Skip to main content

מדריך טיולים בנגקוק: Suvarnabhumi Airport בבנגקוק

מדריך טיולים בנגקוק: Suvarnabhumi Airport בבנגקוק
משדה התעופה Suvarnabhumi בבנגקוק הפך השער העיקרי של תאילנד, לאחר לקיחת המושכות (וקוד התעופה BKK) משדה התעופה הבינלאומי ההזדקנות Don Mueang ב 2006.

שדה התעופה הגדול של בנגקוק נשאר עסוק. בשנת 2016, בנגקוק הייתה שוב בעיר המתוירת ביותר בעולם, ורבי -21 מיליון המבקרים הבינלאומיים הגיעו דרך Suvarnabhumi Airport.

עם נפח גדל והולך של נוסעים, השרוע, 8000 דונם תעופה הצליח למלא את התפקיד שלה, אפילו המוסיף נופך מתכתי של אדריכלות מסוגננת.

איך מבטאים התעופה של בנגקוק

קודם כל. המקומיים הדרך לבטא “Suvarnabhumi” הוא “לתבוע-wahn-אה-פום.” “אני” הוא שותק בסוף. המילה באה מן בסנסקריט עבור “ארץ הזהב.”

פריסת התעופה Suvarnabhumi

 • רמה 1: תחבורה
 • רמה 2: הגעות
 • רמה 3: העברות, חנויות ומסעדות
 • רמה 4: יציאות

ממש מול הכניסה, בצד השמאל של שדה התעופה משמש יציאות מקומיות; בצד ימין הוא ליציאות בינלאומיות.

הגעות ודרכונים

לאחר ההגעה, התור הראשון והארוך ביותר כי תיתקל ללא ספק תהיה הגירה להחתים רשמית לתוך תאילנד.

לכו ישר לשם ולקבל בתור! אל תתמהמהו לאחר יורד מהמטוס, ולדחות הפסקות לשירותים אם אתה יכול. ההמתנה בעת העלייה לפעמים יכולה להיות שעה או יותר תלויה בזמן אדמות הטיסה שלך.

טיפ: יש למעשה שני חלקי הגירה נפרדים. אם מסתכלים באופן מוגזם עסוק, להמשיך ללכת אל השלב הבא.

יש כרטיסי ההגעה ועזיבה שלכם – שני כרטיסים שראויים היה חלקו במטוס – הושלמו לחלוטין, הוא מלפנים ומאחור. אם לא קבל כרטיסי הגעה ועזיבה, תמצא אותם על שולחנות ליד תחילת תור ההגירה. בעל כרטיס הגעה מקופל, פגום, או לא שלם הוא דרך בטוחה להשיג בצד הרע של פקידי הגירה!

כמה טיפים לתחילת דרך ההגירה חלק:

 • אין להשתמש בטלפונים סלולריים או לצלם תמונות.
 • הסר הכובע ומשקפי השמש שלך.
 • להציג את הדרכון שלך כבר פנה אל הדף המכיל הוויזה שלך, אם יש לך אחד.
 • Smile, לענות על כל שאלה עם תשובות פשוטות, מול המצלמה.

כדי למנוע טרחה מאוחר, לשמור כרטיס היציאה שלך בדרכון שלך כאשר אתה יוצא תאילנד.

קבלת מטען

איסוף מזוודות ממוקם ישירות מאחורי המתיחה של מוני גירת Suvarnabhumi Airport. לאחר המתנה הארוכה כדי להיות חותמת, השקיות שלך תהיינה כנראה כבר מחכות על או ליד פס המטען. מספרי טיסות מותאמים מספרי הקרוסלה המתאימים על מסך ענק.

יש כמה קיוסקים מטבע פזורים בשטח טוענים המטען. למרות תקבל שיעור טוב יותר על ידי מחכה להשתמש כספומטים הממוקם מעבר מכס, אגרות כספומט של תאילנד טיפסו שנה אחר שנה.

טיפ: כדי להשוות שיעורי קיוסק עם שער החליפין הנוכחי ביותר, גוגל “1 דולר THB.”

מנהגים

אלא אם כן יש לך משהו להצהיר, ואתה לא צריך, פשוט לעבור דרך המסלול הירוק במחסום המכס. לפעמים נוסע נמשכים באקראי כי הוקרן מטענם על ידי מכונה.

