מדריך קרנבל ניס לקרנבל ביותר בצרפת

Posted on

מדריך קרנבל ניס לקרנבל ביותר בצרפת

קרנבל ניס הוא אחד הקרנבלים העתיקים בעולם. מהתחלות פגאנית והצנועה בדרך חזרה במאה ה -13, היא הפכה למפלגת 12 ימים מפואר, שנתית. היא פועלת בימים שונים (לא תהלוכות בימים שני למשל.) העיר מתפרצת נחמד עם תהלוכות של צף, אירועי רחוב ודוכנים ומגיעים לשיאו עם המרדים גרא ביום האחרון. אירוע החורף הגדול ביותר בריביירה הצרפתית, וכעת הוא מושך 1 מיליון מבקרים בשנה.

התהלוכות

הכל מתחיל מצעד גדול של סביב 20 צף שהופכים את דרכם ברחובות הצפופים. בראש הוא מלך הקרנבל שלו קורסו Carnavalesque (תהלוכת הקרנבל).

בסביבות 20 צף לקחת את הנושא של השנה באמצעות סביב 50 בובות ענקיות (נקרא tetes Grosses, או ראשים גדולים). הפיכת דמויות מעיסת נייר היא יצירת אמנות בפני עצמה, באמצעות מאות שנים בשיטות הכוללות שכבות של נייר מודבק אחד אחד בתוך תבנית מיוחדת. ברגע הדמויות נוצרות, הן צבועות ידי אומנים מומחים. לבסוף התלבושות להלביש את הדמויות נעשות יותר, ראוותני יותר טוב. מונח על הצף, מפלצות במשקל מעל 2 טון ו 7 מטר, 2 מטר רוחב ו 8 עד 12 מטרים, הדמויות נעות אריגת כשהקרונות להתקדם.

בלילה, זה מחזה יוצא דופן.

הקרב של פרחים

מפורסם בעולם בטאיי דה פלור מתקיים במועדים שונים ברחבי הקרנבל. הקרבות החלו בשנת 1856, שמטרתה במיוחד כדי לבדר את המבקרים הזרים החלו לנהור בדרום צרפת. היום, שני אנשים על כל לצוף לזרוק כמה 20 ק”ג של המימוזה ופרחים טריים לתוך הקהל כפי שהם עושים את דרכם לאורך Promenade des Anglais ליד הים כחול תכלת של הים התיכון. במהלך הפסטיבל, סביב 100,000 פרחים טריים חתוכים משמשים, 80% מהם מתוצרת מקומית.

לבסוף צף מגיעים למקום Massena.

כדי לקבל את התצוגה הטובה ביותר של חגיגת הבושם הזה מלא, צבעוני, לקנות כרטיס עבור מושב ביציע או על אזור מעמדו המיועד לאורך הכביש.

הרחובות מלאים יום ולילה עם דוכנים לממכר מתנות, פריטים פרובנס, לבנדר, בדים צבעוניים ואוכל. זהו פסטיבל משכר אחד אשר נועד לגרום לך להרגיש שהחורף מאחוריך ואת עונת האביב מתחילה כאן בריביירה הצרפתית. בלילה האחרון, מלך קרנבל הוא שרוף. ואז יש מופע זיקוקין ענק נפלא למוסיקה רחבה Baie des Anges, זיקוקי הדאייה משתקפים בים התיכון.

ניס היא רק אחת הקרנבלים הרבים בצרפת אבל זה הוא אחד ידוע ביותר גם.

מקורות הקרנבל

מועדי ההתייחסות המוקדמים חזרה 1294 כאשר צ’ארלס d’Anjou, הרוזן של פרובנס, ציינו “כמה ימים משמחים של קרנבל” בביקור אך הותיר אחריו לניס. הוא האמין כי את המילה “קרנבל” מגיעה levare קרן (משם עם בשר). זו היתה ההזדמנות האחרונה עבור מנות עשירות עודף התענית לפני ארבעים יום של צום. הקרנבל היה פרוע נטוש, ונתן ההזדמנות להסוות את זהותך מאחורי מסכות פנטסטיות וליהנות תענוגות אסורים על ידי הכנסייה הקתולית במהלך שאר השנה.

במשך מאות שנים היה זה אירוע פרטי ולא ציבורי, עם כדורים בסביבה מפוארת בהשתתפות אריסטוקרטים העשירה וחבריהם ולא בידור רחוב. בשנת 1830 התהלוכה הראשונה אורגן; ב 1876 מקום פרח מצעדי הלקח הראשון. קונפטי הטיח הופיע 1892 (זה נמשך עד הקרבות האחרונים 1955 וזו מן הסתם לא נוח), ובשנת 1921 את האורות החשמליות הראשונות הותקנו כדי להאיר את הפעילות הלילית. זה היה אירוע שנתי מאז 1924.

המלך של הקרנבל תמיד שחק חלק אינטגרלי בפסטיבל, אבל יש רק קבל שם רשמי שני מאז 1990. מאז, הוא בצורות שונות כבר מלך הקולנוע, האמנויות, המאה ה -20 ועוד מוזר, המלך של האקלים המופרע (2005), ואת מלך עטלפים, חתולים, חולדות יצורים אגדיים אחרים (2008).

מידע פרקטי

קבלת כרטיסים לאירועי קרנבל ניס
רבים מן האירועים סביב קרנבל ניס חופשיים, אך ישנם חיובים עבור תהלוכות וזה שווה את זה כדי לקבל את התצוגה הטובה ביותר. כרטיסים נעים בין 10 יורו עומד על 25 יורו על הדוכנים יושב.

כרטיסים מ Billetterie המשרד du Tourisme et des Congrès
5 Promenade des Anglais
תל .: 00 33 (0) 8 92 70 74 07
אתר לשכת התיירות
9 am.-5:30pm יומי פתוח.

ספר מקוון