מדריך בנגקוק: הונאת המיני הבוטה ביותר בעולם

Posted on

מדריך בנגקוק: הונאת המיני הבוטה ביותר בעולם
כפי שאתה עושה בדרך שלך לתוך פאטפונג Night Market, הממוקמת ממש ליד עסוק סילום בלב בנגקוק, ואתה מרגיש מאוים על ידי הבחירה העצומה של (בעיקר-מזויפים) מוצרים נמכרים נמכר שם, מן Havaianas כפכפים כדי “רולקס” שעונים, מ תיקי מעצבים כדי הגאדג’טים האלקטרוניים.

תוך כמה דקות של המגיעים, לעומת זאת, גבר תאילנדי מבוגר יצעדו כלפיך ורוטנים שלוש מילים. “פינג פונג הצג?” (זה עשוי במיוחד אם אתה גבר או עם גברים).

אתה לא צריך הרבה דמיון כדי להבין מה הוא מדבר: A “פינג פונג צג” כרוך אישה צעירה, כדור פינג פונג ו, גם …

ואכן, המופע פינג פונג עצמו הוא בדרך כלל בחזית למשהו הרבה shadier.

כמה עולה עלות צג?

אם אתם עוקבים איש התאילנדי המבוגר אשר מזמין אתכם לתוך מופע פינג פונג, אתה עלול להיות תחת הרושם כי מופע פינג פונג ללא תשלום. “אין כיסוי מטען,” הוא בטח יגיד, “משקאות זולים – רק 100 באט.”

כדי להיות בטוח, אתה מרוויח לתוך המקום, איפה אתה מוצא את עצמך יהיה בתחילה שמח על ידי כמה יפה, צעיר וידידותי הבנות. ברוב המקרים, אולם, השולחנות בקרוב להפוך-וזה לא התייחסות המוסיקה של DJ מנגן.

מדוע הם תרמית?

זה אף פעם לא טוב לשפוט ספר על פי העטיפה שלו, אבל ככל שאתה יושב בתוך מופע פינג פונג, יותר תבחינו סדקים בחזית לך בתחילה ראתה.

אבל את התרמית האמיתית מגיעה כאשר שתקבל את החשבון שלך. אתם מבינים, בזמן שאתה אכן לא תצטרך לשלם כלום להיכנס לבר או למועדון, ואת המשקאות אתה נהנית אולי אכן תעלו בסביבות 100 THB חתיכה, מה הזקן שהזמין אותך לתוך המופע לא לספר לך הוא כי אתה צפוי לקנות משקאות עבור הילדה (ים) מי לבצע עבורכם, אשר בדרך כלל זוגות או אפילו משלש הצעת החוק שלך.

ההפתעה האמיתית, לעומת זאת, היא בתשלום שנקרא “מחפש”, אשר יכול לנוע בין 3000 באט ל 6000 באט או אפילו יותר-זה 100-200 $ + מבוסס על שערי החליפין של היום.

האם פינג פונג מראה רק בבנגקוק?

אם, מסיבה כלשהי, אתה עדיין רוצה לראות הצגת פינג פונג בתאילנד (ובואו נודה בזה, יש באמת רק סיבה אחת רוצה לראות אחד), אתה צריך לא ראש השוק הלילה פאטפונג של בנגקוק כדי לעשות זאת, למרות זה המקום שבו אתה תמצא את הכמות הגדולה ביותר של הופעות זמינות.

החדשות המצערות היא שבזמן מופעי פינג פונג זמינים בחלקים אחרים של בנגקוק ותאילנד (כלומר פטאיה ופוקט), הם נשארים תרמית לא משנה היכן אתה רואה אותם. אם כבר, את התרמית היא איום ממשי יותר מחוץ לבנגקוק, שבו אתה יכול למעשה לקבל קצת הזדקקות בעקבות מעשי תרמית.