מדריך הפסחא בלונדון: פסטיבלים, אירועים, דברים לעשות

Posted on

מדריך הפסחא בלונדון: פסטיבלים, אירועים, דברים לעשות
תמיד יש הרבה מה לעשות במהלך עונת הפסחא בלונדון, ולמרות שרוב הפעילויות המתוכננות להתקיים בסוף השבוע, בפגרה, אירועים קרובים להתרחש לאורך תקופה של שבועות (כדי לחפוף עם חגי ספר הפסחא).

פסחא הוא חג נוצרי אשר נותן את בריטניה שני ובחגים לאומיים: יום שישי טוב יום שני של פסחא. תלמידי בית הספר בבריטניה מקבלים חופשה למשך שבועות, כך שאתה יכול לצפות האטרקציות בלונדון הגדולות להיות עסוקות. בנוסף, למרות שרוב האנשים לחגוג פסחא על ידי אכילה הרבה יותר מדי ביצי שוקולד פסחא, יש הרבה דרכים אחרות כדי ליהנות מחופשת האביב הזה בטיול שלכם לאנגליה השנה.

בביקור בכנסייה

בגלל חג הפסחא הוא חג דתי ולונדון היא עיר של כנסיות רבות, אתה יכול לצפות למצוא מספר השירותים הגדולים שנערכו ברחבי העיר לכבוד חג הפסחא השנה.

בין אם אתה דתי או לא, כדאי לשקול השתתפות שירות פסחא באחד מקומות אתר פולחן כגון מנזר וסטמינסטר, קתדרלת סנט פול, או Southwark Cathedral-גם אם אתה לא לחגוג את רוח החג, תוכל להתפעל הארכיטקטורה המפוארת הפאר הטקסי של מסה דתית. בנוסף, סנט מרטין-in-the-Fields הכנסייה בכיכר טרפלגר בדרך כלל יש בשורה של אירועים הכוללים מקהלה חיים ומוסיקה תזמורתית במהלך השבוע הקדוש.

קנה שוקולד מתוצרת מקומית ביצי פסחא

אם אתם מחפשים מקום כדי לספק את הכמיהה שלך עבור פינוקי chocolatey, לונדון היא הבית של מספר חנויות שוקולד גדולות ועצמאיות כמו גם יצרנים לשיווק המוני מספר ובתי הכלב שנושא כל המותגים הלאומיים ובינלאומיים האהובים עליכם.

אם אתה רק רוצה לקפוץ לביקור בחנות כלבו ליברטי או לעצור במלון Chocolat עבור ביצת שוקולד סמיכה במיוחד, אתה בטוח כדי למצוא בדיוק את מה שאתה מחפש בלונדון השנה. אם אתם מחפשים חנויות השוקולד העצמאיות של לונדון, לעומת זאת, אתה בהחלט לא רוצה לפספס ממסים , פול א יאנג , תערובת , ועל הרוקוקו , המהווה ספר כולו מוקדש לאמנות של עשיית שוקולד.

עד טכס Bun הצלב ייחודי החם


בנה של האלמנה בפאב ברומלי-by-Bow במזרח לונדון ידוע במסורת המוזרה שהוא מחזיק בכל שנה עבור יום שישי טוב איפה לחמנייה חמה לחצות טריה נתלתה על הבר. כחלק מהמסורת השנתית, מלח מוסיף לחמניה נוספת לאוסף הקיים לכבוד אלמנתו שמו של הבר, ולפי השמועה הוא איבדו את הבן היחיד שלה אל הים במהלך מלחמות נפוליאון.

למרות שאתה יכול לקפוץ לביקור הבר בכל עת ביום שישי הטוב למשקה, אתה חייב להזמין שולחן מראש כדי לחזות בטכס של Bun האלמנה הייחודית. עם זאת, בזמן שאתה שם אתה יכול גם ליהנות מארוחה או קוקטייל מבוסס עירוי מהבר; לחלופין, ייתכן גם רוצה לקחת סיור רגלי של Bow השכונה.

לצפייה בתהלוכת הסוסים הרתומה בלונדון

מצעד סוסים רתומים בלונדון הוא אירוע שנתי שמקורותיה תאריך חזרה בסוף 1800 ו -1900 המוקדמות. האירוע מתקיים מדי שנה ביום שני של פסחא בבית בדרום Showground אנגליה במערב סאסקס, אשר נמצאת במרחק נסיעה קצרה ברכבת מלונדון.

למרות אירוע רכיבה זה עלול להיות קצת רחוק מאלה כמה וחגיגות אחרות לחג הפסחא, זוהי הזדמנות נפלאה לראות סוסים עובדים כולל הסוסים פריזי מן הרודס. אורחי המצעד יוכלו גם להיות עדי ציר זמן חיים של ההתקדמות שנעשתה בענף התחבורה לאורך ההיסטוריה הבריטית כפי שהם לומדים כיצד הבריטים נהגו לשאת הכל מבאר לביצים ברחבי הארץ.

נסו פעילויות בבית אטרקציות בלונדון

כל האטרקציות העיקריות של לונדון יש אירועים מיוחדים לילדים לאורך כל עונת חג הפסחא. מ ציד הביצה אל הידיים על פעילויות כמו סל וקבלת עיטור, יש שפע של אירועים ייחודיים לך ולמשפחתך יכול להשתתף השנה.

