מדריך לסן-טרופה בדרום צרפת

Posted on

 מדריך לסן-טרופה בדרום צרפת

מדהים סן טרופה

נוצץ חצוף? או אחד המקומות האהובים עליך? דעות חלוקות על משיכת סן טרופז בריביירה הצרפתית. בקיץ סנט טרופז יכול להיות לעזאזל – אבל גם שמימיים. זה עדיין בעצם כפר דייגים קטן, מוקף וילות לעשירים סופר סופר מפורסם; העיר פולטת עם קהל, אבל יש דרך 14 ק”מ נפלא שבו אתה יכול לברוח מכל זה. לא משנה מה אתה חושב על המקום הזה, זה עדיין מושך הן כוכבי הנופש הרגיל, וכאן טמון מקסמו.

הכותב גי דה מופסאן התחיל את המגמה ב -1880, “לגלות” את המקום כשהוא הגיע הדרך היחידה שהוא מסוגל, היאכטה שלו, Bel-עמי . ואז הגיע הצייר פול סיניאק, ואחריו אמנים אחרים של במאות ה -19 וה -20 של המאה מוקדם שמצא את האור נפלא ואת קלים לחיות.

הם אהבו את נמל הדיג קטן חזר 1400s כאשר המקום היה עצמאי עם צבא קטן משלו. במאות ה -20 הזרזיף של מבקרים הפך גאות כמו כולם ואחריו השמות המפורסמים של מאטיס קולט, ארול פלין וז’אן קוקטו. עד 1950 פיקאסו, ז’ולייט גרקו ובוריס ויאן, ז’אן-פול סארטר פרנסואז סאגאן היו אורחיו הקבועים. אבל זה היה בריז’יט בארדו מי דרך הסרט ואלוהים ברא את האישה , הפך לסמל של אופנתיות, אלא הולל סנט טרופז. וזה המקום ולא הביט לאחור. היום אתה יכול לראות ג’ורג ‘קלוני, ג’ק ניקולסון, ליז הארלי P Diddy משוטטים בסביבה.

הנמל הישן בסן טרופה

הדרך הטובה ביותר להגיע בסנט טרופז היא ביאכטה – רצוי משלך. אבל אם זה לא אופציה (אלא אם כן אתה כוכב או מגה עשיר), אז פשוט להסתובב בנמל הישן כדי לראות את היצורים המלוטשים שניטלטלו במים במלוא הדרת מיליון הדולרים שלהם. ייתכן גם להציץ פרצוף מפורסם – או על הסירות, או אולי כדי לגימת משקה על מרפסת אחד הבניינים הישנים בצבעי פסטל העומדים בפני המים.

יש די מבחר של ברים ובתי קפה בנמל, אבל זה שיעשה עבור, כמו קולט, קוקטו ורבות אחרות יש לפניך, הוא קפה Senequier , 4 מקום aux Herbes (תל .: 00 33 (0) 4 94-97-00-90). קבל שם בנחת ארוחת בוקר של קפה וקרואסונים, או ללכת מאוחר למשקה ומבלים את הזמן בצפייה בעולם החולף.

אם אתם בנמל בצהריים, אוכל Le Girelier , Quai ז’אן ז’ורס (תל .: 00 33 (0) 4 94 97 03 87) שבו מנות דגים הטריות מצוינות.

סיור בסן טרופה

המוזיאונים בסן טרופה לבוא בתור מענג נוסף, וכן כי בניגוד לדימוי המקובל יותר של נופש.

Musee de l’Annonciade
מהנמל, לפלס את דרכך אל הצד המערבי ואת Annonciade Musee de l’הסמוכה, בית מהמאה ה -16 עם אוסף מפתיע ומרשים של תמונות סן טרופז ידי-אימפרסיוניסטי הפוסט של ה -19 ותחילת המאה ה -20. גם כאן יצירות של ואן דונגן, בראק, Vlaminck, דראן האקספרסיוניזם רואו, אוטרילו ועוד.
Le Port
תל .: 00 33 (0) 4 94 17 84 10
אתר
הקבלה ביולי 5.50 אוגוסט יורו, שאר השנה 4.50 יורו
Open מדי יום, למעט ימי שלישי
ביוני 1-בספטמבר 30 10 am-noon, 3-7pm
באוקטובר 1-מאי 31 10:00 -noon, 2-6pm
נובמבר הסגור, יאן 1, 1 במאי, יום Ascention, 25 דצ

Citadelle עומד גבוה מעל העיר. לכו על ההיסטוריה הימית והגבול הימי של האזור, לשים העיר בהקשר. הגעתי לשם בשעת השקיעה יתוגמל על ידי הנוף המרהיב של העיר, על מגרש הגולף, וכלפי Ste-מקסים ואת הרקע הנפלא של Maures מהסיב des.
אתר
הכניסה 2.50 יורו
Open אפריל-בספטמבר 10:00-18:30 היומי
באוקטובר ל 10 במרץ am-12:30pm, 1: 30-5: 30pm
סגירה Jan 1, 1 במאי 17, יום Ascension, 1 בנובמבר, 1 בדצמבר 25

Maison des Papillons
לבסוף אם אתה בכלל מעוניין הפרפרים, Maison des Papillons (Musee דני-Lartigue) הוא בשבילך. ממוקם בבית המשפחה של הצילום J.-H. Lartigue, בנו אסף את 4500 דגימות כי להתחרות על תשומת הלב שלך עם צבעים וצורות יוצאי דופן שלהם.
Maisons des Papillons
9 rue Etienne-Bemy
תל .: 04 94 97 63 45
אתר
קבלה 3 יורו, חינם לילדים מתחת לגיל 10
Open מדי יום, למעט am-noon 10 -31 יום שלישי מאי -2 באוקטובר 3-7pm
סגירה 1 במאי 17, Ascension יום, נובמבר, 25 בדצמבר ויאן 1.

ברובע העתיק של La Ponche

בין הנמל לבין Citadelle טמון La Ponche , החלק העתיק והיפה בעיר, ועדיין באזור שבו דייגים מקומיים ואומנים לחיות. בשנת המקום de l’Hotel de Ville, המגדל הוא כל מה שנשאר של דה שאטו סופרן, במשך מאות שנים בביתו של האדונים אשר מלך על סן טרופה.

מכאן ללכת לכנסייה הקטנה והמקסימה של Notre-Dame de-l’Assomption . המגדל שלה הוא על כל תצלום; בפנים הבארוק האיטלקי תמצאו פסל עץ של סנט טרופז עצמו. כן, באמת היה סנט טרופז ובכל שנה ב -15 במאי ו 16, המקומיים לקחת לרחוב עם תהלוכה לחגוג אותו, עם הרבה לתת הנחה של רובים. זה נקרא Les Bravades והוא בהחלט שווה להגיע לראות אם אתה בדרום צרפת באביב.

קניות בסן טרופה

מהנמל די, להגיע בכל הרחובות הקטנים לכיוון המרכז. אם אתה high-end קניות מפוארות, לקחת את גמבטה Rue עבור פשיטה לתוך שמות מעצבים. זה המקום למצוא את הביקיני פנטסטי – הבגד החדש המציא הו-כה-סקסי כי בריז’יט בארדו שהתפרסם. רחוב הקניות הגדול השני הוא Rue du General אלארד שיוצא מערבה מהנמל. זה אולי נראה מוזר להיות קניות עבור לואי ויטון, דולצ’ה וגבאנה דיור ברחובות המתפתלים של העיר העתיקה, אבל זה שילוב של הילוך מעצב ישן וחדש, עליון ודברים טובים פרובנס היומיום הוא מה טרופ סנט, כפי שהוא מקומית בשם , הוא כל העניין.

תיוולד בסוף Rue Gambetta או Rue Sibilli לתוך מרכזי Place des Lices . זהו מספר-תמונות די, עם שחקני פטאנק מתן הבידור, עצי דולב, בתי קפה ושוק פרובנס יומי כדי לשמור על תשומת הלב שלך.

בשנתי ה Lices des המקום, להצטרף צרפת אמיתית ישנה בבית דס ארטס הקפה (התל .: 00 33 (0) 4 94 97 02 25), עם שולחנות מהשיש שלה, רצפת עץ ישנה וכיסאות מחוץ נותן לך מושב ליציע עבור הגיל תענוג -old של התבוננות באנשים. לא תראה בריז’יט בארדו מקום כאן כפי שהיא מתבודדת למרות שהיא עדיין גרה בסנט טרופז. לא נורא, היזהרו כוכבים אחרים.

החופים המהוללים של סן טרופה

יש המון חופים עבור עובדי השמש בחצי האי טרופז סנט. אולי הידועה ביותר כי זה חוף נודיסטים הוא טהיטי Plage. החוף Pampelonne הוא רצועה חולית ענק לאורך הצד המזרחי של חצי האי נשלט על ידי המגדלור Camarat. מהגבוהים בצרפת, זה היה המנחה את המלחים 60 קילומטר הים מאז 1831 (למרות מודרניזציה במלחמת העולם השנייה ואת אוטומטי לחלוטין בשנת 1977).

עבור האנרגטי, יש הליכה נפלאה לאורך הלשון היבשה . מסן טרופז אתה הראשון לעבור את בית הקברות בו הבמאי רוג’ר ואדים קבור. הכף היא סלעית מכוסה אורנים, המקום המושלם עבור הווילה (והחוף פרטי) השייכים בריז’יט בארדו. זה במרחק של 14 מייל, אז לא ייצא לפועל בקלילות למרות שאתה פשוט יכול לעשות מתיחות של זה. אבל אם אתה רוצה למצוא חוף פרטי משלך, זה המקום לחפש בו. אתה תמצא שלום, שלווה מעט מאוד אנשים אחרים כפי שאתה עושה בדרך שלך אל הים.

