Skip to main content

מדריך טיולי ביצות ל’קנטאקי: גדול מרכז Wetland העירוני

אגנים ירוקים ל'קנטאקי: המדריך השלם
נפתח באוקטובר 2017, ביצות ל’קנטאקי הוא מרכז הביצה העירוני הגדול באירופה. האתר העצום משתרע על שטח של 211 דונם וכולל 10 מאגרים, שמונה איים 13 קילומטרים של מסלולי הליכה ורכיבה על אופניים. זה בבעלות התמזה מים המספק מים 3.5 משקי מיליונים ברחבי לונדון אבל זה גם המקום הראשון עבור חובבי הטבע. השמורה מושך נודדות תרדים ו sandpipers כמו גם קורמורנים, חוחיות, warblers וברבורים של Cetti. ממוקם טוטנהאם בצפון לונדון, כמה קילומטרים מהאצטדיון האולימפי, קשה להאמין כי האתר שלווה זו רק נסיעה צינור 15 דקות הליכה אוקספורד.

מה לעשות שם

תוכל לחקור את האזור ברגל או על שני גלגלים. ישנם שבילי בטון סביב המאגרים העיקריים ושבילי העפר במקום אחר. הראש עד מעל כרי דשא כדי להתקרב אל המים ולשמור את עיני המקולפות עבור חיות בר כולל שלדגים, אנפות אפורות, לבזים וגם בזים נודדים. האזור הוא חלק מהתוואי נודדות עמק Lee והוא מוגן כאתר בינלאומי חשוב לעופות ביצה. ישנן בקתות עץ פזורות באתר עבור צפרות ותראו פרחי בר צבעוניים הריריים הנתיבים בחודשי הקיץ.

אתה יכול לדוג במאגרים מיועדים בין 07:00 ו 07:30 pm אבל תצטרך להרים היתר ממשרד הדיג. דייג ספורטיבי פופולרי במיוחד באזור.

יש מרכז מבקרים ובית קפה בבית המנוע המשופץ בכניסה הראשית של השמורה. הוא נבנה במקור בשנת 1894 כמנוע קיטור מונחה כדי לשאוב מים לתוך הבתים של לונדון אבל כעת בתי תערוכה קבועה של החיות ברות והמורשת של האזור, כמו גם בית קפה עם פינת אוכל חיצונית, חנות המוכרת מתנות כמו דבש מקומי התצפית המשקיפה על שמורת טבע.

בית קפה בית המנוע מגישת ארוחות בוקר, תה צהריים ואחר הצהריים. ניתן לתדלק עם קפה-קלוי יד ועוגות מן האופים אומן ועוד הרבה של מזון שמקורו מן המפיקים המקומיים. ראש מחוץ למרפסת כאשר של מזג האוויר נחמד או ליהנות תקרות בגובה כפול הלבנים חשופים בפנים. יש הסעת קפה רטרו מגניבה קרובה לכניסה הראשית עבור on-the-go משקאות. בדיוק מול הכניסה הראשית על מעבורת ליין היא  המעבורת , פאב מסורתי המשמש אייל אמיתי grub בפאב קלסי כמו נקניק מחיה וסרטנים וצ’יפס.

כיצד לבקר

אגנים ירוקים ל’קנטאקי היא חינם לחלוטין לבקר. זה פתוח שבעה ימים בשבוע בין 9:30 am ו 4 pm (אוקטובר עד מרץ) ובין 9:30 כדי 5 אחר הצהריים (מאפריל עד ספטמבר).

מרכז מבקרי בית המנוע ובית הקפה מצויד רמפה ומעלית והוא נגיש באופן מלא לאנשים עם בעיות ניידות. בעוד באתר כולל מסלול בטון עיקרי, רבים מן השבילים האחרים הם דרכי עפר ולכן עלול להיות בוצי ולא אחיד במקומות (משהו לקחת בחשבון בעת ​​ביקור עם כסאות גלגלים וכרכרות. כלבים (למעט כלבי סיוע) אינם רשאים על מנת כדי להגן על חיות הבר.

איך להגיע לשם

הכניסה הראשית אל הביצות ל’קנטאקי ממוקמת על כביש יער טוטנהאם. תחנת הרכבת התחתית הקרובה ביותר היא טוטנהאם הייל (על קו ויקטוריה), במרחק של שבע דקות הליכה משם. זה במרחק של 10 דקות הליכה מתחנת Blackhorse כביש (גם על קו ויקטוריה). טוטנהאם הייל הוא מסע 15 דקות הליכה כיכר אוקספורד.

מה לעשות בקרבת מקום

מבשל Beavertown הוא אחד מבשלות המגניבות של לונדון נמצא במרחק של 15 דקות הליכה מן הביצות ל’קנטאקי. בַּאר שלה פתוח בכל שבת בין 2 pm ו 8 בערב במשך טעימות בירה וחטיפים ממגוון ספקי אוכל רחוב. בשנת ל’קנטאקי אתם יכולים לבקר גרוטאות של אלוהים עצמו , מחסן הממולא מלא של שלטי ניאון וינטאג יצירות אמנות, להסתובב במרכזה הכפר שלה עם בוטיקים חמודים וברים לבדוק את גלרית ויליאם מוריס לראות חלק מהרהיטים, השטיחים היפים של האמן והטפטים .

קרוב לכניסת כביש Blackhorse, את Blackhorse הסדנה היא ביתם של אולפנים שבו אדריכלים, מעצבי רהיטים, ניגרים ואמנים ליצור, לעצב וליצור עבודה. הוא פתוח כל יום שבת לסיורים ויש קפה באתר עבור קפה מיוחד ועוגות תוצרת בית.