מדריך למבקר בפעם הראשונה לסינגפור

Posted on

מה שכדאי לדעת על הקטן ביותר של דרום מזרח אסיה – ועשיר – יעד התיירות

A First-Time Visitor’s Guide to Singapore

אפשר לחשוב אומה זעירה בגודל של עיר אמריקנית ממוצעת יהיה קל לדעת במבט חטוף, אבל סינגפור מתמחה להתריס כנגד ציפיות.

בית לשדה התעופה הטוב בעולם, חלק הארכיטקטורה המדהימה ביותר של אסיה סצנת אוכל טעימה כי לווית מסורות קולינריות העליונות שכנותיה, סינגפור מציעה חוויה מלאה מידתית לגודלה.

יקר? כן, אם אתה גולה , אבל תחבורה, לינה ואוכל יכולים להיות זולות עבור נוסעים מנוסים. מדי בנוי? פארקים ושמורות טבע לפצות מעל 40 אחוזים משטחה של סינגפור. דכאנית? בקושי; סינגפור היא מרכז יצירה שבו החוקים בעצם לתת אמנים מקומיים רסן חופשי יותר לבטא את עצמם.

יש מבקרים בפעם הראשונה לסינגפור הרבה ציפיות כדי לפרוק: להתחיל את התהליך עם המידע שאנו מספקים להלן.

מה עלי לארוז לטיול סינגפור שלי?

החוסר של סינגפור של רוח ואת טמפרטורה ולחות גבוהה יכול לבוא כהלם המבקרים רגילים באקלים קריר.

באופן לא מפתיע, מזגנים הם דבר שבשגרה ברחבי האי; המייסד המנוח של סינגפור לי קואן יו עצמו מפורסם הכריז המזגן כמו “אחת המצאות האות של ההיסטוריה”. האם כמו מקומיים, ולהימנע הליכה ממושכת מדי בחוץ אם אתה יכול – המזגנים נמצאים שם מסיבה!

קחו למשל את הלחות בגשמי המונסון מזדמנים כשאתה לארוז בגדים לטיול סינגפור שלך. תלבש רופפים ואור קיץ בגדים כאשר בעיר. אם אתם נוסעים על העסק, ספורט-אלגנט מקובל לעתים קרובות, אלא אם כן אתה מתכוון להשתתף בארוחת ערב עסקית פורמלית. מעילים ועניבות עדיין שהקפידו לעשות פגישות עסקיות, למעט בודדים פה ושם.

האם סינגפור יקרה לבקר?

המטבע הרשמי של סינגפור הוא דולר סינגפורי (SGD), והוא מחולק 100 סנט. מטבעות חוץ, המחאות נוסעים, המחאות אישיות ניתן לשנות לכל היותר בנקי חלפנים מורשים. כספומטים ניתן למצוא בכל רחבי סינגפור, ואת כרטיסי אשראי מובילים מקובלים.

גם המעמד הראשון בעולם של סינגפור פירושו מחירים גבוהים באופן כללי, לעומת הוצאות נסיעה בשאר האזור. מטיילים עם תקציב הדוק בסינגפור הוא קצת יותר קשה, אבל לא בלתי אפשרי לחלוטין. קרא על הכסף של סינגפור, בנקים, חלפני כספים, וטיפים כסף אחרים במאמר זה על כסף סינגפור .

אני אצטרך ויזה כדי לטוס לתוך סינגפור?

מחזיקי הדרכונים בארה”ב רשאים להיכנס סינגפור על לעבור ביקור. מגבלות מסוימות חלות: אתה תהיה מותרת רק לתוך סינגפור אם הדרכון שלך תקף למשך שישה חודשים לפחות לאחר הגעתו, וחייב להראות הוכחה ואילך או לחזור המעבר. לקבלת רשימה מלאה יותר של דרישות ויזה, לראות את הגירת סינגפור ומחסומים באתר הרשות .

סינגפור היא אחת המדינות הכי קל לנסוע, נתון מיקומו המרכזי בדרום מזרח אסיה ואת השפע של קשרי חברת תעופת תקציב לשאר האזור. Changi Airport הוא לא רק השער הבינלאומי לתוך סינגפור, זה גם רכזת נסיעות גדולה בין אסיה ושאר העולם.

האם סינגפור בטוחה?

כיאה למדינה הראשונה בעולם, סינגפור היא יעד נסיעה בטוחה מאוד, אחד היעדים ידידותי למשפחה ביותר באזור. אמצעי האבטחה המחמיר של הממשלה, דרבן לראשונה על ידי האיום המתמשך של טרור ברחבי דרום מזרח אסיה, ממשיך לקיים את המוניטין של סינגפור כיעד בטוח.

המוניטין של סינגפור הוא בחלקו הרים על ידי העובדה כי יש לו את החוקים המחמירים על הספרים – מכסה לא רק סמים, אלא גם ונדליזם ופעילות פוליטית. תיירים מתנהגים רע בסינגפור לצפות החוק לרדת קשה על התעלולים שלהם.

שתיית אלכוהול סינגפור אינה אסורה, אך הכללים האחרונות הגבילו את האזורים שבהם אתה יכול לשתות כאוות שלך. מרכזי רוכל סינגפור לא הפסיקו למכור בירה, אך דוכני Geylang והודו הקטנה יש כללים מחמירים יותר מרגיל.

החוק הסינגפורי חולק את היחס דרקוני לסמים נפוצים בדרום מזרח אסיה. הארץ שצוין לרעה הקפדנית של חוק הסמים מעניש ברשותו אפילו כמויות קטנות של סמים בלתי חוקיים, וקובעה ביצוע אם אתה נתפסת עם כמויות גדולות של חומרים מפוקחים. לקבלת מידע נוסף, קרא: ותרופות חוקיות בסינגפור .

כיצד ניתן לעקוף סינגפור?

מסעות בתוך סינגפור הם קלים למדי אם יש לך את העיקרון של רכיבה על האוטובוס והרכבת, במיוחד אם יש לך כרטיס EZ-Link לשלם את דרכך. כרטיס EZ-Link הוא כרטיס תשלום ללא מגע שניתן לרכוש (ו העליון כלפי מעלה) בכל חנות 7-Eleven, תקף בכל אוטובוס ורכבת באי.

כדי לברר כיצד להגיע מנקודה א ‘לנקודה ב’, הוא לגלוש אל GoThere.sg ( אתר רשמי ), אתר המאפשר לך קלט נקודות ההתחלה והסיום שלך באנגלית פשוטה, אז יוצרת מסלול הטיול בשתי רכבות ורשתות אוטובוס .

For smartphone users, use the Singapore Land Transport Authority’s official My Transport Singapore app (Android | iTunes) to figure out the best way between stops.

Where should I book a hotel/hostel in Singapore?

There’s a Singapore hotel for every budget, though you should expect that accommodations around here lie on the high end price-wise.

For four-star-and-up hotel rooms, check out your options in Marina Bay and Orchard, among them historic hotels like the Raffles Hotel and newfangled wonders like the Marina Bay Sands. Balestier Road, Katong, Joo Chiat and Little India are better known for their backpacker and budget digs.

Read this list of Singapore hotels, sorted by neighborhood; for cheaper options, check out this list of Singapore budget hotels.

What can I do in Singapore?

The territory around Singapore offers a diverse variety of activities that belies the nation’s small size.

Singapore’s different, distinct neighborhoods represent different aspects of the national experience: homelands for different ethnic identities, ancient shops rubbing elbows with hipster outlets (Joo Chiat and Tiong Bahru), hotel and shopping mall hotspots housing the world’s most premium brands (Orchard Road) and a skyline straight out of the Jetsons rising from a former British colonial port (Marina Bay and its landmarks like the Marina Bay Sands and the Singapore Flyer).

Tourists of any budget can find plenty to do exploring the city’s many shopping malls, filling up in one of Singapore’s many hawker centers, or sunning on the beach at the smaller resort island to its south, Sentosa.

For a summary of Singapore attractions and adventures to justify your next trip, read this list of top reasons to visit Singapore.

Does Singapore have any parks or wildlife?

Careful stewardship of the island’s real estate has left Singapore with an estimated 47% of parkland, mostly surrounding artificial reservoirs.

The Singapore MRT stops right in front of the 74-hectare Singapore Botanic Gardens, the nation’s only UNESCO World Heritage Site. This park was established in 1859, built by British colonizers along the lines of the English Landscape Movement of the time. Today, over 6,500 species of plants cover a beautifully-manicured park area, located only a short distance from the Orchard shopping district.

Bigger parks, like the 163-hectare Bukit Timah Nature Reserve and the 202-hectare Sungei Buloh Wetland Reserve, can be found further from the city center. Visit the former for its 25-meter-high TreeTop Walk crossing the forest canopy; visit the latter for its mangroves sheltering a breathtaking variety of migratory birds.

Singapore’s a pioneer in the zoo world, with places like the Singapore Zoo, Jurong Bird Park, and Singapore Night Safari offering you a close-up look at some of the world’s most endangered animals, housed in humane open enclosures.

What festivals does Singapore have on its calendar?

Singapore’s social calendar keeps the island interesting year-round, with events like the Chinese New Year and the Formula One weekend.

The country shares many of its top festivals with those in the rest of the region: Singaporeans celebrate the Muslim holiday season of Ramadan, same as other Muslim countries in Southeast Asia; likewise, the country throws one of the world’s most memorable Christmas and New Year festivals at the end of the year.

For a more complete look, read our list of Singapore festivals to plan your trip around.

What – and where – do I eat in Singapore?

Sure, you can spend a mint on Singapore’s many expensive restaurants, but there’s a reason this country’s one of Southeast Asia’s best cities for street food. The food courts known as “hawker centers” serve a wide variety of Asian dishes, despite their general shortage of ambience and airconditioning.

Singapore’s wide-ranging food reflects the multicultural mix of the Singaporean populace. Indian biryani stands jostle Western food booths and noodle stalls in most places. At any top Singapore hawker center, tourists mingle with working stiffs to breakfast on roti kaya, or stuff their faces with Cantonese, Hokkien, Indian, Malay, and “Western” food.

Prices are low ($5 buys you a big meal) and you can even order a Tiger Beer to go with your meal for only a little extra.

Is the shopping in Singapore worth it?

Yes it is – go to any of Singapore’s top shopping districts and you’ll be joining in the nation’s unofficial national sport!

There’s a sale on almost every month (the biggest being the Great Singapore Sale in August), and shoppers can get a lot done whether they’re looking through the shophouses in Chinatown or visiting the premium stores along Orchard Road.

Tourists can get a refund on their purchases at the airport, allowing practically tax-free shopping for any traveler with a visitor pass.

You’ll find out more when you read our guide to shopping in Singapore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *