מדריך המולד באיטליה: פסטיבלים, אירועים, דברים לעשות

Posted on

 מדריך המולד באיטליה: פסטיבלים, אירועים, דברים לעשות

איטליה בדרום אירופה היא אחד המקומות הפופולריים ביותר לנסוע בעולם. אם אתה הולך על טיול לאיטליה בחורף, אתה תמצא את הארץ חוגגים את חג המולד ואת החגים עם אירועים ופסטיבלים מיוחדים. עונת חגי החורף של איטליה מתחילה בדרך כלל עם יום חג ההתעברות ללא הרבב ב -8 בדצמבר, חג לאומי, והוא פועל באמצעות ההתגלות-היום ה -12 של חג המולד ב -6 בינואר ואז איטלקית קרנבלה ( קרנבל) נחגג ברחבי איטליה בשלהי החורף. חגים לאומיים בחורף הם -8 בדצמבר 25, ו 26, ו -1 בינואר 6.

הערה: הקפד להזמין הטיול לאיטליה לחגים מראש עד כמה שיעורי טיסה ומלון נוטים להיות יקר (או אזל, אם אתה ממתין זמן רב מדי).

תהנה קישוטי חג המולד

בנוסף קלעים מולדים, אורות ועצי חג המולד פופולריים באיטליה; קישוטים בדרך כלל להופיע בסביבות 8 בדצמבר, יום חג ההתעברות ללא רבב, או בסוף נובמבר. בעיר הותיקן, עץ אשוח ענק הוא להשלים בכיכר פטרוס הקדוש יחד עם סצנות לידה בגודל טבעי. בערב חג מולד היום קרובות מושקעים עם מש’, וארוחות גדולות מוכנות. בדרך כלל יש מיסת חצות בערב חג המולד. יום סטפן הקדוש, היום אחרי חג המולד, הוא גם חג לאומי שבו מקומיים לבקר קלעי המולד בבית הכנסיות להשתתף קרנבלים, פסטיבלים, ובשווקים ברחבי הארץ.

חנות שוקי חג המולד איטלקית

לפני החג הגדול, Mercatino di Natale (שוקי חג המולד איטלקים) להתחיל לצוץ ערים ועיירות רבות. אלה נעות בין שווקים מקומיים קטנים לשווקי מולד יומיים ענק בנאפולי שמתחילים סביב 13 בדצמבר סנטה לוסיה יום. חלק משווקי חג המולד הטובים ביותר הוא בצפון, כגון באזור טרנטינו-אלטו אדיג’ה שבו יש מורשת גרמנית. ברומא, פיאצה נאבונה מחזיקה יריד ענק עם Babbo נטאלה, אבא חג המולד (או סנטה קלאוס, כמו בני אדם בארצות הברית קוראים לו). לנוסעים יותר מהדרך שבה הלכתי לאי סרדיניה ייתקלו יריד חג המולד ב קליארי עם אוכל מסורתי, יין, ומלאכות יותר משבועות בחודש דצמבר.

בקר רומא בעונת חג המולד

אחד היעדים הטובים ביותר של איטליה לנסיעה עונת החגים היא רומא, עם שוק חג המולד גדול פיאצה נאבונה, ומציג המולד מרשימה ברחבי העיר. חוץ מזה אתה בדרך כלל תמצא כמה עצי אשוח ענק יפה: תראי בכיכר פטרוס הקדוש, על ידי הקולוסיאום, פיאצה ונציה, וכן מול מוזיאונים על גבעת הקפיטול. הוותיקן, בלב ליבה של הדת הקתולית, מעוצב תמיד וחגיגית לחג המולד. בנוסף, אתה יכול לקחת את הילדים חלקים על קרח בחוץ על ידי קסטל סנטאנג’לו (גם באתר של שוק חג המולד קטן).

ראה מציג המולד איטלקית

באופן מסורתי, המוקד העיקרי של קישוטי חג המולד באיטליה היא presepe , סצנת מולד או עריסת חג המולד, אמר כי מקורו עם פרנסיס הקדוש (ראה באתרי סנט פרנסיס באיטליה). את מלאכת גילוף דמוי מולד החלה בשנת ה -13 של המאה-אם תרצה לראות את עריסת המולד קבעה הוותיקה, ראש למוזיאון של כנסיית סנטה מריה מג’ורה ברומא. נאפולי, ידוע ביכולתו להביא דמויות המולד, הוא המקום העליון כדי לראות סצינות המולד. יש ערים מסוימות מציגה מולד משוכלל בפיאצה המרכזית, כנסיות, מקומות ציבוריים, וחנויות הם כתמי מולד צפייה בסדר גם כן.

להשתתף Presepi Viventi (חיים Nativities)

תחרויות מולד ברחבי הארץ לעתים קרובות מתקיימות במשך כמה ימים, ב -24 בדצמבר ל -26 ושוב על ההתגלות-היום ה -12 של חג המולד, חגג בינואר 6 כאשר מהשלושה החכמים נתנו מתנותיהם ישו התינוק. אנשים בתלבושות ימחישו את החלקים עבור המולד, חלקם עם כמה שרק 500 משתתפים. תחרויות שנערכו על התגלות קרובות כוללות תהלוכה אל הקתדרלה. בילויים מועדפים לראות את nativities החיים כולל: Greccio, אומבריה; Barga, בצפון טוסקנה; מילאן; שוה טרמה, באזור Lunigiana בצפון טוסקנה, ועוד.

המפלגה על הסילבסטר ב איטליה

אם אתם באיטליה לחג המולד, יש סיכוי טוב שאתה תהיה בארץ האירופית גם מברכת את השנה החדשה. La Festa di San Silvestro, או הסילבסטר, נחגג ב- 31 בדצמבר זיקוקים, מוסיקה, ריקודים הן חלק בחגיגות, עם מפלגות קרובות שנמשך עד הזריחה כדי להביא בבוקר הראשון של השנה החדשה. כרגיל באיטליה, אוכל הוא אחד הכוכבים של אלה-אהב החג מתכנס משתאים גדול. בדרך כלל עדשים מוגשות על הסילבסטר כפי שהם מסמלים כסף ומזל טוב לשנה הקרובה; אל תשכחו ללבוש התחתונים האדומים שלך למזל טוב גם כן. עם התרחשויות רבות קורות בערים ברחבי הארץ, לתכנן את הביקור והחניה שלך מראש.

לקחת חלק מסורות חג ההתגלות ו לה בפאנה

חג ההתגלות, 6 בינואר, הוא חג לאומי והילדים יום מקבלים מתנות-לא שלהם באופן מסורתי מסנטה קלאוס, אלא לה בפאנה-קשישה (יש המכנים אותה מכשפה) שעפה סביב על מטאטא בליל ה -5 בינואר. היא מספקת צעצועים וממתקים לילדים אשר התנהגו, ואלה היו רעים מקבלים גושים של פחם. ילדים לתלות הגרביים שלהם ב -5 בינואר לפני שהם הולכים לישון ומקווים למצוא אותם מלאים טובים למחרת בבוקר.

בצד הדתי, nativities ותהלוכות חיים לעתים קרובות לקחת מקום ההתגלות. בשנת הוותיקן, מאה צליינים לבושי מצעד תלבושות עתיקים לוותיקן עבור מסת בוקר מיוחדת.

חוגגים קרנבלה

קרנבלה, הידוע גם בשם קרנבל או מרדי גרא, נחגג במקומות רבים ברחבי העולם 40 ימים לפני חג הפסחא; זאת מסיבת סיום לפני יום צום ואת המגבלות של תענית. איטליה חוגגת קרנבל עם פסטיבל החורף ענק מלא של תהלוכות, בידור ומוסיקה, נשפי מסכות, ומסיבות. ונציה היא מפורסמת החגיגות שלה קרנבלה, ואירועים כוללים לעתים קרובות מסיבות תחפושות, מסכות משוכללות, ותהלוכות. בדרך כלל מינואר עד מארס תמצאו מסיבות רחוב ברחבי איטליה. חגיגות יכול להתחיל שבועיים עד ארבעה שבועות לפני מועד קרנבלה בפועל (ראו תאריכים קרנבלה ידי לשנה).

לך דרך כפרי מולד

הערים ונציה ומילאנו ללכת מעל ומעבר כדי ליצור שלם כפרים המולד כי אנשים מכל הגילאים נהנים. קמפו סנטו סטפנו שכונת ונציה הופכת לעיר חג מקסים לכל דצמבר: Piazza מארחת בתי עץ ודוכני מכירת עבודות יד מקומיות, יחד עם מזון אזורי משקאות, בתוספת מוסיקה ואירועים מיוחדים. מרכז העיר ההיסטורי של מילאנו הופך לכפר הפלאות מתחילת דצמבר עד ינואר 6. אתה תמצא לזירת החלקה על הקרח, שוק, ובידור.

פסטיבל של לפידים

הפסטיבל של Nemoralia, בדרך כלל נקרא הפסטיבל של לפידים, היה חגיגה רומית עתיק כיבוד דיאנה, אלת הציד והירח; קתולים מאוחר אימצו אותו וקראו לו את העלייה השמימה. בערים שונות באיטליה לחגוג מסורות הן עם פסטיבל של אירועי לפידים. בערב חג המולד, נטאלה Fiaccole di (חג המולד לפידים) נחגג עם מזמורי ותהלוכות לפידים אבדיה di San Salvatore, ליד Montalcino. בחצות בערב חג המולד, Cortina d’Ampezzo באלף חוגגת חג דתי זה בדרך ייחודית: מאה אנשים לגלוש למטה לשיא שנשא לפידים לכבוד עונת החורף.