מה לאכול בבירה הספרדית – המאכלים המסורתיים ביותר במדריד

Posted on

מדריד לא המציאה פאייה, זה לא חייב הים ממש שם על הדגים הטריים המפורסמים של ספרד וזה אין כמו מסעדות שלושה כוכבי מישלן רבות כמו סן סבסטיאן. אבל מדריד היא עדיין אחד המקומות הטובים ביותר בספרד לאכול.

בנוסף מנות Madrileño הקלסיות המפורטים להלן, מדריד יכול גם להציע לך מאכלים מכל אזור של ספרד, כמו גם מסעדות לטינו רבות נפתחו על ידי הפזורה ההיספנית מכריע כי יש התיישבה בעיר.

מסעדות מדריד הן גם מפתיע זולות: זולה יותר מאשר אלה בצפון הארץ. ויש הרבה פחות מלכודות תיירים ממה שאתה תמצא בברצלונה.

וזה בעיה קטנה של כיוון שלא האוקיינוס ​​הסמוך? לא בעיה כאשר המסעדות המובילות בעיר הבירה לטוס הדגים שלהם פעמים ביום מן החוף.

Cocido Madrileño

נזיד מורכב החומוס, ירקות חתכים שונים של בשר חזיר, Madrileño Cocido הוא ארוחה משמעותית – עד כדי כך, זה חייב להיות מוגש בשני חלקים (המרק הראשון ולאחר מכן בשר וירקות).

איפה ניתן להשיג Madrileño Cocido במדריד:  Malacatin הוא אחד המקומות המפורסמים ביותר במדריד כדי לקבל Cocido.

Churros con שוקולד

בצק מטוגן המפורסם הזה, מוגש עם השוקולד העבה חם שתראו בחיים שלכם, ניתן למצוא בכל רחבי ספרד, אבל בשום מקום לא נכתב churros טוב מאשר במדריד.

איפה ניתן להשיג Churros con שוקולד במדריד: Chocolateria דה סן Gines , קרוב סול.

אסאדו Cochinillo (צלי חזיר יניקה)

מומחיות אזורית כי קשה להספיק כראוי, עקב זמן ההכנה הארוך שלו.

איפה ניתן להשיג Cochinillo אסאדו במדריד: El Sobrino דה Botin (הידוע בכינויו ” El Botin “) הוא המסעדה העתיקה ביותר בעולם ואת הייתה המסעדה האהובה של המינגווי (מה שהוא אומר בספרו The Sun Rises כן ). זה גם עושה אסאדו cochinillo גדול. המטבח מכין את החזיר כל זמן, כך מובטח לך הטריים של מנות בכל פעם.

Bocadillo דה Calamares

טבעות קלמארי מוכות, מוגשות על לחמנייה פריכה, הוא עוד מדריד קלסי. זוהי מנה נוספת כי הוא שימש לעתים קרובות קשה – אלא אם הדיונון הוא מטוגן לאחרונה, זה יכול להיות מאוד לעיס – כדי לוודא שאתה בוחר תקין המסעדה שלך.

איפה ניתן להשיג Bocadillo דה Calamares במדריד: El ברילנטה , ממש מול תחנת הרכבת אטוצ’ה, טענות לעשות את הסנדוויצ’ים דיונון הטוב ביותר במדריד, ולאחר כמה מסכים!

Callos a la Madrileña

זהו מעיים מוחלטים. לא, באמת, זה מעיים. זה לא מתאים לכולם (כנראה שזה טעם נרכש) אבל שווה לחפש אם זה מסוג הדברים שאתה אוהב.

איפה ניתן להשיג Callos a la Madrileña במדריד: בכמה מקומות על Cava Baja לשרת Callos, את שהמפורסם La Chata.