ברגע שאתה עובר דרך מכס, אתה לא תורשה להיכנס שוב בצד “הנוסע” של שדה התעופה שוב.

קבלת מטבע מקומי

עכשיו שההזנה רשמית תאילנד, אתה הולך צריך קצת מטבע מקומי, הבאט התאילנדי הצבעוני.

בהנחת הבנק שלך אינו מוסיפה על דמי בלתי סביר, באמצעות כספומטים מקומיים ייתן לך שיעור טוב יותר מאשר החלפת מטבע בפועל. יש ויתור: עמלות ATM הן סביב 6 $ דולר לכל עסקה. מסיבה זו, להוציא את הסכום המקסימלי המותר.

טיפ: העסקה הבאה שלך כנראה יהיה לשלם לנהג שלא ייתכן שינוי הרבה. עשה לעצמך טוב על ידי המבקש באט בסכום מוזר לקבל כמה שטרות קטנים-מלים. אם אתה פשוט לבקש 6000 באט, תקבל שישה פתקים 1000-באט כי ייתכן שיהיה קשה לשבור. במקום זאת, לבקש 5900 באט לקבל שילוב של זרמים קטנים יותר. בעת צרה, ללכת לשבור אחד 1000-באט השטרות שלך על ידי רכישת משהו מאחד minimarts על רמה 3.

שמירת חפצים

אזור האחסון “השארת המטען” באיירפורט Suvarnabhumi נמצא בקומה השנייה ב המראה על הקיר האחורי ליד מעבר צק-אין “ש” העלות היא 100 באט לכל פריט ליום.

לטווחים ארוכים יותר, לשקול בדיקה עם kioks AIRPORTELs על B קומה (הזהה רכבות) – לחפש קופסא שחורה עם פס שכנגד צהוב. המחיר היומי זהה לחדר שמאל החפצים (100 באט ליום), לעומת זאת, הם מציעים הטבות נוספות כגון משלוח חינם לאחר שלושה ימים והנחות שיעור לאחר שבעה ימים.

להחליט אם אתה רוצה טלפון ה- SIM

אם נוסע עם סמארטפון GSM-מסוגל “נעול”, אתה יכול להמשיך להרים כרטיס SIM התאילנדי באחד הקיוסקים הממוקמים ליד הכספומטים.

רשתות הטלפון הגדולות כגון שבוע ארוך הצעת AIS, תוכניות ללא הגבלה-נתונים לשרת מבקרים לטווח קצר. לחלופין, אתה יכול פשוט לרכוש ה- Prepaid ללא תכנית נלווית ולהוסיף אשראי זה כמו שאתה הולך. אשראי ניתן לרכוש בקיוסקים, minimarts, וחנויות אחרות.

אם יש תור ארוך או אתה לא מרגיש כמו ודאגה לכל צרכי הטלפון עדיין, אין לך מה לדאוג: תמצא שפע של חנויות טלפון נייד אחרות מחוץ לשדה התעופה.

טיפ: אם תכנית הנתונים שלך אינה בלתי מוגבלת, להבטיח כי החכם שלך מוגדרת לנסיעה כך שזה לא לבזבז אשראי ששלם עושה עדכונים ברקע!

אפשרויות מזון

אלא אם כן אתה ממש נואש אחרי טיסה ארוכה, אתה יכול בבטחה לוותר על מזון התעופה במחיר המופקע. אתה תמצא אפשרויות אוכל תאילנדי הרבה יותר טובות ברגע שאתה לצאת לשדה התעופה.

המקום הזול ביותר כדי לתפוס ארוחה מהירה הוא כנראה דוכני אוכל על רמת 1 ליד שער 8 שבו עובד תעופה נוטים לאכול.

קניות התעופה

בניגוד קואלה לומפור של KLIA2 ונמל התעופה צ’אנגי בסינגפור, Suvarnabhumi מתמקד יותר להיות בשדה תעופה מאשר בקניון. מלבד אפשרויות דיוטי פרי בשדה התעופה כרגיל, מתכננים לבלות באט שלך עבור מזכרות זולות ב MBK סנטר קניון או שוק Chatachuk השרוע ולא בשדה התעופה.

