות כלום הארץ לאורך הדרך.

הולך בדרך יבשה דורש גם יום שלם או לילה או על ידי אוטובוס או רכבת. על חשבון שינה טובה, אוטובוסים הם האפשרות החסכונית ביותר – בהנחה שאתה לא לקבל שדדו ידי הדיילת כמה תרמילאים לעשות.

אין אפשרות אחרת: אם המסלול שלך מאפשר האטה, נסיעות ברכבת תמיד מספק חוויה בלתי נשכחת יותר ומקטין את הפגיעה באיכות הסביבה.

מעופף מבנגקוק לצ’יאנג מאי

ידיים למטה, טס היא הדרך המהירה ביותר צ’אנג מאי. אולי הכי נוח, גם. גם אם המושב שלך ממקם אותך תרחיש בלהות, תצטרך רק כדי לסבול את זה 90 דקות. אם אקח את האוטובוס די טוב מבטיח 12 שעות של סיוט פיצוץ-צופר.

עם המון תחרות, כרטיסי טיסה לטיסות מבנגקוק לצ’יאנג מאי (קוד שדה תעופה: CNX) הוא מאוד סביר. נושאי התקציב להציע מספר מצומצם של פארס “פרומו” לפעמים זול כמו ארה”ב 25 $. סוגים אלה של כרטיסי בדרך כלל אינם כוללים דמי מטען או כל הטבות מעבר חגורת בטיחות.

למרות כרטיסים יהיו כנראה עדיין יהיו זמינים היום לפני הטיסה, הזמינו לפחות שבוע או שבועות מראש עלול לקלוע הרבה יותר טוב אם אתה מתכנן לבדוק את התיקים.

הטיסה לצ’יאנג מאי לוקחת פחות מ 90 דקות. בנגקוק איירווייס ו- תאי איירווייז לפעול מן (קוד שדה התעופה: BKK) החדש Suvarnabhumi Airport בבנגקוק. נישא תקציב כגון נוק אייר ו תאי אייראסיה לפעול טיסות פן מן (קוד שדה תעופה: DMK) Don Mueang התעופה המבוגר.

שני נמלי התעופה בבנגקוק הן בסביבות 40 דקות זה מזה – לוודא שאתה הולך את האדם הנכון!

Chiang Mai International Airport הוא רק ארבעה קילומטרים דרומית מערבית לשער Tapae, בכניסה לעיר העתיקה למה שעשוי להיות המוקד של אזור התיירות. הסעות משדה התעופה בצ’אנג מאי עד לחפיר העיר העתיקה ייקח פחות מחצי שעה, תלוי בתנועה בעיר.

הערה: עליות טיסה משמעותית במהלך שני האירועים הגדולים צ’אנג מאי: סונגקראן (ראש השנה תאילנדית) ו- Loi Krathong / יי פנג (פסטיבל הפנס).

האוטובוס שיצא Khao San Road לצ’יאנג מאי

אם טיסה היא הדרך היעילה ביותר להגיע לצ’יאנג מאי, אוטובוס הוא לפחות. למרות אוטובוסים עשויים לכסות את המרחק מעט מהר יותר עם עצירות פחות מאשר הרכבת, מקבל מספיק נוח בנסיעה לישון אינו כלול במחיר הכרטיס הזול.

האוטובוסים הזולים לסטות Khao San Road, בלב בנגקוק לשמצה של תרמילאי הבננה הפנקייק Trail. רוב המטיילים בוחרים באוטובוס הלילה כדי לחסוך לילה של לינת יום של זמן נסיעה.

האוטובוסים מבנגקוק לצ’יאנג מאי ניתן להזמין דרך שולחן האירוח שלכם או מאחד סוכני נסיעות רבים הפזורים לאורך Khao San Road ו Soi Rambuttri. התמחור הוא לא תמיד קבוע; לשאול בכמה מקומות כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר.

אתה צריך להזמין את הכרטיס שלך לפחות יום לפני שאתה מתכנן לעזוב. חברת האוטובוסים תשלח נציג ברגל לאסוף אותך בבית ההארחה שלך. הייה מוכן כמה דקות מוקדם; הם לעתים קרובות להופיע 15 דקות מוקדם או מאוחר. להיות מוכן ללכת אורך Khao San Road – כנראה במחיר Quickstep – כמו נוסעים אחרים נאספים. זה יאסוף כקבוצה ואז לעלות על האוטובוס ממש על הכביש הראשי; אין טיול לתחנה הכרחית.

אוטובוסי התיירות בין בנגקוק צ’אנג מאי קרובות יפסיקו במלון מראש כי הם מקבלים עמלה כאשר נוסעים מחליטים להישאר שם. מגיע מוקדם בבוקר באמצע במבוך המבלבל של העיר העתיקה של צ’יאנג מאי מפתה הרבה נוסע רק לתפוס את המלון הראשון הזמין. זה לא את העסקה הטובה ביותר! אתה לא מחויב להישאר שם לעתים קרובות יכול למצוא עסקה טובה יותר אם תתרחק למצוא לינה משלך.