בין עצי האורן אתם נתקלים בכפרים בגאסן ו Ramatuelle. הכפר הקטן עם הכבישים זעירים שלה, בתים ישנים ואת הכנסייה הרומנסקית ​​ידוע יותר עבור השני שלו מלונות השיק מאוד (פירוט בפרק הבא). זהו המקום המושלם בשביל קצת החוצה מצמרר.

איפה להישאר בסן טרופה

יש בסן טרוף חלקם ההוגן של מלונות מפורסמים ונפלאים; כל אלה כוכבי הסרט צריך להישאר במקום. מלון Sezz הוא מקום הירך האחרון עבורם (זה נפתח בחודש יולי 2010), או כל אדם אחר אחרי חוויה מדהימה. זה מתרחש יערות במרחק דקות ספורות מחוף הים, קומפלקס של 37 חדרי אירוח, סוויטות ווילות, מקובצים סביב אזור הבריכה המרכזית. המסעדה קולט יש שף העליון פייר גנייר מאחוריו ויש ספא נפלא ידי פאיוט. זה מרגיש מאוד תיכון שיק שלא ייאמן.

מלון Sezz סן טרופה
Route des סלן
תל .: 00 33 (0) 4 94 55 31 55
אתרים

מלון ביבלוס הוא אחד המלונות swankiest של אתר הנופש. בריז’יט בארדו עם מספר בעלי שלוש, גונטר זאקס, היו כאן לפתיחת וזה היה המקום שבו מיק ג’אגר הציע ביאנקה בשנת 1971. סלבריטאים כמו ג’ורג ‘קלוני ראפרים ג’יי זי P Diddy לשתות במועדון בתוך הבית המפורסם, המערות דו רוי. המסעדה תחת אלן דוקאס השתנתה כמו Rivea ו מחדש בתוך תפאורה רגועה, גן נושאים עם תפריט מקומי מלא של טעמים איטלקים. והחדרים? מעולה, והוא ממוקם בתוך קבוצה בתוך ה”כפר” הים התיכון מסוגנן של בנייני אבן סביב הבריכה.
מלון ביבלוס
20 Ave. פול סיניאק
תל .: 00 33 (0) 4 94 56 68 00
אתרים

ממש מחוץ סנט-טרופז ב Ramatuelle , שני מלונות להתחרות על הכתר.

יוקרתית מאוד מקוררת-אאוט המוזה היא חבויה בין כרמים, עצי אורן ועצי זית. 15 סוויטות הן האטרקציה כאן; יש בריכה יפה, אוכל משובח מסעדה ובר נעים, וגם כסף בנטלי לקחת אותך לתוך סנט-טרופז צריך שאתה מרגיש את הדחף. הסוויטות נקראות לאחר מוזות מפורסמות מ אדית פיאף כדי קתרין דנב.
מוזה
Route des Marres
תל .: 00 33 (0) 4 94 43 04 40
אתרים

La Reserve Ramatuelle מלון מאוד מסוגנן עם ספא מוקדש למניעת גיל באופן טבעי. אין פרוצדורות פולשניות, רק ארוחות מיוחדות, פעילויות אנרגית בנייה וטיפולים הוליסטיים תפאורה מושלמת. מהרצפה עד התקרה חלונות וחדרי אמבטיה זן עם קרם דה לה מר מוצרים הם צו השעה כאן.
La Reserve Ramatuelle
Chemin de la Quissine
תל .: 00 33 (0) 4 94 44 94 44
אתרים

קבלה לסן-טרופה

טרופז סנט נמצא Var, בעלת אוכלוסייה של 5612. הם מצטרפים בקיץ ידי ההמונים נוהרים כפר ים תיכוני קטן זה (זה עדיין בכפר למרות התהילה העולמית שלה) עבור ברחובות הקטנים שלה, נמל, כיכר והחופים. זה יכול לתאר שפע של עיירות, אז מה האטרקציה שלה? גלו בעצמכם.

מאת האוויר
שדה התעופה הקרוב ביותר הוא טולון סן טרופה (18 ק”מ, 11.1 ק”מ דרומית מערבית סנט טרופז), מוגש על ידי כמה מסלולים המקומי וכמה מבריטניה ישנו קישור אוטובוס לסן-טרופה, או לקחת מונית.

ברכבת
המסלול הטוב ביותר הוא אל טולון מפריז לוקח מן 3 hr.50 ms. ואז לקחת אוטובוס לסן-טרופה, או מונית.

ברכב
סנט טרופז היא ליד הכביש המהיר A8. ממארסיי, יציאה ב  Cannet des Maures לצומת ואז להמשיך לאורך D558 עבור 38 ק”מ הבאים השלטים סנט טרופז. מניצה, יציאה ב  Le Muy  לצומת וממשיכים על D25 עבור 40 ק”מ. בקיץ חושב על עד שעה עבור בני הזוג האחרון של מיילים בשל תנועה כבדה.

משרד התיירות
Quai ז’אן ז’ורס (Le Port)
תל .: 00 33 (0) 892 68 48 28 (0.35 יורו / דקה)
אתר