אם אתה בעת צרה עבור כמה מתנות של הרגע האחרון, יש כמה חנויות באזור היציאות המתיימרות למטרות טובות. פריטים מ Sai Jai תאילנדי מבוצעים על ידי עובדים בעלי מוגבלויות. מיי Fah Luang מוכרת עבודות יד שנעשתה על ידי אנשי שבט הגבעה בצפון תאילנד . החנות OTOP טוען למכור מוצרים המיוצרים על ידי תושבי הכפר.

רמה 4 של קונקורס D הוא ביתם של מותגי יוקרה כגון המאמן, Bvlgari, מונט בלאן, טיפאני & Co, והחברה הם שומרים.

Wi-Fi חינם ב Suvarnabhumi Airport

Wi-Fi חינם זמין בשש של תאילנד תעופה הגדולה, לעומת זאת, נדרש רישום. כן, תקבל דוא”ל תקופתי לאחר ההרשמה עד שתבטלו את ההרשמה.

הגישה מוגבלת שעות. השלושה SSIDs הלגיטימי גישה הוא כדלקמן: @AirportTrueFreeWIFI, @AirportAISFreeWIFI, ו @AirportDTACFreeWIFI. SSIDs הן תלויות רישיות. היזהר נקודות גישה עוינות עם תוויות כגון “FreeWiFi” שנועדו ללכוד את הנתונים שלך.

מלונות התעופה Suvarnabhumi

מציאת מקום שקט, נוח לתפוס תנומה לפני הטיסה הוא מאתגר בתוך Suvarnabhumi. גם הבטיח מושב הוא תחרותי כמו כמעט 61 מיליון נוסעים שנתיים לעשות דרכם.

Boxtel הממוקם בקומה תחתונה ליד Link התעופה הוא פתרון מוזר למטיילים במעבר שצריך ללכת אופקי. בתא שינה מעץ (זה לא מפחיד כמו שזה נשמע) עולה בסביבות בארה”ב 10 $ לשעה. האזור המשותף נעשה היטב.

אם אתה צריך קצת – בעצם, הרבה – יותר מקום וכמה יוקרה, נובוטל ליד שדה התעופה הוא הבחירה הטובה ביותר. הסעות יוצאות בכל 10 דקות ואתה יכול לבדוק בכל עת, ביום או בלילה עבור מחזור ושהייה 24 שעות ביממה.

מלון טרנזיט נס נמצא בשטח, לעומת זאת, נשאר שש שעות הם יחסית יקר. נוסעים על תקציב הדוק מאוד עשוי להיות מעוניין YHA Bangkok Airport Hostel במרחק ארבעה קילומטרים. חדרים פרטיים זמינים.

צעדי עזיבה בינלאומיים

הנה איך עוזבים תאילנד דרך Suvarnabhumi בדרך כלל יורד:

 • המונית שלך תרד לכם בכניסה. שים לב לשילוט התעופה התלוי מעל כל דלת.
 • אם אתה צריך החזר מע”מ על מוצרים שנרכשו, ראשון ללכת מכס לקבל סחורות נבדקות וקבלות חותמות.
 • ממש בכניסה, למצוא את המעבר הצ’ק-אין אותיות עבור מספר הטיסה שלך על אחד הלוחות הגדולים. אל תהיה עצבני אם אתה לא יכול למצוא את זה בהתחלה; מחזור לוחות הדרך בשלוש שפות לפחות, והם לא תמיד מעודכנים!
 • בצע את תהליך הצ’ק-אין בחברת התעופה שלכם.
 • מעבר לסוף אי השק-אין להמתין המטען הנבדק שלך שיוקר. זה לוקח רק דקה.
 • ברגע פינה, להמשיך אל הקיר האחורי, להראות עלייה למטוס ואת הדרכון שלך, אז ללכת עד להחתים על ידי הגירה. טיפ: יש כרטיס היציאה שלך הושלם ביד. ייתכן שמישהו והכליב לתוך הדרכון שלך כשהגעת תאילנד. סוכנים ממהר כבר ידועים לקרוע את דף הדרכון! קדימה ולקחת את זה בשבילם.
 • לאחר אישור להיכנס הגירה, מראה שום קבלות ליד חלון המע”מ אם אתה זכאי להחזר מע”מ על רכישות.
 • עבור דרך הביטחון. הכללים הרגילים החלים (למשל, להסיר נעליים מעילים, לוקח את המחשב הנייד מתוך התיק שלה, וכו ‘).
 • בדוק את הלוח הגדול כדי להבטיח השער שלך לא השתנה.
 • עבור אל השער שלך אבל לא ציפיתי להתקבל עדיין. תוכל להישמר מחוץ לשער עד זמן קצר לפני עזיבתו.
 • כשהצוות מוכן, הם פותחים את קרוסלת המתכת כדי שנוסעים יכולים לרדת לאזור המתנת השער למטה. תצטרך להראות את הדרכון ואת כרטיס עלייה למטוס שלך כדי לאפשר לאזור השער, ואז שוב כאשר העלייה למטוס. שמור את זה החוצה שימושי עד במושב שלך.