אזהרה: גניבה באוטובוסי הלילה הזולים מ Khao San Road לצ’יאנג מאי כבר בעיה רצינית עבור יותר מעשור. עוזר הנהג מטפס אל בטן מטוס המטען תוך האוטובוס עדיין זז. לאחר מכן הוא בדיסקרטיות מסיר פריטים נבחרים מכל שקית. שמור את כל חפצי הערך איתך באוטובוס! אל תחשוב שכסף או אלקטרוניקה רק הן מטרות: הם כבר ידועים לגנוב סכיני גילוח, מטענים, פנסים, קרם הגנה יקר, מדי.

אוטובוסים דלוקס מבנגקוק לצ’יאנג מאי

מלבד אוטובוסי תיירות מוכווני היוצאים מן Khao San Road, אוטובוסים מפוארים מבנגקוק לצ’יאנג מאי לעזוב ממסוף האוטובוסים מזרח (מו צ’יט). ניתן להגיע למסוף האוטובוסים על ידי לקיחת הרכבת העילית BTS.

אוטובוסים אלה משמשים לעתים קרובות יותר על ידי מקומיים ולא תיירים. ברוב המקרים אתה צפוי לקבל טיפול טוב יותר, חטיף, ומים. הסרט המוקרן ביותר צפוי להיות תאילנדי ללא כתוביות באנגלית, אבל הנהיגה נוטה להיות יותר אזרחית שאר קל.

למרות סוכנויות נסיעות תימכרנה כרטיסי אוטובוסים מפוארים, חלקם סוכנים ישרים כבר ידועים למכור כרטיסים דלוקס אז לשים נוסעים באוטובוס התיירים הרגיל. כדי להיות בטוח, לקחת את הרכבת העילית BTS אל צ’יט מו מפסיק ואז ללכת או מונית שאר המרחק לתחנת האוטובוסים המרכזיים להזמין מקום בספינה עצמך.
אם אתה רוכש את הכרטיס דרך סוכן, האוטובוס צריך לעזוב מתחנה, אחרת, אתה כבר מרומה.

כמעט כל אוטובוס, כוללים אוטובוסי התיירות הזולים, מתיימר להיות “VIP,” עם זאת, זה לא המקרה. האם אי פעם לא לשלם יותר עבור אוטובוס “VIP” או לשדרג.

אוטובוסים דלוקס מגיעים לתחנת אוטובוס ארקייד בצ’יאנג מאי; תחבורה תחכה לקחת אותך למלון שלך.

אם ניקח את הרכבת מבנגקוק לצ’יאנג מאי

רכבות לילה לצ’יאנג מאי לקחת מעט יותר אוטובוסי לילה, אולם, הם נופיים, מעניינים, ומהנים. כפי שציין הסופר נסיעות פול תרו ציין המפורסמת, נסיעות ברכבת מספק הצצה ייחודית אל מאחורי וילון תרבותית.

רכבות רדומות בכיתה שנית לספק קומותיים קטנים עם וילון פרטיות. הנסיעה החלקה הקצבית קלאק הוא הרבה יותר תורם לשינה מאשר באוטובוס. רכבות הן בהחלט האפשרות הטובה ביותר עבור נהנית מהנוף של הכפר התאילנדי.

רכבות מגיעות לתחנת רכבת צ’יאנג מאי על Charoen Mueang, ממזרח לעיר העתיקה. נהגים רבים ימתינו מחוץ לקחת אותך מהתחנה למלון שלך.

למרות הרכבות ניתן להזמין דרך סוכנויות נסיעות, סוכנים רבים עשויים לנסות לשכנע אותך לעשות את אוטובוס התיירים לילה במקום כדי שמישהו מהחברה לא צריך ללכת לרכוש את הכרטיס שלך בתחנה. לחלופין, אתה יכול לקחת טוק-טוק או מונית אופנוע מהירה לקנות ועדת כרטיס חינם בתחנה עצמך.

נסה להזמין כרטיס הרכבת שלך כמה ימים מראש על פי רוב הבחירה. אם תמתין עד היום לפני, אתה לא יכול לקבל את מעמד המכונית אתם מעדיפים.

לויה למכור מזון ומשקאות במחיר מנופח אבל אתה תשמח יותר רחוק אם אתה לוקח הרבה חטיפים ומים איתך.

נוסף על הקבלה מבנגקוק לצ’יאנג מאי

התחבורה לצ’יאנג מאי, במיוחד אוטובוסים ורכבות, מתמלאת במהירות כאשר בפסטיבלים גדולים נמצאים בתהליך. לחגים עממיים בתאילנד כגון Loi Krathong ו Songkran יהיה ממש להזמין את אפשרויות תחבורה ביותר צ’אנג מאי שבוע או יותר מראש.

כמו הירח המלא מתקרב מדי חודש, תחבורה בדרום לבנגקוק והלאה אל האי קופנגן אולי הרבה יותר עמוס. אלפי נוסעים הראש אל מסיבות הפול מון החודשית ב Haad Rin בקופנגן.

כאשר אתה מוכן לעזוב צ’אנג מאי, אפשרויות התחבורה עבור מקבל מצ’אנג מאי לבנגקוק הן די טובה באותו!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *