מדריך שלם תחבורה בפריז

Posted on

האם אתה עומד לצאת לטיול הראשון שלכם לפריז? בר מזל. לפני שתצא, כנראה תצטרך עזרה בהחלטה איך להגיע לשם, ללמוד על אפשרויות תחבורת קרקע משדה התעופה, באמצעות תחבורה ציבורית בעיר האור, ובחירת הסיורים באוטובוס או בסירה התקינה. ברוכים הבאים שלך Go-להדריך כדי להגיע לשם התמצאות, ללא מתח, ברגע שאתה שם.

אפשרויות עבור טיולים אל עיר האורות

מציאת חבילת הנסיעות הנכונה יכולה להיות מלחיץ מכריע. השתמש פריימר צעד-אחר-צעד כדי ללמוד על כל האפשרויות שלך עבור נסיעות, להכיר את הנושא שדות התעופה של פריז ותחנות הרכבת, וכן להזמין טיסות, רכבת, או כרטיסי Eurostar לבירה הצרפתית באינטרנט. ניתן גם לחקור ייעוץ על מתי להזמין את המוביל אל התקופה הטובה ביותר לבקר בפריז.

משדה התעופה: אפשרויות התחבורה קרקע

כאשר מגיעים לשדה-התעופה, מבקר בבירת צרפת קרובות מרגיש המום ומבולבל על איך להגיע לעיר הנכונה. ישנן מספר דרכים להגיע למרכז פריז משני נמלי התעופה המרכזיים של העיר (שארל דה גול / Roissy ואורלי).

זה גם יתרון להבין את היתרונות והחסרונות של לקיחת מונית וממנה התעופה בפריז.

תחבורה ציבורית בפריז: מטרו, RER, אוטובוסים, ו חשמלי

יש בפריז באחת ממערכות התחבורה הציבוריות היעילות ביותר בעולם, עם רכבות המטרו, אוטובוסים חשמליים ריצה עם מהירות ואמינות יוצאות דופן. עם זאת, מערכת המטרו והאוטובוס, בפרט, יכול להיות מבלבל, ואת התחבורה הציבורית בעיר האורות היא לא תמיד כפי נגישה למבקרים עם ניידות מוגבלת כפי שהיית רוצה שזה יהיה. עבור נוסע עם תינוקות וילדים צעירים, באמצעות המטרו יכול להיות מאתגר באופן דומה, במיוחד אם יש לך עגלה גדולה. קבל תחושה של למה לצפות וללמוד כיצד לנווט את המערכת כמו מקצוען.

טיולי אוטובוס

הביקור בפריז בפעם הראשונה, או מודאג כי נטילת תחבורה ציבורית תהיה גם מפרכת? מומלץ לבצע אחת של אוטובוס הטיולים, היפ-הופ off-על הפופולריות של פריז, אשר נותנים לך סקירה טובה של המראות בפריז העליונות והאטרקציות תוך מתן גמישות להסתובב, לעצור לארוחת צהריים, או לשהות בכל מקום אהוב.

השכרת רכב

האם כדאי לשכור רכב בפריז, או אל החסרונות עולים על היתרונות? נהיגה בפריז יכול להיות בעייתי, לכן לשקול את היתרונות והחסרונות לפני קבלת ההחלטה שלך.

סיור בסירה

רבים מהאתרים ההיסטוריים ביותר של פריז של הפתק ממוקמים לאורך הסיין River– עושה סיור בסירה דרך בלתי נשכח להכיר את העיר. זוהי דרך רומנטית במיוחד לבלות יום או ערב עם מישהו מיוחד, והוא גם די מתאים היטב למשפחות, במיוחד בסוף יום ארוך כאשר הילדים (וההורים) עייפים ופשוט רוצה להישען לאחור וליהנות המראות בלי יותר מדי מאמץ.

באמצעות סכימת השכרת אופניים “Velib

מאז 2007, ניתן לשכור אופניים בכמה 1800 תחנות בשירות עצמי ברחבי פריז עם מריחה של כרטיס האשראי שלך, ולהחזיר אותו בכל התחנות בסיום. פעל לפי כללים על בטיחות אופנוע ולהשתמש זהירות על רחובות עסוקים.