בצאתי מן התעופה

אל תקבלו שום הצעות עבור מונית מאף אחד באזור איסוף המזוודות. במקום זאת, להמשיך ישירות אל קיוסקי מונית רשמית רק מחוץ לשדה התעופה או ללכת למרתף כדי להגיע ברכבת.

 • במונית: אפילו התורים הרשמיים הללו ואת הדרך שבה הם פועלים נוטים להשתנות “כנופיות” שונות להשתלט על מערכת המונית לשדה התעופה של בנגקוק. בשנת 2010, חמוש אף השתלט על דוכני כרטוס תעופה במונית! על גבי מה אומר מטר, לצפות לשלם היטל התעופה של 50 באט יחד עם כל אגרה.
 • נסיעה ברכבת: רכבות לקחת קצת יותר זמן, אבל הם יכולים לעזור לך לפספס הרבה תנועה, במיוחד אם המלון שלך הוא באזור סוקומוויט. הם גם אלטרנטיבה נחמדה התמודדות עם מוניות הם הרבה יותר זול. עקבו אחרי השילוט לרכבת לרמה נמוכה יותר ואז לקחת את קו העיר לתחנת Phaya Thai שבו אתה יכול להעביר העילית ; לרדת בתחנה הקרובה למלון שלכם. הערה: הרכבת לשדה התעופה מפסיקה לרוץ בחצות.

טיפ: אם הולך באזור כביש סן קאו, לחפש קיוסק ליד שער 7 בקומת התחבורה הציבורית (באותה קומה כמו תור המוניות). שם תוכלו לרכוש כרטיס זול לאוטובוס או ואן ישירות Khao San Road. השירות מפסיק לרוץ בשעה 8 בערב

להגיע Suvarnabhumi Airport

כמובן, הסעה מהמלון היא הדרך הקלה ביותר להשיג בחזרה לשדה התעופה כשאתה מוכן לעזוב בנגקוק, אבל יש כמה דרכים אחרות להגיע Suvarnabhumi.

 • במונית: קבלת מונית לשדה התעופה היא פשוטה, אבל אתה תרצה להבטיח לך למצוא נהג כנה מוכן להשתמש במד. נוסע צפויים לשלם את האגרה על tollway המוגבה, אשר סביר להניח שירצה להשתמש כדי למנוע את התנועה הקרובה-תקועה בפקק תנועה.
 • נסיעה ברכבת: קחו את הרכבת העילית BTS לתחנת Phaya Thai, ולאחר מכן להעביר את הרכבת לשדה התעופה. אם בא ליד תחנת רכבת Hualamphong, לקחת את MRT (הרכבת התחתית) לתחנת מאקאסן מכן להעביר את הרכבת לשדה התעופה.

הגעה מנקודת Suvarnabhumi Airport אל Don Mueang

אם אתה צריך לתפוס בין שדות תעופה, לעבור לשלב 2 ולחפש אוטובוס הסעות חינם אל Don Mueang בדלת 3. שירות ההסעות פועל בערך כל 30 דקות בין 5 בבוקר, בחצות.

שירות ההסעות לנמל התעופה נראית יותר כמו אוטובוס בגודל מלא מאשר ואן. חפש ומסומן בכחול כי אומרים “AOT הסעות.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *