מדריך טיולים הסטודנטים האולטימטיבי ללונדון

Posted on

מדריך טיולים הסטודנטים האולטימטיבי ללונדון
לונדון היא אחת הערים האהובות שלנו בעולם ואחד כי אנו ממליצים לכל נוסעים לבקר.

אם אתה תלמיד הכותרת ללונדון בפעם הראשונה ורוצה לדעת למה לצפות, המאמר הזה הוא בשבילך. בכל זאת, אנחנו חולקים כמה הבילוי האהוב שלנו, איך לחסוך כסף על לינה, ואיך לחסוך כסף על, ובכן, הכל פחות או יותר.

מידע בסיסי Traveler

  • אתה צריך דרכון כדי לנסוע לאנגליה.
  • אתה לא צריך ויזת תייר בלונדון.
  • אתה לא צריך זריקות לפני הנסיעה לאנגליה.
  • אתה צריך לבצע הזמנות בלונדון.

מה לארוז

תחשוב בבריטניה כמו מערב האוקיינוס ​​השקט של אירופה. יורד הרבה גשם.

אחת האריזה חיוני, ואז, מטריה קטנה ומעיל גשם קל שניתן לגלגלו לכדור קטן כדי להתאים בתוך תרמיל שלך. זכור להביא מתאם נסיעות עם ממיר מתח מובנה, כך שאתה לא בסופו של דבר מתפוצץ השיער שלך במעונות בהוסטל. עוד רעיון טוב הוא זוג נעלי הליכה נוחות. לונדון היא עיר ענקית ואתה כנראה תקבל סביר לבלות את זמנך ללכת לאטרקציות תיירותיות אחד למשנו.

חוץ מזה, בבריטניה דומה מאוד לארה”ב, כך שאתה צריך לארוז כל מה היית לוקח לטיול מקומי. אם קורה לך לשכוח משהו חשוב, תוכל להחליף אותו בלונדון בלי בעיה.

איך להגיע לשם

אתה תמצא את הטיסה הטובה ביותר בלונדון מסוכנויות טיסת סטודנט כמו מסעות STA. Watch עבור מבצעים ואתה יכול בקלות להרים חזרה מרחבי 500 $. אל תלכו שולל על ידי ‘מחירי טיסות הסטודנט’ כמה חברות תעופה – סוכנויות כרטיסי טיסת סטודנט יש את הדבר האמיתי. מכירות כרטיסי טיסה קורות, אם כי – לבדוק כרטיסי טיסת סטודנט נגד Roundup של צובר של מחירי כרטיסים רגילים.

איפה כדאי שאשאר? כמה זה יעלה?

אחד התחומים הזולים של לונדון היא השכונות במזרח ובדרום העיר. מועדפים הזוג כוללים האקני, Shoreditch, ו בריקסטון – הם בכל התחומים היפסטר עם אוכל פנטסטי, ברים ובתי קפה. הם קצת בדרך החוצה מן האטרקציות העיקריות, אבל רוב הדברים הם עדיין במרחק הליכה, ושימוש המחתרת קל.

למרות שישנם תחומים זולים של העיר, לונדון היא עדיין אחד המקומות היקרים לבקר. Opt להישאר בחדר במעונות בהוסטל לחסוך כסף, אבל אתה עדיין תהיה הסתכלות 20-30 $ ללילה אם תעשה זאת.

להסתובב

הצינור בלונדון הוא נס גדול של תחבורה מודרנית, ואתה כנראה להשקיע סכום משמעותי של זמן על זה. למרות שזה העתיק ביותר בעולם, הרכבת התחתית של לונדון היא נקיה, בטוחה, ויעילה. למרות יקר, כי … לונדון. אם הצינור לא לוקח אותך קרוב לדלת של יעד לונדון שלך, באוטובוס (אולי א-קומות!) יהיה.

שחור בשפע מוניות בלונדון תיקנו מחירים Uber נמצא בכל מקום בתוך העיר. בקיצור, אתה לעולם לא להיאבק כדי להגיע לאן שאתה צריך ללכת בלונדון.

כסף בריטי יצירת תקציב ריאלי

המטבע של אנגליה הוא הק”ג ואתה לא תוכל להוציא כל מטבע אחר בתוך המדינה. בזכות האסון כי הוא Brexit, שער החליפין הנוכחי הוא הטוב ביותר וזה היה עבור האמריקאים, מה שהופך בלונדון יותר זול ממה שהיה בשנים.

בלונדון היא עדיין יקרה, אם כי, כך אתה צריך לתכנן על הוצאות סביב 55 $ / יום. מזון ומיטות הם יקרים אבל המוזיאונים הם בחינם. אתה יכול לדלג על הקטע הזה של מזון על ידי בישול בזול במטבח ההוסטל שלך, אבל אתה בהחלט צריך תפספס את שווקי המזון כמו בריקסטון כפר, בורו שוק, וברודווי שוק אם בכלל אפשרי.

דברים לעשות

ההיסטוריה של לונדון היא ארוכה ועמוקה – אל לסייר מצודת לונדון עבור תובנה היכרות לתוכו. בהשאלה עותק של מישהו של טיים אאוט מדריך מוסיקה / סרט / אירוע או לבדוק טיים אאוט מקוונים עבור רשימה מקיפה מאוד של מה שקורה בלונדון בזמן שאתה שם.

שקול קניית כרטיס Tour Bus המקורי של יום אחד לקפוץ לסירוגין באתרים גדולים.

תוכלו לבלות ימים שלמים להסתובב במקומות כמו כיכר פיקדילי או קובנט גארדן, ולבדוק את הדברים בחינם העליון לעשות בלונדון.

בטיחות, פשע, ועל בריאות מסעות

במפר הערמומי אין אורבי הצינור בלונדון. אתה יכול להרגיש בטוח פיזי לכל לונדון ספק לך להשתמש באמצעי זהירות ובטיחות נסיעות בסיסית. טרור הוא לא חשש גדול, למרות כמה היסטריה בארה”ב על הפיגועים בצינור ’05.

נוסע לארה”ב לקבל טיפול בחדר מיון חינם בלונדון; כל שאר הוא לשלם כפי שאתה הולך, כי ביטוח הבריאות בארה”ב שלך כנראה מכסה אותך. מזון ומים מהברז הם בטוח לחלוטין בלונדון.

דואר, אינטרנט, שיחות טלפון

אתה יכול לקנות כרטיס SIM מקומי לביצוע שיחות באמצעות נתונים באנגליה במשך כ 20 $ דולר (עבור 1 GB של נתונים וכמה שיחות והודעות טקסט) בחנויות נוחות בבריטניה וחנויות טלפון, כמו וודאפון או EE.

בלונדון יש אינטרנט אלחוטי חינם בכל רחבי העיר, כך שאם אין לך טלפון לא נעול או לא רוצה לקנות כרטיס SIM מקומי, אתה לא צריך מקבל מחובר כל בעיה. אכסניות ובתי מלון בדרך כלל מציעים אינטרנט אלחוטי חינם לאורחים שלהם, כמו גם.

קבוצות תיירים

בביקור בלונדון היא כל כך יקרה כי הולכים עם קבוצת תיירים הוא רעיון נהדר – זה יכול להיות זול הרבה יותר קל מאשר ביקור בעצמך. מספר חברות המתמחות בתחום נסיעות קבוצת סטודנטים – לנסות טיולי EF לחוויה מאוד הגונה.

ביעדים סמוכים

אירלנד היא ביתם של Ryanair אלוף אוויר אירופאי זול, בחריגת תעופה רבה בלונדון ומקבל אותך ברחבי אירופה לאירלנד. קח את הרכבת היורוסטאר לפריז, בריסל, אמסטרדם או לתפוס רכבת אירופאית עם מסירת אירופה Rail. מעבורות להתקיים, מדי.