מדריך שלם פאלה רויאל האלגנטי של פריז

Posted on

 מדריך שלם פאלה רויאל האלגנטי של פריז

צעדים בדיוק אלגנטיות ושלווה הרחק הלובר

הופ-על דו-קומתיים, אוטובוסים פעמי הופ מלאים על גדותיהם עם אנשים. המוני נוסעים להוטים הצטופפו סביב מדריך טיולים עייף בעליל. מכירות וול-לוואי מחפשים לפתות תיירים תמימים לקנות תכשיטים זולים במחיר מופקע שלהם. קווי כניסה למוזיאון כל עוד הם להתכרבל סביב במעגלים.

אלה הם חלק מן הסצנות האופייניות ביותר של פריז ורוב בקרתי בשכונה, 1 st הרובע. כידוע ידוע כתמים דיור אייקונים כמו המוזיאון הלובר, גני טילרי, ו Pont Neuf, את 1 st היא תמיד צפופה והומה. תוכל להסיק, במיוחד אם כבר בחנו את השטח בעבר, כי יש לו מעט אחר להציע.

אבל כאן טמונה האירוניה: רק כמה דקות הליכה מן המוני של הלובר לדביקות-מה של מלכודות תיירים טמון גן מטופח, שלווים עם כל הקסם הצרפתי מהמאה השמונה עשרה של טילרי regality של הלובר, אך אף אחד הקהל. פאלה רויאל הוא מפלט שקט במרכז התיירותי של העיר. זה גם להפליא מתחת להערכה.

קצת היסטוריה

פאלה רויאל נבנה בשנת 1692 על ידי הקרדינל רישלייה. במקור בשם קרדינל פאלה, הארמון היה הוריש המלך לואי השלושה לאחר מותו של רישלייה היה בית ילדותו לפני שעבר ללובר ולבסוף לארמון ורסאי.

הארמון הורחב על בין 1871 ו 1874 על ידי לואי-פיליפ מאורליאן, שהוסיף הזאה של חנויות אולמות למבנה היפה. כ’ארמון בגילאי, זה שרד mobbing ואפילו שריפה לפני בסופו של דבר להיות משוחזר בשנת 1876 והניחה בידי הממשלה הצרפתית. זה עתה יארח את Conseil d’Etat ומשרד התרבות.

חצר הכבוד ודניאל ביורן פסלים

החצר וגנים יפים על פאלה רויאל פתוחים מדי יום למבקרים. החצר הפנימית נקראת  חצר הכבוד , וכולל פסל גדול ומרשים על ידי דניאל ביורן זכאי “Les Deux פלאטו”.

מותקנים ב 1986, הפסל המודרני, בתמונה למעלה, מציגה בניגוד מוחלט הארמון הצרפתי מעוצבים בסגנון קלאסי. הוא מורכב 280 עמודים בשחור לבן גבהים שונים מסודרים מגוון מסחרר של מערבולות מונוכרומטי. זה לא פופולרי עם כולם אבל מוסיף תחושה של המודרניות ייחודיות לארמון וסביבותיה.

מבט מקרוב על הגנים

ליד  חצר הכבוד  טמון Jardin du Palais Royal. שופע עצים מדהימים קומצת של טרסות, הגן כולל שיחי ורדים יפים, מזרקות אלגנטיות, ושבילים מאובקים. זה בבת אחת מרהיבה מפואר, ושליו כלאחר יד. בכל זמן נתון, אתה עלול למצוא זוגות לטייל מתחת לעצים, מספר רצי גלישת טרסות בעבר, ומשפחות טובלות בשמש ומרגיעה סביב המזרקה.

פאלה רויאל: איפה לאכול שופ

ישנן אפשרויות רבות טובות עבור גרירת ביס, אם מזדמן או רשמי, כמו גם עבור קניות באזור.

מסעדות

המלכותי Jardin du Palais  מארח כמה מסעדות טובות מאוד, רוב עם מקומות ישיבה בחוץ. המפורסם ביותר הוא לה גראן ופור, סמל צרפתית של מצוינות והיסטוריה, ואת הבעלים הגאים של כל שלושת כוכבי מישלן. זה נקרא לעיתים קרובות “המסעדה הגדולה הראשונה בפריז”. אפילו האוהב של נפוליאון וז’אן קוקטו סעד שם. ממנות דגל כוללות יונת הנסיך Ranier III ואת זנב שור truffled פארמנטייה , אבל לחסוך מקום הקינוחים העשירים תמיד יוצא דופן.

מדגיש הגסטרונומית אחרים כוללים את השם הקולע רויאל מסעדה du Palais ופייר au פאלה רויאל, לשעבר אחת מהן יש מרפסת מרהיבה בגינה, ואת האחרון שבהם יש משם מאטה מהגרסה הקלאסית של המטבח הצרפתי, במקום לשרת מערך מנות עכשוויות.

קניות

בעוד לטייל דרך פאלה, אתה בטח פיתה לתוך האולמות כי רוח ברחבי הגן עבור צצה מהירה או שתיים בכל תצוגות הראווה שהיקית בצורה בלתי אפשרית. פאלה רויאל היא ביתם של כמה shopping– הטוב של פריז אם אתה יכול להרשות זאת לעצמו, כי הוא. הבוטיקים מארח אולמות מן האוהב המסוגנן של סטלה מקרטני ומארק ג’ייקובס, כמו גם חנויות זעירות כל כך מקסים ישן, נראה שהם כבר שם במשך מאה שנים.

עזיבה Au Duc de Chartres, חנות קטנה נושאת הרלדיקה עתיק, מטבעות, מדליות. ייתכן גם נתקל חנות אחת או שתיים של דידייה Ludot, השם המפורסם ביותר של פריז בגדי וינטג ‘. תסתכל מסביב, ואתה תמצא חליפות שאנל וינטאג מן של אמצע 1900, אופנה גבוהה אצרה בדקדקנות מכל עשור. אוהד בושם? סרג Lutens עושה ריחות חלומיים ויש לו בוטיק יפהפה על קצה אחד של האולמות.

צריך  קפה-הפסקה  מכל הקניות? עצור על ידי בית הקפה kitsune, בר אספרסו סופר-הופ מבית kitsune, מעצבת אופנה. הנה, אתה תמצא את קפה כל כך טוב ואתה תחשוב שאתה כבר מועבר לתוך ברוקלין.