כמה אטרקציות כמו הגלריה הלאומית והמוזיאון הבריטי להציע ציד ביצה או פעילויות עיטור ביצים, אשר הם בילוי מהנה לכל המשפחה. כמו כן כדאי לנסות ויקטוריה ואלברט מוזיאון טייט מודרן אם אתם מחפשים דרך מהנה ללמוד בזמן שאתה נהנה החגים השנה.

אם אתם מחפשים לחסוך כסף על הטיול שלכם ורוצים לבדוק יותר משיכה אחת, כדאי לשקול רכישת Pass בלונדון לקראת הטיול, אשר מאפשר לך לארוז המון סיור מבלי לבזבז הון תועפות. אם אתה לוקח את כל המשפחה או מתכנן לבקר באתרים מרובים בעצמך, המעבר נותן לך את החופש לנסות מאות פעילויות במחיר סט.

עם זאת, רוב האטרקציות אלה גם דורשים מתקדמים רישום להשתתף באירועים כגון ציד הביצה וסדנאות, כדי להיות בטוח לבקר בכל אתר מקביל של מקום לקבלת מידע נוסף על אופן להשתתף בחגיגות הפסחא במהלך הטיול שלכם.

סיור רגלי של לונדון

מאז פסחא בדרך כלל נופל בהמשך עונת האביב, מזג האוויר בלונדון צריך להיות מספיק נחמד בתקופה זו של שנה בשבילך לקחת את אחד סיורי הליכה הרבים המוצעים כל השנה בעיר בנוחות יחסית. אם תחליט להצטרף לסיור מודרך או פשוט להוריד משלך עצמי מודרך אחד, אתה בטוח למצוא שפע של הרפתקאות ייחודיות ברחבי לונדון בתקופה זו של שנה, במיוחד אם אתם מסיירים במהלך השבוע של חג הפסחא.

עם זאת, בסיטי של לונדון סיור ברובע הפיננסי היא בחירה טובה במהלך סוף השבוע של חג הפסחא מאז האזור יהיה שקט יחסית כמו רבים של המשרדים סגורים לרגל החג. הרובע הפיננסי נמצא גם ביתם טונות של אדריכלות היסטורית, בוטיקים ייחודיים, ועוד מגוון של מסעדות החל במחיר זול יקר בינוני, כלומר אין מחסור של דברים לעשות ולראות על טיול רגלי שלך.

עבור אל Zippos קרקס על בבלקהית’

אחד האירועים הטובים ביותר בלונדון במהלך עונת הפסחא כי אין שום קשר עם החג הוא קרקס Zippos על בבלקהית’, אשר מגדיר חנות בגדים ברחוב הראשי היל Shooters במחוז לואישם של לונדון כל אפריל.

עם מגוון של קרקס כולל פרשות מן בוריס Borissov עם הסוסים הלבנים שלו מדהימים ומיומנויות אדם מן הברזילאי אלכס מיכאל, אחד אמני הטרפז הבודדים בעולם שעובד בלי בטיחות נטו גבוהה מעל טבעת הקרקס, תכנית זו עשויה אפילו להיות טוב יותר Cirque du Soleil.

בצד המצית, מבקרים יכולים ליהנות תעלוליו המצחיקים מן הליצן איטלקי חדש מר לורנץ ואת סגנון קומדיה הייחודי של אלכס ומכבי האש, ואת כל שירותים הללו מתארחים על ידי נורמן בארט MBE-Ringmaster יוצא מגדר רגיל עם תוכונים הביצוע החצופים שלו.

להשתתף ביצים מסמן את הכתם בבנק המרכזי של אנגליה מוזיאון

פעילויות למשפחות להשתלט על הבנק המרכזי של אנגליה המוזיאון עבור “ביצים מסמנים את המקום,” חגיגת הפסחא השנתית שלה, מאפריל 8 עד 18, 2019. במהלך הטכס, אתה יכול לעקוב אחרי שובל ססגוני באמצעות המייצגים עם הילדים שלך, מי יוטל מציאת מוסתרים ביצים מעוצבים בגוונים בהירים ברחבי המוזיאון.

המוזיאון גם ישתתף במפגשי crafting פסחא יומיים בכל ימות השבוע, כולל קבלת בובות אצבע עיטור ביצים, כמו גם כמה תערוכות מיוחדות מרוכזות סביב המסורות של חג דתי זה. כל אירועי הכניסה למוזיאון חופשיים ליהנות, אבל הסתייגויות חייבות להתבצע מראש אם אתם רוצים להשתתף בציד הביצים.

הפסיון של ישו בכיכר טרפלגר

ב’יום-שישי-הטוב’, כיכר טרפלגר יש שחקנים Wintershall ביצוע “הפסיון של ישו” פעמיים לכבוד החג. בתחילה ראו על הכיכר 2010, משחק באוויר הפתוח 90 דקות זה צפו עכשיו על ידי סביב 20,000 אנשים מדי שנה.

צוות השחקנים הוא גדול עם 78 שחקנים, שני סוסים, וחמור, אך מסך גדול מובא כך שכל הנוכחים יכולים לקבל נוף נהדר של ביצועים ולא לפספס פרטים. אירוע זה הוא חופשי לחלוטין כדי לצפות ולהשתתף, אך עליך לזכור להביא בגדים מתאימים המופע תחת כיפת השמים.

שים לב: הפסיון של ישו יש פרשנות מציאותית של הצליבה, כך הדרכת הורים מומלצת.