מדריך סיור אוטובוס RV1 בלונדון

Posted on

אוטובוס RV1 בלונדון
קו אוטובוס RV1 בלונדון מתחבר הרבה מראות העליונים בלונדון אז זה בהחלט שווה ידיעה על. RV מייצג נהר משום שהוא עוקב אחר קו התמזה עבור הרבה של המסלול. RV1 גם מכונית נקיה כפי שהוא מופעל על ידי תאי דלק מימן כך רק משחרר מים ולא אד מסריח.

הקישורים המסלול מגדל לונדון גשר לונדון בורו שוק, באמצעות מגדל גשר, ו ווטרלו הגדה הדרומית של קובנט גארדן.

המסלול מתחיל מתחנת המגדל Gateway ההפוכה (תחנת DLR) והוא משולט היטב מתחנת הרכבת התחתית טאואר היל. אין לחצות את הכביש לתחנת Gateway מגדל; במקום, פונה שמאלה ומסלול האוטובוס מתחיל מתחת לגשר.

כרטיס אויסטר או Travelcard יום אחד עושה את כל האוטובוסים (וצינורות ורכבות בלונדון) הופ על / הופ את השירות (אתה יכול לקפוץ לסירוגין בתחנות שונות לאורך היום מבלי לשלם שום תוספת).

RV1 לונדון אוטובוס כביש

זמן דרוש: כ 40 דקות

התחלה: מצודת לונדון

סיום: קובנט גארדן

בזמן המתנה בתחנת האוטובוס לחפש את השלט בתחנת עץ הישן מגדל היל על הקיר (מתחת לגשר באותו הצד כמו תחנת האוטובוס).

המושב הטוב ביותר עבור קומות בודדות זה בצד הימני, בחלק הקדמי של המושבים ברמה הגבוהים ביותר.

האוטובוס עובר סביב הבלוק ואז בתוך דקות אתה מחכה בתור כדי לעבור על גשר מגדל עם מצודת לונדון קדימה לימין שלך.

כפי שאתה לעבור על גשר מגדל, להשקיף על הצד הימני של הארובה במסווה לפני שאתה הולך על הגשר המפורסם בעולם. כפי שאתם חוצים את הגשר, להביט אל זכותך לראות העירייה, HMS Belfast ועם שבר.

לאחר מעל גשר האייקונים זה ימינה לרחוב טולים. אתה תעבור את תיאטרון Unicorn מימין אשר מעמיד על הופעות לילדים וצעירים, אז יותר בלונדון, התפתחות של בניינים מודרניים הכוללת עירייה. בא מהימין הוא Galleria של Hay אשר נבנה באתר של האש 1861 הגדולה של רחוב טולי שהייתה האש הגדולה של לונדון מאז השריפה הגדולה של לונדון בשנת 1666. יש שלט על Lane Bridge קרב, רחוב כיבוי טולים על ימין.

תחנת גשר לונדון הוא אז משמאלכם ובעוד האוטובוס מגיע בסופו של המראה הנכון הרחוב כדי לראות את גשר לונדון ולנסות לזהות העליון זהב של האנדרטה, בצד השני של הגשר, בצד ימין.

האוטובוס פונה שמאלה כאן סביב 10 דקות לתוך המסע שלך, ומעביר שוק בורו מימינך לפני התחנה הבאה בבורסה הופ. בניין הכיתה ב ‘רשום מעניין זה מימינך בתחנת האוטובוס. זה היה מרכז לתעשייה מתבשלת כאשר הוא נפתח בשנת 1868 וזה עכשיו מקום אירוח ארגוני אך שוחזר גם.

כפי שאתה עובר תחת גשר רכבת מעל רחוב Southwark, אתה יכול לראות אורות צבעוניים על הקיר. התאורה הותקנה ב 2008 כחלק מפרויקט ממשל מקומי כדי לשפר את האזור, ואם אתה עובר על ידי על חצי שעה או שעה עגולה תראה את האורות לאט משתנה ממקלחת של ססגוניות לקיר של צבע מוצק .

אמנם יש לא כל כך הרבה מראות גדולות לאורך מסלול זה, היא עושה לחבר אטרקציות תיירותיות רבות ואת כרזות אוטובוס אפילו להדריך אותך לגבי איפה לרדת כגון “רחוב גילפורד גדול. יורד כאן תיאטרון גלוב.” וזה “רחוב לאבינגטון. יורדים כאן טייט מודרן.”

עוד “תחת אמנות גשר” ניתן לראות סמוך לסוף הרחוב עם קיר פסים כמעט 50 מטרים ארוכים שנקרא ” קווי טפטים “. אתה תהיה על 20 דקות לתוך המסע בנקודה זו.

האוטובוס פונה אל רחוב קוין באזור המגורים אשר הצליח ליצור דיור הגון על מה היה באתר ליד נטוש. התושבים התכנסו בתחילת 1980 בכדי להיאבק נגד ההצעות באזור שבו היה מחריבי הקהילה שלהם ועכשיו הם גרים ממש בלב של הגדה הדרומית המשגשגת של לונדון.

האוטובוס עובר ברחוב אפר קרקע ו ​​בלוודר-רוד המהווה במקביל לנהר התמזה, למרות שאתה לא יכול לראות את זה. תחלפו האחורי של התיאטרון הלאומי, BFI Southbank, Southbank מרכז רויאל פסטיבל הול לפני שרואים את העין של לונדון, גם על זכותך. תסתכל למעלה כמו שאתה יוצא מתחת לגשר, רק לאחר ברויאל פסטיבל הול, ותראה ביג בן מדי, מאחורי העין של לונדון.

האוטובוס פונה שמאלה ללכת לתחנת ווטרלו בסביבות 30 דקות לתוך המסע שלך. כפי שאתם עוזבים את כביש התחנה ווטרלו / יורק מראה אוטובוס זכותך לראות את בניין התחנה הדקורטיבי ווטרלו רכבת.

ועכשיו הגיע הזמן ללכת שמאלה ושוב גשר ווטרלו. הדעות נחשבים מהטובים בלונדון כפי משמאלכם הוא הגדה הדרומית, בתי הפרלמנט ואת London Eye ובצד ימין תוכלו לראות את קתדרלת סנט פול בעיר לונדון.

לאחר מעל גשר ווטרלו, האוטובוס פונה שמאלה מהכביש הראשי לוקח אותך לתוך קובנט גארדן בווסט אנד. סוף המסלול משאיר אותך מול הפיאצה ומוכנה לחקור קובנט גארדן.