Skip to main content

מה כדאי לראות בפורום הרומי – ביקור פורום Ancient ברומא

מה כדאי לראות בפורום הרומי - ביקור פורום Ancient ברומא

תיירות הנבחרת על הפורום הרומאי

הפורום הרומאי הוא אחת האטרקציות החשובות ביותר של רומא. אבל זה הוא גיבוב של שברי שיש, קשתות נצחון, חורבות בית מקדש, ופריטים ארכיטקטוניים עתיקות ומשונים אחרים מתקופות זמן שונות. והמתפורר של חלק מהאטרקציות החשובות ביותר של הפורום רץ ממזרח למערב, החל הקולוסיאום. ראה זה מפה של הפורום הרומאי כדי לקבל מושג על הפריסה של החורבות.

קשת קונסטנטינוס – שער ניצחון מסיבי זה יושב על Colosseo פיאצה דל ממש מחוץ של האמפיתיאטרון העתיק. הקשת הוקדשה קונסטנטין בשנת 315 לספירה להנציח את נצחונו על שיתוף הקיסר מקסנטיוס בגשר Milvian ב 312 לספירה

ויה סקרה – רב מהמבנים של פורום פרושים לאורך ויה סקר, הכביש “המקודש” הנצחון העתיק.

המקדש של ונוס ורומא – המקדש הגדול של רומא, מוקדש אלות של ונוס ורומא, נבנה על ידי הקיסר אדריאנוס בשנת 135 לספירה היא יושבת על גבעה גבוהה ליד הכניסה של הפורום אינו נגיש לתיירים. הנופים הטובים ביותר של החורבות המקדשות הם מתוך הקולוסיאום.

שער טיטוס – Built in 82 לספירה כדי להנציח הנצחון של טיטוס על ירושלים בשנת 70 לספירה, לקשת מכילה תיאורים של שלל הכיבוש של רומא, כולל מנורה מזבחת. הקשת גם שוחזרה בשנת 1821 על ידי ג’וזפה ולדימיר; Valadier כלל כיתוב המפרט שיקום זה, כמו גם שיש טרוורטין כהה להבדיל בין החלקים העתיקים והמודרניים של הקשת.

בזיליקת קונסטנטינוס – הבזיליקה-ענק פעם הוא בעיקר קליפה, אשר המעבר הצפוני רק נשאר. קיסר Maxentius החלה בניית הבזיליקה, אבל זה היה קונסטנטין שראה ההשלמה של הבזיליקה. לפיכך, המבנה הזה ידוע גם בשם בזיליקת קונסטנטינוס. הנה איפה הפסל הענק של קונסטנטין, עכשיו במוזיאונים הקפיטול, בתחילה עמד. החלק החיצוני הענק של הבזיליקה מהווה חלק חומה שהתפרסה לאורך אימפריאלי הפורה Via dei. ביום זה הן מפות המראות את הרחבת האימפריה הרומית.

מקדש וסטה – מקדש קטן האלה וסטה, שנבנה במאה ה -4 לספירה ושוחזר חלקית במאה ה -20. בתוך המקדש היה להבה נצחית כדי אלת האח, וסטה, שטופח על ידי בתולות Vestal שחיו בשכנות.

בית הבתולות הווסטאליות – שטח זה כולל את שרידי הבית של הכוהנות שנטו הלהבה בבית המקדש של וסטה. סביב כמה ברכות מלבניות כ פסלים תריסר אחד, רבים מהם ללא ראש, אשר מתארים חלק הכוהנות הגבוהות של כת Vestal.

מקדש קסטור ופולוקס – בני התאום של יופיטר האל סגדו ממקדש בנקודה זו מהמאה ה -5 לפנה”ס החורבות שנותרו תאריך היום מ 6 לספירה

הבית של יוליוס קיסר – A חורבות רק מעטים מהם שרדו של המקדש הזה, שנבנה על ידי אוגוסטוס להנציח את המקום שבו הגוף של הדוד הגדול שלו נשרף.

בסיליקת ג’וליה – כמה מדרגות, עמודות, ו כנות להישאר מן הבזיליקה הגדולה של יוליוס קיסר, אשר נבנתה למסמכי חוק הבית.

בזיליקת Aemiia – בניין זה יושב ממש בתוך אחת הכניסות פורום, בצומת של ויה דיי פורי אימפריאלי ו לארגו Romolo דואר רמו. הבזיליקה נבנתה בשנת 179 לפני ספירה, ושמשה במשך הלוואות כסף כמקום מפגש עבור פוליטיקאים וגובי מסים. זה נהרס על ידי האוסטרוגותים במהלך ביזת רומא ב 410 לספירה

קוריה – הסנאטורים ברומא נפגש בקוריה, אחד הבניינים המוקדמים נבנו בפורום. בקוריה המקוריים נהרסו ונבנו מחדש מספר פעמים, ואת האחד עומד היום הוא העתק של אחד נבנה על ידי דומיטיאנוס ב לספירת המאה ה -3

Rostra – מארק אנטוני עשה הנאום שהחל “חברים, רומאים, בני ארצי” מן הבמה עתיקה זו לאחר רצח יוליוס קיסר בשנת 44 לפנה”ס

שער ספטימיוס סוורוס – שער ניצחון מרשים זה בקצה המערבי של הפורום הוקם בשנת 203 לספירה להנציח 10 שנים של הקיסר ספטימיוס סוורוס בשלטון.

מקדש של שבתאי – שמונה עמודים לשרוד מן המקדש הגדול הזה אל שבתאי אלוהים, הנמצא ליד צד גבעת הקפיטול של הפורום. ארכיאולוגים מאמינים כי מקדש האל קיים בחלל הזה מאז לפנה”ס המאה ה -5, אבל חורבות אייקונים אלה למן המאה ה -4 לספירה הסט של שלוש עמודות כמעט לצוף ליד המקדש של שבתאי הם מבית המקדש של אספסיאנוס.

עמוד פוקאס – הוקם בשנת 608 לספירה לכבוד הקיסר פוקאס הביזנטית, עמודה אחת זה הוא אחד המונומנטים האחרון להציב את