מדריך טיולי תקציב עבור חבילות לינת המציאה בלונדון

Posted on

מדריך טיולי תקציב עבור חבילות לינת המציאה בלונדון

למטיילים בתקציב רבים, מציאת עסקות מלון בלונדון גדולות היא קריטית. מחירי החדר לבד עלולים להפחיד כמה מן מתכנן טיול כזה. מחירים עבור חדר פשוט תלולים.

איך תלול?

בלונדון, כמו בבירות עולם רבות, חדר תפל למדי יכול לעלות כמה מאות דולרים ללילה. אפילו מיטת אכסניות בסגנון מעונות יכולה לעלות יותר מ 100 $ דולר / יום.

אנשים רבים מעולם לעבור במחירים האלה. הם לשרוט את העיר מתוכניות שלהם מבלי אפילו ביצוע חיפוש מלון בלונדון. ואז, הם מסתכלים מי ללכת עם קנאה. הם עשויים אפילו לראות אותם כמו סנובים לדבר על הטיול שלהם (ים) ללונדון.

אין צורך להיות כי קבוצה הראשונה, ואין סיבה לשלם מחירים גדולים בלונדון, או.

בלונדון על תקציב הדוק

Hostelworld חיפושים ללונדון הם דרך טובה להתחיל לתכנן טיול מתוקצב היטב. שאילתה טיפוסית יש יצוץ עשרות אכסניות, כגון קנסינגטון אסטור, שבו מיטות בסגנון מעונות להתחיל בסביבות 25 $ / לילה ואתה הליכה קצרה מן התחנה התחתית של גלוסטר רואד (בגילאי 18-35 בלבד).

עכשיו מילה על הצימרים בריטניה: בדרך כלל הם לא מפואר, charmers עתיק מלא. הם לעתים קרובות לינה בתקציב, לפחות בתדירות גבוהה יותר מאשר בארצות הברית.

משפחות להשכיר חדרים כדי להשלים הכנסה. לעתים קרובות, השירותים הנו במסדרון. אלבומי תמונות וציוד תרגיל עלולים להיות מאוחסן מתחת למיטה שלך למשך הלילה.

אלה הם מקומות נפלאים לשני לחסוך כסף להתערבב עם התרבות המקומית. החבר’ה שמנהלים אותם בתדירות גבוהה יודעים בשכונות שלהם ובאזורים סמוכים טוב יותר מכל סופר מדריך.

מסד נתונים טובים למציאת חדרים או דירות להשכרה הוא Airbnb.com/London .

אין “דלפק קבלה” או שוער, אך לעתים קרובות שיחה טובה וארוחת בוקר יפה הוא חלק מהעניין.

אם שתצא אל הכפר האנגלי או לסקוטלנד, עלויות טיפה קרובות. במקומות אלה, ייתכן שיהיה עליך לשכור רכב כדי לנצל התאמות כאלה.

אם אתה מוכן לשלם קצת יותר, ישנם מלונות המציעים ערך טוב, מדי.

קרוב לנמל התעופה הית’רו, האדוארדית רדיסון בלו מציע תמורה טובה בשיעורים בחדר כי הם בדרך כלל פחות יקר ממה יואשם במרכז לונדון מתקני איכות דומה.

אתר נוסף עם מגוון של בחירות המחיר הוא LateRooms.com . אתה עלול למצוא כמה בחירות בקטגוריה תקציב עבור פחות מ 80 £ / לילה ישנם גם מקומות למצוא כאן לנוח הראש במשך מאות או אפילו אלפי דולרים. נחמה קטנה אחת: אתה תשמח לדעת מסים כלולים במרכאות אלה.

למי שרוצה להישאר בבית אחד המלונות הגדולים בעולם, מלון קלארידג ‘מציע מיוחד לסוף השבוע Timeless . אתה משלם 540 £ (704 $ דולר) ללילה. חדר התקציב? כמעט. אבל אתה בקלות יכול לשלם את הסכום הזה בימים אלה עבור חדר ארבעה כוכבים סטנדרטי למדי בלונדון, פריז או ניו יורק. לעשות רושם חד פעמי כדי להיות בטוח, אבל אחד שאתה לא סביר לשכוח. לשמחתי, כל המיסים כלולים שיעור זה.

אין כמו בבית

אם בתי המלון ואכסניות לא עושים אותך מאושר, למה לא לשכור (דירה), בדירה הריקה של מישהו אולפני 92 מציע שיעורים בלונדון כי הם לפעמים תחרותיים עם תקציב בתים ואכסניות.

אם יש לך קבוצה גדולה יותר להישאר לפחות שבוע בלונדון, לבדוק הקשר בלונדון . הם מציעים דירות במגוון שכונות, והם נמצאים בעיר אוגדן, יוטה. הם אומרים המאפשרים להם לתאם טיולים משני צדי האוקיינוס האטלנטי.

לבסוף, אם אין לך מספיק כסף עבור שכר דירה, מה דעתך על סחר? לחץ HomeExchange.com ולקרוא על איך הם הקימו חברים עם חברים אחרים לצורך בתי “החלפה” בחופשה. זה לא מתאים לכל אחד, אבל אם אתה יכול לקבל את התנאים, אתה יכול במידה רבה לחסל עלויות הלינה שלך ולעשות ובגדול טיולים סבירים.