מדריך לחיי הלילה ב פאי, תאילנד – היכן למצוא את המוזיקה ואת מיטב הברים פאי

Posted on

מדריך לחיי הלילה ב פאי, תאילנד - היכן למצוא את המוזיקה ואת מיטב הברים פאי

אתה לא מצפה פאי, פעם בתחום Riverside השלווה של תרמילאים “היפי” תושבים, יש חיי לילה נהדרים, אבל היא עושה.
במקרה זה, הגודל לא קובע: חיי הלילה פאי הוא ללא ספק יותר מגוונת מאשר חיי הלילה הרבה יותר גדול צ’אנג מאי! חלק מהתושבים לטווח ארוך של צ’אנג מאי לעשות את המסע 4 שעות כדי פאי פשוט לעשות כיף בסופי שבוע. לא רק פאי מעד בקלות ברגל (אין טוק-טוק צורך), יש שפע של פעילויות בריאות על ששכחת הנגאובר שלך.

אבל אל תדאגו, ברי פאי הם פשוט קלים להימנע כפי שהם למצוא. בניגוד למקומות צד שניים בתאילנד, אתה כנראה לא צריך לדאוג באמצעות אטמי אוזניים כדי לברוח המוזיקה ההולמת. עוצר בחצות נכבה 90 אחוז הפעולה בעיר מלבד קומץ קטן לבחור לשלם את הקנסות להישאר פתוח.

תפוס אחת המפות חינם נמצאו בכל רחבי העיר או לשאול מקומיים איפה למצוא מקומות מדהימים!

עבור בירה מקומית

בר Jikko באר הקטן הממוקם ממש על המדרחוב עשוי להיות האופציה היחידה שלך עבור בירה איכותית (לעת עתה) בפאי. למרבה המזל, האווירה היא ידידותית, בעוברים ושבים הזדמנויות בשפע, ואת המקום נראה תמיד עליז.

אם אתה רוצה אחת משלוש אפשרויות הבירה המקומיות הרגילות של תאילנד, ללכת למקום אחר. לקבלת מבחר בינלאומי, Jikko הוא המקום הנכון!

עבור היפ הופ מוסיקה

למרות -90 אולד סקול היפ הופ אולי נראה מעט מחוץ למקום בעיר ריברסייד “רגוע”, זה יכול להיות נוסטלגי עבור כמה … אהם … נוסעים מבוגרים. הגדול למה לא? בר תקין באזור המרכזי של תקיעות רחוב Walking פעימות מד”ר הדרה וחברים ליליים. שאל לגבי מיוחד הפי האוור שלהם.

עבור פאנק רוק

למרבה האירוניה, פאי קצת השקט הוא ביתם של אחד ברי פאנק הרוק הטובים ביותר של דרום מזרח אסיה. בלה בלה בר, ממש מעבר לפינה מרחוב כשעברה ליד המסעדה ובכן Witching, הוא ניתז עם כרזות וינטאג והרבה סוואג פאנק מברלין.

משקאות זולים, ואת קופצנית יותר הדבר היחיד מכל העיצוב הוא המוזיקה. בר Blah Blah הוא ממש בצריף. אם אתה רואה מבנה כבול מעוטר גרפיטי, תחזור מאוחר יותר-יתקבל שמח שהעשייה.

עבור מוסיקה חיה אווירה

בית ג’אז יש הכל: החדרים, מזון, משקאות, ומוסיקה. האווירה ברוב הלילות נעימים צמרמורת כמבצעים חיים מוכשרים לעשות טובים יותר מאשר כרגיל, שחוק מכסה לעתים קרובות כל כך שמע.

בית ג’אז ממוקם מעל מדרחוב על הכביש אל הנהר (פונה ימינה ושמאלה לפני המקדש).

עבור תקליטנים אורות שחור

בר בום ממש מעבר לעיקול הראשי של רחוב הרגליים יש תקליטנים מזיעים על מחשבים ניידים ואמנות שחורות-אור על הקירות. משקאות זולים לשמור אותו פופולריים בקרב תרמילאים מי לעצור למזון, בילוי בחברה ליהנות המוזיקה האלקטרונית.

עבור שטח “סוד” מפנק

בר הרוח הוא לא ממש סוד, אבל זה מרגיש ככה. הכניסה הצרה חבויה ממש לעיניים ברחוב הרגליים. סמטה צרה מאוד ליד 7-Eleven מוביל שטח חיצוני קטן-אך-נעים מוקף בניינים; לחפש את האורות לייזר! תאורה יפה, בור אש, ומבצעים חיים לשמור על הפינה קטנה ושלווה דחוסה בלילות מסוימים.

למרות הספות עשויים בטון (באמת), בר הרוח הוא בקלות אחד הסודות הנעימים ביותר בעיר.

עבור בריכה והרבה Socializing

בר השמש הצהוב הוא הלפני-האחרון לעצור עבור רוב האנשים עוברים לכיוון הלילה המאוחר בר לא למה. בשעה כזאת בלילה, שזה אחד העמוס ביותר, ברוב המקומות חברתיים בעיר!

ספות, שולחן ביליארד, ואת מושבים הפונה לרחוב ליצור אווירה חברתית מאוד עבור מטיילים צעירים. פתח יאוחר ביותר, השמש הצהובה סוגרת בסביבות שעה 1 בלילה והוא ממוקם בנוחות על הדרך אינו בוכה ברה.

מזון ומשקאות מאוחרים

הבר אינו בוכה לשמצה רק מעבר לנהר הוא אחת כמה האפשרויות הפתוחות לאחר 1 Music בבוקר, שלושה ברים, מדורה, תא ריקוד ממוזג, וכן מופעי אש מזדמנים לשמור על אנשים להתבדר ממש עד זריחה בלילות מסוימים.

קייטרינג קהל ליליים מאוד עם פיצוחים, עגלות מזון בשעת לילה מאוחרת רק של פאי חונים אסטרטגית מעבר לרחוב.