מדריך נסיעת איטליה ברכבת

Posted on

מדריך נסיעת איטליה ברכבת

מערכת הרכבות של איטליה הוא נרחב למדי-ופחות יקר מאשר רוב מערכות רכבת באירופה. ייתכן שהחברים שלך אומרים לך שהדרך היחידה לראות איטליה היא על ידי מכונית, אבל אתה לא יהיה משועמם עם המקומות שאתה יכול לראות ברכבת על פני התקופה של חודש.

הרכבת מהירה כאמורה על ידי הרכבות החדשות של איטליה יכולה להביא לך ממרכז העיר אל מרכז העיר ב מדלת לדלת הרבה פחות זמן מאשר לקחת טיסה. תקבל לצפות בנוף חולף, עבודה, או ג’אבר עם נוסעים ותיירים בעוד הקילומטרים חולפים במהירות.

לקבלת מידע מפורט יותר על מערכת הרכבות של איטליה, וכן לרכוש כרטיסים, לראות את  Trenitalia  האתר. אתה יכול לראות לוחות זמנים, לקבל הצעות מיוחדות, ולקרוא “הוט-ניוז”, כמו גם מידע על רכבות וספינות. אם אתם מתכננים טיול אירופאי ברכבת, ייתכן להתייעץ  DB Bahn הגרמני  האתר, הודה ידי מטיילים כבעל מידע המעקה המקיף ביותר עבור אירופה.

הבנת קווי הרכבת באיטליה

אתה יכול להשתמש במפת הרכבת איטליה לעיל כדי לתכנן חופשה איטלקית שלך. הוא מציג את הערים האיטלקיות הגדולות ואת קווי רכבת הקושרות אותם. לדוגמה, טיולי יום מילאנו ו ונציה מרומא הם doable ברכבת.

הקווים בסגול משמשים עבור רכבות מהירות כמו הסדרה Frecce אשר ברובם החליפו את איטליה היורוסטאר IC רכבות (בינעירוניים). הקווים הכתומים מתאימים רק רכבות איטיות.

טורינו לוונציה המסלול עצמו עובר ערים רבות משכנעות, כולל מילאן, ברשיה, ורונה, פדובה שם כמה.

מעברי וכרטוס Rail איטלקית

באופן כללי, נסיעות ברכבת באיטליה הן פחות יקרות מאשר במדינות אחרות באירופה. רוב הנוסעים המתורגלים פשוט לקנות כרטיסי רכבת מנקודה לנקודה. היית צריך לנסוע דרך ארוכה כל ימי הנסיעה ארבעה שלך כדי להפוך את Rail Pass איטליה השקעה כדאית. ובכל זאת, אם אינכם דוברים איטלקית, אתה יכול לבחור את הנוחות של כרטיס נסיעה ברכבת.

עסקה טובה יותר עבור אנשים שנסעה לצרפת ואיטליה עלולה להיות המעבר המשולב. זכור, עם מעברים אלה תצטרכו להשתמש ימי הנסיעות לעבור שלך למסעות ארוכים על מנת להפוך את כרטיסי הרכבת שווים את העלות.

יותר מבלבל הוא הכרטוס על רכבות מהירות כמו רכבות Frecce (Frecciarossa, Frecciargento, ו Frecciabianca), שבו תצטרך גם לרכוש הזמנת מושבים חובה. כמה נוסעים רוצים לקיים את הכרטיסים לרכבות הללו בכיסים לפני שהם נוסעים לחופשה שלהם מבלי להתמודד עם סוכן כרטיס שרק מדבר איטלקית. דרך ללא טרחה לעשות זאת היא באמצעות  איטליה בחר , שבו אתה יכול לבדוק את לוחות זמנים ולקנות כרטיסים עם הסתייגויות מושב אוטומטית ישירות.

הילד החדש בשכונה הוא  איטלו , רשת הרכבת המהירה העצמאית שמקבלת אותך בין ערים גדולות במהירות, נסיעה במהירות של עד 360km / h. רומא לפירנצה תיקח לך קצת פחות משעה וחצי על רכבות איטלו.

האיים

רכבות על האיים סרדיניה וסיציליה הן בדרך כלל איטיים יותר מאשר רכבות ביבשת.